Přidat koncert


Do Názvu akce prosím nepište účinkující kapely, patří tam název koncertu či festivalu (např. Fluff Fest, X-Mass Massacre 6, atd.). Do Bližší info vkládejte pouze odkaz na stránky, kde je o koncertě více informací (či odkaz na leták nebo web organizátora akce), ve tvaru: http://www... (jiný text nebude zobrazen!). Účinkující kapely pak oddělujte čárkou (nikoliv odřádkováním pod sebe, nám se to pak zobrazuje dohromady a je v tom maglajs) a uvádějte i zemi původu (u českých není potřeba). Nepište je prosím velkými písmeny, váš koncert nebude víc vidět, docílíte pouze toho, že to pak musíme přepisovat, a nevkládejte sem prosím tiskovky / pozvánky na koncerty! Ty můžete poslat na náš e-mail (viz menu Info).
Po "vložení" koncertu nám bude formulář odeslán do databáze a my jej potvrdíme, až následně se pak zobrazí v přehledu koncertů.                                                           

 Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Náš tip

Fear Fest 2018