Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Ochutnávka z nového EP od CUTTING THROUGH

  Úterý, 25. červenec, 2017
  Ochutnávka z nového EP od CUTTING THROUGH

  V polovině června jsme avizovali chystané 12" EP od CUTTING THROUGH z Portlandu, které vyjde v září pod názvem "A Will to Change" u New Age records. Kapela z něj nyní uvolnila první singl "Reflect", poslechnout si jej můžete tady. Ve své tvorbě čerpají zejména z kapel jako Bold, Youth Of Today, Sportswear, apod.

 • Nové album GENERACION SUICIDA

  Úterý, 25. červenec, 2017
  Nové album GENERACION SUICIDA

  Na bandcampu GENERACION SUICIDA z Los Angeles se objevily tři skladby z chystané nové desky, která bude k dispozici na podzimní evropské turné. To má jednu ze zastávek i v Brně, konkrétně to bude v pondělí 9. října, kde zahrají společně s Adacta a See You In Hell.

 • KING KEPORKAK chystají nové album

  Úterý, 25. červenec, 2017
  KING KEPORKAK chystají nové album

  Pražští stoner-rockeři KING KEPORKAK makaj na novém albu, jako důkaz předkládají "velmi surový a neotesaný demo singl" nové skladby "Decieved", čekujte tady. Nahrávka byla pořízena kompletně ve zkušebně a podle jejich vlastních slov odráží současnou sestavu kapely a její směřování.

 • THE VARUKERS vypustili song z nového alba

  Pátek, 21. červenec, 2017
  THE VARUKERS vypustili song z nového alba

  Vypadá to, že se po dlouhých letech dočkáme nového alba THE VARUKERS. Ti nyní na youtube zveřejnili lyric video k novému válu "Damned & Defiant", a přesně tak by se nová deska měla jmenovat. Vyjde v říjnu tohoto roku.

 • OI POLLOI další split singl

  Pátek, 21. červenec, 2017
  OI POLLOI další split singl

  Skotští OI POLLOI nás letos neúnavně zásobují nahrávkami. Další je split sedmipalec s kolegy FATAL BLOW. A kdyby vám to nic neříkalo tak vězte, že to je boční projekt The Oppressed. Wow! 100% Anti Fascist! Vyjde v půlce srpna u Aggrobeat.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Videoklip z druhé desky GOD MOTHER

  Čtvrtek, 20. červenec, 2017
  Videoklip z druhé desky GOD MOTHER

  Před týdnem avizované druhé album GOD MOTHER se dočkalo své první ochutnávky, tu najdete v podobě videoklipu "By the Millions" tady, kde se dočtete i něco o textu. Album "Vilseledd" vyjde 29. září u Party Smasher Inc., což je label vedený kytaristou Dillinger Escape Plan. S těmi mimochodem GM vyráží na evropské turné, které bude mít i dvě zastávky v ČR: 9. srpna na Brutalu a 14. srpna v pražské Akropoli. V malých klubech je tahle švédská bruska naprosto smrtící, tak se nechme překvapit.

 • KOLONA vydala nové album

  Čtvrtek, 20. červenec, 2017
  KOLONA vydala nové album

  Nové hiphopové album KOLONA z Jihlavy je připraveno k ososání, stačí kliknout sem, kde si můžete všechno poslechnout v dobré kvalitě, stáhnout nebo zakoupit za libovolnou částku. Na CD bude poprvé k dostání o víkendu na Fluffu, v Infoshop stanu na hiphop afterparty, kde zároveň proběhne jeho křest.

 • Novinky u Adult Crash

  Čtvrtek, 20. červenec, 2017
  Novinky u Adult Crash

  Další sérka parádních hardcore / d-beat / punk desek vyjde během tohoto léta u kodaňského labelu Adult Crash. Jsou to ARSLE - "s/t" EP (d-beat / punk, Malmö), KATASTROF - "s/t" EP (d-beat / punk alá Totalitär / Herätys), GLORIOUS? - "Neverending Butchery" EP (dis-mania, Malmö) a STRUL - "Föredrar ju fest" EP (hardcore / punk, Göteborg).

 • Nové album TAU CROSS je venku

  Čtvrtek, 20. červenec, 2017
  Nové album TAU CROSS je venku

  Nové album TAU CROSS s názvem "Pillar Of Fire" je venku. Vyšlo u Relapse v několika verzích (vinyl, CD atp.). Tři vály si můžete poslechnout tady. Připomínáme, že kapelu tvoří ex-členové kapel jako Amebix, Voivod nebo Misery. O artwork alba se postaral Costin Chioreanu.

 • TAPHOS singl u Night Shroud Records

  Čtvrtek, 20. červenec, 2017
  TAPHOS singl u Night Shroud Records

  U kodaňského labelu Night Shroud Records vychází nový singl dánské death metal kapely TAPHOS. Vylisováno pouze 300 ks a poslech na kapelovém bandcampu. Pro fans kapel jako Verminous nebo Necrovation. Hrubost.

Celkem záznamů: 16013
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan