Článek

Upright - antirasistický turnaj bojových umění tento víkend v Praze

Upright - antirasistický turnaj bojových umění tento víkend v Praze


UPRIGHT 2 - Anti-Racist martial arts Tournament
13.5.2017
Praha


V loňském roce se v Liberci konal antirasistický turnaj bojových umění Upright, jeho druhý ročník proběhne již tuto sobotu v Praze. V přátelské atmosféře, která je otevřená všem bez ohledu na barvu kůže, pohlaví, vyznání a tak vůbec. Bojovat se bude v těchto disciplínách: Box / K-1 / Muay Thai / BJJ / Grappling. Přijít se ale samozřejmě můžete i pouze podívat, těsit se můžete na zhruba dvě desítky zápasů i exhibice. Zápasit se bude od 14:00 do 17.-18. hodiny. Vážení zápasníků a zápasnic probíhá od 11:00 do 12:00. Po turnaji bude následovat kulturní program :)

Na Upright turnaji se ale nebude energie jen vydávat, ale i přijímat ;-) Těšit se můžete na slané i sladké, špízy, sójové plátky, palačinky - vše 100% vegan.

Afterparty:
Přímo na místě se DJ postará o nějakou tu pouštěčku, čekat na vás bude ale i legendární Sedmička, kde Buben crew pořádá koncert Incident a večírek ve
ska/punk duchu.
FB událost zde: www.facebook.com/events/1807274166259622

Pokud budete v Praze už v předvečer turnaje, přijďte se v pátek mrknout na zahřívací party anarchistického bookfairu (ten se s Upright turnajem kryje), který pořádá Autonomní sociální centrum Klinika. Bude výborné vegan jídlo, přednášky i tanečky. Taky se tu dozvíte místo konání turnaje, pokud ho ještě neznáte.
FB událost zde: www.facebook.com/events/122630068289083

 Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Náš tip

modern life is war