Článek

Čarodějnice 2017 u Café Na půl cesty

Čarodějnice 2017 u Café Na půl cesty


ČÁRY NA PŮLCE
neděle 30.4.2017
Praha @ Café Na půl cesty


V neděli 30.4.2017 v parku Na Pankráci pořádá Café Na půl cesty pálení čarodějnic. Vystoupí kapely SMACK ONE, THE CHANCERS, CIRGUZ, ANGEL MAFIA.

Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, pro děti jsou nachystané zábavné workshopy, divadlo a pouť. Vstupné je dobrovolné.

Více informací: www.carodejnice-pankrac.czV parku Na Pankráci u kavárny Café Na půl cesty se již tradičně pořádá pálení čarodějnic. Letos navíc kavárna slaví 20. narozeniny a zahajuje oslavy!

Čarodějnice nabízí tradičně pestrý program pro celou rodinu, organicky v sobě propojuje osvětu v oblasti duševního zdraví a představuje širokou škálu neziskových organizací. Odpoledne přinese zábavné workshopy, pouť a divadlo pro děti. V podvečer a na večer je připraven kvalitní hudební program. Tento rok vystoupí kapely SMACK ONE, THE CHANCERS, CIRGUZ, ANGEL MAFIA. Chybět nebude ani zapálení velké vatry, upálení makety čarodějnice a afterparty.


„Čarodějnice jsou vrcholem celého roku v Café Na půl cesty a odráží rozmanitost dění v kavárně i před ní. Punk, vege jídlo, rodinky s dětmi, neziskovky a lidé s duševním onemocněním i bez něj ,“ přibližuje charakter akce vedoucí Café Na půl cesty, Jan Kratochvíl.


Vstupné na akci je dobrovolné. Veškerý výtěžek bude použit na programy neziskové organizace Green Doors, která poskytuje lidem s duševním onemocněním trénink pracovních dovedností v rušných kavárnách, kde zažívají pocit navracené sebedůvěry.
Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Náš tip

decultivate krest