Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • RENOUNCED vydávají druhé album

  Úterý, 23. srpen, 2016
  RENOUNCED vydávají druhé album

  Londýnská maséřina RENOUNCED vydává druhé album s názvem "Theories of Despair", poslechnout si jej můžete na bandcampu. O vydání LP a kazetové verze se stará Carry The Weight records, CD verzi má na starosti Good Life recordings. Renounced založil v roce 2013 kytarista Abolition.

 • Nový vál od ÅTERFALL

  Úterý, 23. srpen, 2016
  Nový vál od ÅTERFALL

  A švédské úterý uzavřeme novým válem od ÅTERFALL s názvem "Slow Death, Slow Kill", který bude součástí split desetipalce s Vanvett. Poslech tady.

 • Novinky u ARROGANT STATE

  Úterý, 23. srpen, 2016
  Novinky u ARROGANT STATE

  Skandinávské úterý pokračuje. Crust core řezničina ARROGANT STATE pověsili na svůj bandcamp dva nové vály, které by se měly objevit na blíže nespecifikovaném nosiči koncem tohoto či začátkem příštího roku.

 • GRÄNDSLANDET chystají debut

  Úterý, 23. srpen, 2016
  GRÄNDSLANDET chystají debut

  Debutní album s názvem "Solodium" pečou v crust / sludge kuchyni švédští GRÄNSLANDET. Album vyjde u Blast Of Truth Records a tři vály z něj si můžete poslechnout tady.

 • Dokument o ZLODZIEJE ROWERÓV

  Úterý, 23. srpen, 2016
  Dokument o ZLODZIEJE ROWERÓV

  V červnu 2015 jsme oznamovali vydání DVD o polské kapele ZLODZIEJE ROWERÓW, nyní si jeho hlavní výplň - snímek s názvem "Punk Rock według Złodziei Rowerów" - můžete pustit i na youtube s anglickými titulky. Dokument vypráví příběh této kapely, jež na sebe strhla pozornost tamní DIY punk scény v 90. letech. Návrat k atmosféře období politické transformace, kdy přátelství nevznikalo na facebooku a slovo "úspěch" znělo jako urážka. Film z roku 2012 obsahuje řadu archivních nahrávek, vybraných z více jak 17 hodin materiálu, galerii koncertních plakátů a fotek kapely z let 1993 až 2010. Poslední koncert kapely se konal 18. prosince 2010 ve Varšavě.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • U Refuse kompilace TRIAL a debut SCHWACH

  Pondělí, 22. srpen, 2016
  U Refuse kompilace TRIAL a debut SCHWACH

  U Refuse records vyjdou rané nahrávky TRIAL, LP ponese název "Demo and EPs 1995-1997" a bude kompilovat songy z prvního dema (1995), EP "Through the Darkest Days" (1996), EP "Foundation" (1997) a dva covery, z nichž jeden se objeví na vinylu vůbec poprvé - dohromady 16 skladeb.
  Dalším titulem zde bude LP "Kein Bock" od youth crew punk kapely SCHWACH z Berlína. Debutové velké album následuje demáči a sedmipalci. V jejich tvorbě se odráží jak tradiční youth crew alá Reaching Forward či Mindset, tak klasický německý punk jako Slime nebo ...But Alive.

 • DISTRAL - melodický hardcore z Finska

  Pondělí, 22. srpen, 2016
  DISTRAL - melodický hardcore z Finska

  Pokud patříte mezi fanouše tvz. melodického hardcore, zbystřete u kapely DISTRAL z Finska. Ta na svůj bandcamp hodila song "Narrow Nation" z chystaného 12"EP "Strike", které vyjde 7. září. Následuje předchozímu "Prospective Outcome" (2013) a předobjednat si jej můžete tady, kde najdete i přehled chystaných koncertů v ČR.

 • Chystané EP od NIGHT BIRDS

  Pondělí, 22. srpen, 2016
  Chystané EP od NIGHT BIRDS

  "Who Killed Mike Hunchback?" se bude jmenovat nový sedmipalec od NIGHT BIRDS, kerý vydají 7. října pod hlavičkou Fat Wreck Chords. Obsahovat bude šestici skladeb, k názvu se frontman Brian vyjádřil následovně: "Mike Hunchback byl kytaristou Night Birds když začínali, ještě než přišel PJ Russo. Náš rozchod byl přátelský a zůstáváme kamarády. Mike bydlí v Brooklynu (NY), kde má obchod s deskama a hraje ve Screeching Weasel. Zůstaly nám nějaký demáče, který jsme nahráli během příprav pro nějaké staré desky. Dvě z nich, které napsal Mike, jsou podle mě obzvlášť zajímavé, protože Mike na nich hraje všechno a na některých i zpívá."

 • Vychází diskografie SVALBARD

  Pondělí, 22. srpen, 2016
  Vychází diskografie SVALBARD

  Angličtí SVALBARD oznámili 9 měsíců po vydání zatím poslední desky "One Day All This Will End" další chystaný titul, tím bude rovnou 2xLP diskografie z let 2012 až 2014, jež plně remasteroval Brad Boatright. Obsahovat bude 15 skladeb z debutního "s/t" EP, desetipalce "Gone Tomorrow", EP "Flightless Birds", splitu s Pariso (včetně společné skladby) a cover Victims - "This Is the End", který se objevil na čtyřsplitu "Cover Buzz". Jinými slovy zde bude vše kromě loňské velké desky. Předobjednávky budou spuštěny 2. září u Holy Roar records, video trailer zde.

 • NIČITEĽ vypustil ven Matku

  Pondělí, 22. srpen, 2016
  NIČITEĽ vypustil ven Matku

  Slovenští NIČITEĽ vydali avizované druhé album "Matka", které vzniklo za spolupráce několika labelů. Venku je 300 kusů, z toho 50 limitovaná edice. Více informací včetně té, kde LP sehnat, najdete zde. Tři skladby k poslechu včetně odkazu na předchozí album najdete přes Vyhledávač novinek, nebo v Archivu z 2. února 2016.

Celkem záznamů: 14898
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan