Článek

P.R.O.B.L.E.M.S. - ostřílení punks z Portlandu míří do Brna

P.R.O.B.L.E.M.S. - ostřílení punks z Portlandu míří do Brna


P.R.O.B.L.E.M.S. (USA) + RÜBÄNISKÖ (sk) + BRUNNER TODESMARSCH
7.11.2017
Brno @ Kabinet Múz

Start: 20.00


P.R.O.B.L.E.M.S. jsou smečka ostřílených punks z Portlandu, kterou nevede nikdo jiný než Kelly Halliburton, bývalý člen RESIST, DEFIANCE, DETESTATION či SEVERED HEAD OF STATE, který v současnosti působí např. ještě v PIERCED ARROWS (ex-Dead Moon!!!). Nenapadá mě jediná kapela, kde by se tenhle chlápek objevil, co by nenakopávala zadek a tahle parta není samozřejmě vyjímkou. P.R.O.B.L.E.M.S. hrají přímočarý výbušný punk rock smíchaný se starým US hardcorem, takže výsledek je opravdu blízko k Poison Idea a je to jednoznačně účel. V tomto případě je do výsledného koktejlu přimícháno ještě o trochu víc motorkářského šmrncu kapel jako Mötorhead, což samozřejmě nemůže dopadnout špatně. Jak se ale dá očekávat od portlandských punks, není to jen prázdná rocknrollová póza drsných kluků, ale celé do dopředu pohání nasraná punková energie a právě proto je to tak dobrý. Všechny koncerty, které u nás zatím P.R.O.B.L.E.M.S. odehráli, byly skvělé, teď mají navíc venku úplně novou desku a v lehce pozměněné sestavě se chystají vyplenit i Kabinet. Buďte u toho!
https://www.facebook.com/problemspdx
https://problemsrockandroll.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=vQfDc5g9dA4


RÜBÄNÏSKÖ - Hc/punk smršť původně z podhůří Malé Fatry. Kapela s Dášou Fon Flášou (laureátem ceny "Nejvíc koncertující umělec roku 2013") za mikrofonem, která se rychle stala jednou z nejoblíbenějších na ČSSR hc/punk scéně a jejíž trička v současné době u nás nosí víc lidí, než trička Sex Pistols.  
https://burinarecords.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=9CoYnaXRP1o


Brněnská kapela BRÜNNER TODESMARSCH už delší dobu víří vody české hc/punk scény. Některé texty jejich předchozích nahrávek se staly nadžánrovými hesly a autentickou výpovědí, stejně jako se riffy krátkých a úderných válů podepsaly pod nezaměnitelný rukopis téhle party. Tentokrát už s novým 10" "Legální lágry, ilegální lidé" na kontě.
http://bandzone.cz/brunnertodesmarsch
https://brunnertodesmarsch.bandcamp.com

 Aktuální koncert

Praha (Eternia)

19. 6. 2018

Modern Life Is War (USA), Cro-Mags (USA), Culture Abuse (USA)

Náš tip

suhumans-vse18