Článek

xINQUISITIONx v Plzni

xINQUISITIONx v Plzni


xINQUISITIONx (Fra) + VZTEKLEC (CZ)
čtvrtek 2. listopadu 2017
Plzeň @ Sally Brown
(Kopeckého sady 15)


Prvního listopadu vyráží na evropské tour francouzský rychlík xINQUISITIONx ze zastávky Marseille, tak buď ve střehu! Ve čtvrtek 2. listopadu bude mít dostaveníčko v Plzeňském baru Sally Brown, kde je doprovodí lokální banda výrostků VZTEKLEC.


xINQUISITIONx (FRA)

https://xinquisitionx.bandcamp.com

xINQUISITIONx jsou z Francouzského města Marseille, fungují někdy od roku 2011, za sebou mají několik nahrávek včetně splitů s MALJUTKA, SLAUGHTER IN THE VATICAN, THIS IS WHAT I LEARNED ABOUT LIFE SO FAR, účast na kompilacích “Fast Songs For A Violent World“ a “Wear Your Bandana!“. Několikrát už projeli Evropou a v listopadu to nebude jiný! xINQUISITIONx produkují nakopnutý fastcore s thrashovou kytarou, místy načichlý power-violence. Sebou by měli dovézt i nové album “Blast it“, které vyjde v nejbližších dnech. Make hardcore fast again!


VZTEKLEC

http://bandzone.cz/vzteklec

Nová krev ze západu VZTEKLEC (fast-hc), bratrské duo z liščí smečky, jež je terorizována vetřelcem z dalekého města PrdEL. Členové prošli kapelami: BARREL, WRECK SHIT, RADIKÁLNÍ VÝRAZ. Necelých patnáct minut bordelu a konec, kdo přijde pozdě má smůlu. Pravděpodobně poslední koncert v Plzni pro tento rok!


https://www.facebook.com/events/1808430215864583

http://rawezin.wgz.cz/rubriky/nase-akce/02-11-17-plzen-sally-brown

 Reklama
animal-lib