Novinky

 • Vychází kniha memoárů Wayne Kramera (MC5)

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Vychází kniha memoárů Wayne Kramera (MC5)

  Wayne Kramer, kytarista detroitské proto-punkové legendy MC5, sepsal memoáry, které vyjdou knižně pod názvem "The Hard Stuff: Dope, Crime, MC5 & My Life Of Impossibilities" 14. srpna. Nuda to rozhodně nebude, Wayne toho během svého života stihl hodně: kromě působení v MC5 (časopisem Rolling Stone byl vyhlášen jako jeden ze stovky nejlepších kytaristů všech dob) bojoval nejen se závislostí, ale i za rasovou rovnost po boku Černých Panterů, stal se terčem FBI, něco si odseděl ve vězení a taky spoluzaložil neziskovku "Jail Guitar Doors" (ano, jako ten song od The Clash), která se snaží pomáhat snižovat vězeňské násilí a rehabilitovat odsouzené vězně prostřednictvím muziky, např. tím, že jim poskytuje hudební nástroje či koordinuje různé vzdělávací programy v tomto směru. Kniha bude distribuována prostřednictvím Da Cappo Press.

 • Představujeme: PERRA VIDA

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Představujeme: PERRA VIDA

  V peruánské Limě vznikla začátkem roku kapela PERRA VIDA (= Bitch Life), která chtěla vnést něco nového do tamní scény, kde jsou kapely v drtivé většině čistě mužskou záležitostí. Jejich debutové EP (zde) obsahuje pět skladeb energického feministického punku s texty ve španělštině. Např. čtvrtá skladba "Acoso" se zabývá sexuálním obtěžováním a znásilněním. Inspirována byla otřesným skutkem z dubna tohoto roku, kdy byla 22-letá Eyvi Liset Agreda Marchena polita hořlavinou a upálena Carlosem Huallpou v autobuse veřejné dopravy v Limě.

 • Vychází nová nahrávka NEGATIV z Oslo

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Vychází nová nahrávka NEGATIV z Oslo

  Vychází avizovaný dvanáctipalec "Projections" norským NEGATIV. Nahrávka obsahuje osm namíchnutých skladeb kombinujících hrubost UK´82 punku a zuřivost japonského hardcore. Dvě ochutnávky čekujte tady. Vychází za spolupráce Sabotage a Byllepest Distro, LP obsahuje kód pro digitální download, limitovaná edice je na bílém vinylu.

 • Nové skladby od švédských WASTE

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Nové skladby od švédských WASTE

  Švédská sXe hardcore kapela WASTE nahodila na bandcamp dvě nové skladby "True Colors" a "Last One Standing". Obě vyjdou na promo kazetě u Moral Panic a prodávány budou na nadcházejícím turné, vrámci něhož se pánové a dáma představí i u nás, konkrétně na Pre-Fluff Hardcore Matinee a víkendovém Fluff festu.

 • STOLEN LIVES vypustili první song z nového alba

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  STOLEN LIVES vypustili první song z nového alba

  Domácí thrash komando STOLEN LIVES se opět hlásí o slovo! Nahraný je materiál pro nové album, jenž vyjde na CD formátu pod křídly Maximed records. V plánu je i LP verze, pro kterou kapela momentálně shání labely. Na internetech je možno poslechnout si první ochutnávku v podobě válu "Luciferův efekt".

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Nový singl od BLACK TUSK

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  Nový singl od BLACK TUSK

  Po "Agali" vypustilo bahenní trio ze Savannah BLACK TUSK druhou skladbu z chystané nové desky "T.C.B.T.". Tahle věc se jmenuje "Scalped" a najdete ji na youtube. Nové album vychází 17. srpna u Season Of Mist a následuje předchozímu "Pillars of Ash" vydanému u Relapse v roce 2016.

 • ONA SNOP z Leedsu vypustili nové album

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  ONA SNOP z Leedsu vypustili nové album

  Anglická fastcore / power violence úderka ONA SNOP vypustila nové album "Geezer", celé si jej můžete poslechnout, zakoupit či stáhnout tady. Digitální verzi bude následovat v příštích týdnech i LP/CD formát. Dodejme, že v sestavě působí členové The Afternoon Gentlemen, Dog Eggs či Famine.

 • QUI v novém singlu doplnil Justin Pearson

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  QUI v novém singlu doplnil Justin Pearson

  3. srpna vyjde u Three One G records nové album "Snuh" losangeleskému duu QUI, které ve své tvorbě kombinuje punk, noise, post-hardcore, avantgardní jazz a experimentální rock. Tady si můžete poslechnout druhý singl "Mowing Machine", ve kterém se vokálů ujal Justin Pearson (Retox, The Locust, Head Wound City).

 • LP re-edice klasiky od SPS

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  LP re-edice klasiky od SPS

  V pátek vyšla dlouho slibovaná re-edice druhé desky SPS - "Podivný dědictví", vydané původně v roce 1993. Vinyl můžete zakoupit buď na koncertech kapely, případně objednat na tomto e-mailu za 350,- plus poštovné.

 • TRAPPIST zveřejňují svůj první videoklip

  Středa, 18. červenec, 2018
  TRAPPIST zveřejňují svůj první videoklip

  TRAPPIST zveřejnili druhý singl a zároveň vůbec první videoklip, vztahuje se k válu "Victims of a Bomber Raid" a najdete jej zde. Skladba se objeví na debutovém albu "Ancient Brewing Tacticts", které má vyjít za měsíc u Relapse. Připomeňme, že v sestavě působí členové Infest, Despise You, Spazz a dalších kapel, další info tady.

Celkem záznamů: 17173
1 2 3 4 5


Reklama
animal-lib