Článek

WORMROT - singapurští grindeři zahrnuli do euro tour i Prahu

WORMROT - singapurští grindeři zahrnuli do euro tour i Prahu


WORMROT (SGP) + LYCANTHROPHY + NEEDFUL THINGS
02.03.2017
Praha @ Modrá Vopice


Singapurští grindeři Wormrot vydali loni skvělé album "Voices". Původně plánované podzimní evropské tour zhatilo pochroumané zdraví členů kapely a bylo přeloženo na jaro 2017. Česká republika původně nebyla vůbec v rozpisu "náhradního" turné, nakonec se přeci jen podařilo zabookovat den, který se kapela nechávala jako day-off pro odpočinek a dlouhý přejezd z Vídně na holandský Deathfest. Žádný odpočinek se však konat nebude a Wormrot vystoupí 02.03.2017 v pražském kultovním dřeváku Modré Vopici!

Určitě si pamatujete jejich turné s americkou nakládačkou Maruta v roce 2011, to byl též rok kdy se malá undergroundová kapela, vydávající u undergroundového, taktéž singapurského labelu Scrotum Jus Records upsala nečekaně velké firmě Earache a zůstávají jim věrní dodnes. Wormrot vyrostli, o tom žádná. S roční pauzou fungují letos na chlup 10 let a o tom, že to bude v kotli pařák, není třeba diskutovat!

O tom, kdo by mohl z tuzemských kapel zahrát s WORMROT bylo hned jasno! LYCANTHROPHY a NEEDFUL THINGS spojuje víc než jen společný baskytarista! Prvně zmiňovaní Lycanthrophy se představí i s vokalistkou Zdiškou, která díky mateřským povinnostem nebyla dlouho na pódiech k vidění, fůze krátkometrážního power violence a rozvášněného grind coru zanesl Lycanthrophy už leckde po světě, po mrtě sedmipalcích a kompilačkách vydávají zatím jediné dlouhohrající album u francouzského labelu Bones Brigade records.

Pardubičtí Needful Things jsou společně s Ingrowing právem považováni za vlajkonoše českého old school grindu, na scéně jsou už od roku 1995, loni si střihli parádní turné po Asii, kde si mimochodem zahráli i s Wormrot a bylo by fér, kdyby nahráli zase nějakou desku, zvlášť když mají nového skvělého bubeníka!


předprodej/info: http://obscure.cz/en/events
FB event: www.facebook.com/events/1159606007442084
video: www.youtube.com/watch?v=WvZFD_gRM_MAktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Aktuální koncert

Liberec (Azyl)

28. 4. 2017

Jeruji (hardcore, Ind), Deep Shining High (street punk, Ger), Highstreet Hooligans, Cirguz

Náš tip

lebenden praha