Článek

SLAUGHTER AND THE DOGS poprvé v Praze

SLAUGHTER AND THE DOGS poprvé v Praze


SLAUGHTER AND THE DOGS (UK) + BAD TASTE
sobota 4.3.2017
Praha @ klub 007 StrahovPředloni oslavili 40. výročí! To je celkem mazec. V sestavě jsou stále dva zakládající členové Wayne Barret a Mick Rossi. A v roce 2016 jim vyšla dokonce zbrusu nová deska. Klobouk dolů. Pánové se věrně drží svého kopyta. Zabijácký kytary, masivní sbory, hymny z ulice, nefalšovanej britskej old school punk rockovej šmak. Pokud jsme pátrali dobře, v Praze se představí kapela poprvé a my jsme hrdí, že je budeme moct uvítat, kde jinde, než na Sedmičce. Kdo by neznal pecku "Cranked Up Really High" nebo první desku "Do it Dog Style"? Klasický hitovky určitě zazní, ale čekejme i ochutnávky z aktuálního alba "Vicious", kde se snaží své prapůvodní kořeny, pěvně zarostlé v 70. letech, vytunit novými riffy a nápady. Ať tu pátou dekádu začínají pěkně divoce. Z desky slyšíte tu zkušenost, jak se punkoví veteráni znova po letech naléhavě opírají do kytar... V roce 1975 první punková kapela severozápadní Anglii, předkapela Sex Pistols z roku 1976, živoucí legenda z Manchesteru... tadáá... v březnu živě na kopci.
Našpicujte uši a nenechte si ujít předskakující hosty. Zbrusu novou pražskou punk rockovou bandu, Bad Taste, šokézní to překvápko. Kapela co tu tak nějak chybí, starej dobrej poctivej  punk rock, jízlivej, přímej, ale melodickému uchu nadmíru lahodící. V Praze sice hrají o 106, ale na 007 zavítají pánové a dáma poprvé, těšíme se!


SLAUGHTER AND THE DOGS (uk)
www.facebook.com/slaughterandthedogsuk
http://www.satd.band

BAD TASTE (cz)
www.facebook.com/bandbadtasteOpen 19:00 / Ticket 250Kč
www.facebook.com/events/213898935705331
AFTER PARTY – DJ DAWÍDEKAktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Náš tip

Fear Fest 2018