Článek

Eternal Noise Misery

Eternal Noise Misery


Eternal Noise Misery
21.4.2017
Praha @ Eternia Smíchov

www.facebook.com/Eternal-Noise-Misery-1791342281164999


ETERNAL NOISE MISERY je jednodenní DIY festival organizovaný lidmi z Kreas, D-Beat mafie, La Fiesta del Ruido a River Promotions. Kolaborace těchto čtyř crew ti zaručí pořádnou dávku hluku v podání různých undergroundových stylů, včetně hardcore punku, grindcore, powerviolence, sludge, doom a dalších - to vše se odehraje na třech podiích! Kapely, veganské jídlo, workshopy, videoprojekce, afterparty. Eternia - Praha. Více informací bude přibývat časem.


CYNESS (Německo)
Asi netřeba představovat, tahle deutsche grindcore zvěř drtí ušní bubínky už 17 let! Mají "výživnou" diskografii, dvě velké desky a několik split sedmipalců jsou toho důkazem. Krutý diktát plný rychlosti a brutality, ať už na nahrávkách nebo naživo!
https://cyness.bandcamp.com


ÖSTRA TORN (Israel)
Toto trio ukáže, že ani v jejich rodné Haifě v Izraeli slunce nesvítí. Můžete čekat temnou hardcore crustovou nakládačku s uvřískanými vokály. Temnota jak od Alpinist.
https://ostratorn.bandcamp.com


LEECHFEAST (Slovinsko)
Tento bahenní sesuv ze Slovinska je momentálně v samém čele evropského sludge. Monotónní riffy se plazí jako stíny včerejší kalby, sonický tlak zaleze do všech pórů a zahalí okolí závojem smrti. Na kontě album a několik splitů (mj s Marnost a Meth Drinker).
https://leechfeast.bandcamp.com


LAHAR

Zrozeni na fastcore základech (vražedný split MC s Nesoučást Stroje) se postupně vyprofilovali v absolutní špičku tuzemského thrash metalu. I přes několik personálních rošád jede Lahar jako buldozer vpřed - na Eternal Noise Misery se představí poprvé s novým frontmanem v Praze. Houně, džísky, pivo, thrash thrash thrash!
https://laharthrash.bandcamp.com


SHEEVA YOGA

Fast core/power violence inkarnace Olgy Hepnarové, vyvěrající z nejtemnějších hlubin dolu Jeremenko. Kratky, rychly, partyja ti pantokem dymne po hubě, až ti blembak gichne. 20 roků - bac-hamer jak cyp!
https://sheevayoga.bandcamp.com


BETON (Slovensko)
Švédská trojka, dis-beat, death metal a crust. Bratislavský chrastítko se Stockholmským syndromem už čtrnáct let drtí lidské skelety napříč zeměplochou. Zatím poslední studiovka "Konsky Kokot" patří mezi absolutní top žánru na území Československa! Beton zatlučou ENM do země a společně s Lahar pozvednou metalovou zástavu nad zbytky tlejících chabrusáků - F.O.A.D.
https://betoncrust.bandcamp.com


MÖBIUS (Slovensko)
Zdrcující a zkázyplné instrumentální duo, které mixuje solidní sludge a doom metal! Hyperaktivní členové kapel Boiling Point a Unattended Funeral, inspirovaní kapelami Electric Wizard, Corrupted, Moss, či Eyehategod. Mocné riffy stínající hlavy ti zaručeně způsobí krvácení z uší!
https://mobiusdoom.bandcamp.com


UNATTENDED FUNERAL (Slovensko)
Hutný a těžkotonážní powerviolence ze slovenské Žiliny, kterrý ti odjebe dekel z hlavy. Na kontě mají debutové EP v podobě DIY vyrobených kazet. Inspirace US kapelami jako Iron Lung, Weekend Nachos je jasná jako facka!
https://unattendedfuneral.bandcamp.com


SEE YOU IN HELL
Nekompromisní hardcore punk samopal, bezmála 20 let na scéně - stále ostří jako katana a jedovatí jako Starobrno.
https://seeyouinhell.bandcamp.com


PRŮMYSLOVÁ SMRT
Tohle tě vypne jako Steven Seagal! Nasraní jihlaváci svým mixem grindu a hardcoru semelou, co jim vleze do cesty - vztek a rychlost, neser kurva neser!
http://bandzone.cz/prumyslovasmrt?at=info