Článek

NEIGHBORHOOD BRATS z Kalifornie zahrají v Brně

NEIGHBORHOOD BRATS z Kalifornie zahrají v Brně


NEIGHBORHOOD BRATS (USA) + RÜBÄNÏSKÖ (Sk) +  PRŮMYSLOVÁ SMRT
29.4.2018
Brno @ Kabinet Múz


NEIGHBORHOOD BRATS (melodický HC/punk, USA)
Zlatá éra amerického punku, nespoutaná HC divokost raných osmdesátých let a dominantní melodický ženský vokál. Kalifornští Neighborhood Brats odráží v sobě atmosféru tamních mejdanů, pokrytectví punk scény i kolem zuřící gentrifikace. Na svém kontě mají nespočet singlů a nahrávek na respektovaných vydavatelstvích jako Deranged, Dirtnap, Taken By Surprise records. Od samého začátku stojí za kapelou nerozlučná dvojice zpěvačka Jenny Angelillo a kytarista George Ragrem, kteří jsou v průběhu existence posíleny o členy a členky spřátelených spolků jako Tørsö, Swingin' Utters, Cobra Skulls, Clorox Girls,... Za své divoké a nespoutané koncerty vysloužila zpěvačka Jenny v recenzi pro Vice Magazine označení "the female Henry Rollins". Ta jen suše dodala "že je jen tanečnice, která chce hlasitě křičet" a to také vysvětluje fakt, proč přešla od baletu k punku. Ve své hudbě Neighborhood Brats zrcadlí melodický punk ze západního pobřeží, garážovou špinavost, rock´n´rollovou hitovost a respekt kapelám Black Flag, Avengers, Stooges, Runaways.
https://neighborhoodbrats.bandcamp.com
video: https://youtu.be/4fqT-R2FC9A


RÜBÄNÏSKÖ (nihil HC/punk, SK)
Přímočarý, hitový, rychlý a proklatě sarkastický nihil HC/punk. Dáša Fon Fľaša a jeho gang z kořeny vetkanými v temných lesích Malé Fatry zpátky v Brně.
https://burinarecords.bandcamp.com


PRŮMYSLOVÁ SMRT (fast, Jihlava)
Už 15 let Jihlava a nejbližší okolí zažívá vibrace způsobené čtveřicí, která svoji energii vložila do rychlého hardcoreu. Ten je upečen z prvotřídních ingrediencí, čítající v tajném poměru fast core, extreme hardcore a zasněžen hoblinkami 80´s crossoveru. 
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/invaze-zm-n


fb event: www.facebook.com/events/187316601880415


Další koncert:
29.6.2018 Brno - Kabinet Múz
THE WAR GOES ON (DK,ex-No Hope For The Kids)
BARAKA FACE JUNTA (PL)
INNOXIA CORPORA


Více info: http://theshullins.blogspot.czAktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Aktuální koncert

Power Grindcore 5

Brno (Kabinet MÚZ)
20. 4. 2018

Cyness (Ger), Distaste (At), Abortion (Sk), Attack Of Rage (Sk), Johny Foxter, Choked By Own Vomits, Grinding Jesus Brothers (Sk), BowelFuck

Náš tip

sekce hluku