Článek

Bizarro Masacra Violento Tortura festa 14

Bizarro Masacra Violento Tortura festa 14


High Form Torture presents:
BIZARRO MASACRA VIOLENTO TORTURA FESTA 14
1.9.2017
Liberec @ Azyl


Nastává podzim, listí kvičí na stromech své poslední modlitby a s umanitostí kamikadze se vrhá k asfaltové dlažbě. Nastává podzim a téměř po roce je tu čas na další šílenej grindovej večírek v libereckém Azylu. Další Bizarro, číslo 14, tentokráte jsme se vykašlalali na nějaké experimentování s deathcorem a hardcorem, máme tu jen nekompromisní, studenej, maniakální, vražednej a jedovatej grind!!! Grindcore, crustgrind, powerviolence a jako takovou schnilou třešničku navíc, patologickej goregrind ze severní Moravy.

Doslova legendární kapely, vždyť Abortion slaví 20 let od vydání prvního alba. Hibakusha také oslavila dvacítku let své existence. Jakubysko a Top Sekret stojí na olezlých a opocených prknech přes deset let. No a BowelFuck sice deset let nehrají, ale všechny tři muzikanty si můžeme pamatovat z nějrůznějších legendárních českých uskupní jako Destructive Explosion of Anal Garland, Decomposive Manure či Choked By Own Vomits.

Kromě veselé a skočné muziky se můžete těšit na standartní bizarní procesy. Kvalitní a různorodá nabídka piv z českých minipivovarů, veganské pohoštění a kalení do ranních hodin. A o hřebíky v uších se postará zvukař Disscent!

Tak co, dáme si panáka na báru?


ABORTION - acid grindcore Nitra (SK)
https://abortionofficial.bandcamp.com

JAKUBYSKO - power violence Zvolen (SK)
https://jakubysko.bandcamp.com

HIBAKUSHA - crust grind Orlová
https://hibakusha.bandcamp.com

TOP SEKRET - gore grind Nový Jíčín
http://bandzone.cz/topsekret

BOWEL FUCK - grindcore Praha
http://bandzone.cz/bowelfuck