Článek

YOUTH AVOIDERS a STALLED MINDS míří do Brna

YOUTH AVOIDERS a STALLED MINDS míří do Brna


YOUTH AVOIDERS (Fra) + STALLED MINDS (Fra)
pátek 19.5.2017
Brno @ BajkazylYOUTH AVOIDERS (Francie) - Nezkrotná pařížská parta konečně dorazí i do Brna předvést jak se hraje rychlý hardcore punk. Dost časté přirovnání k dvouhlavé sani se jmény CAREER SUICIDE a RED DONS se může zdát jako bláhový nápad, ale gró hudby těchto francouzů vystihuje v plné své šíři. Vemte své oblíbené americké HC kapely z raných osumdesátek a pusťte je na vyšší otáčky. Délka skladby jen výjimečně dosáhne 2 minut, pro někoho značný hendikep, zde naprostá výhoda. Krátce, rychle, svěže a až s úžasem lze pozorovat kolik melodických nápadů a změn temp se dá do tak krátkého úseku vymyslet. Nemilosrdná rytmika, zejména práce s hajtkou, dokáže doslova učarovat a čistý zvonivý zvuk kytary, která krájí jeden hit za druhým. Youth Avoiders svoje singly a eponymní desku vydali na za kooperace spřáteleného Destructure records (který provozuje člen Amanda Woodward/Karysun) a kanadského Deranged records (domov Red Dons, Career Suicide, ...). Po loňském vystoupení na hlavní stagi Fluff festu konečně přichází chvíle vychutnat si rychlou melodickou smršť také v prostředí malého klubu.
https://youthavoiders.bandcamp.com
https://www.facebook.com/YouthAvoiders
http://youthavoiders.free.fr


STALLED MINDS
(Francie) - Personálně propojená pařížská parta s Youth Avoiders zaručeně nadchne příznivce melodického garage punku. Zmíněná melodičnost se v tomto případě dere se svěží dravostí a post-punkovou melancholií ubírající se po stopách kapel Observers, Wipers nebo The Vicious. Debutová nahrávka nemohla být svěřena lepší osobě než Danielovi, kytaristovi Red Dons, a jeho North London Bomb Factory. Nové a čerstvé jméno na evropské garage-punkové scéně!
https://stalledminds.bandcamp.com
https://www.facebook.com/stalledmindsparisVíce info: http://theshullins.blogspot.cz
fb: www.facebook.com/events/188073628371569Reklama
vegan

Aktuální koncert

Praha (Eternia (Smíchov) u skejt rampy)

20. 3. 2018

What Of Us (USA, hardcore/screamo kapela z New Yorku a New Jersey s bývalými i současnými členy Capacities, Weather Lore či Au Revoir - ty poslední jste slyšeli v listopadu v Underdogs'!), Sur L'Eau (screamo/emoviolence, Ger)

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6