Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • THE VIRUS s novou deskou u Voltage

  Pondělí, 24. říjen, 2016
  THE VIRUS s novou deskou u Voltage

  Punks začnou netrpělivě vyhlížet začátek příštího roku, američtí THE VIRUS totiž po 13 letech vydají novou desku. Bude se jmenovat "System Failure" a její evropský press bude mít na triku brněnské vydavatelství Voltage, jehož verze bude balená v gatefold obalu, v několika různých barvách vinylu. Today´s rebellion, tomorrow´s freedom!

 • Nový song od GATTACA

  Pondělí, 24. říjen, 2016
  Nový song od GATTACA

  GATTACA zveřejnila song "Přišel čas vymést vlastní zádveří" z chystaného split sedmipalce s ROSA PARKS, který vyjde začátkem roku 2017. Poslechnout si jej můžeš na youtube. Obě skladby na jejich straně se týkají pozice žen v dnešní společnosti v kontextu nárůstu nacionalismu a stále opomíjeného tématu kultury znásilnění.

 • Říjen ve znamení represů

  Pondělí, 24. říjen, 2016
  Říjen ve znamení represů

  K hromadě nových titulů se na podzim přidalo i pěkná řádka represů. Zřejmě kvalitní desky. U Backbite Records vyšel dolis EYEHATEGOD - "Dopesick" LP, u Adagio 830 Records vyšel repres druhého alba švédských TOTEM SKIN - "Weltschmerz" LP a na Prostethic Records vyšel dolis druhého alba DEATHRITE - "Revelation Of Chaos".

 • Představujeme: MUJERCITOS

  Pondělí, 24. říjen, 2016
  Představujeme: MUJERCITOS

  Hrozný poklady skrejvá mexická raw punk scéna. Mrkněte na bandcamp týhle kapely. MUJERCITOS. A pokud narazíte na jejich poslední nahrávku v podobě singlu, který vyšel u Discos Enfermos ve Španělsku, tak neváhejte ani minutu.

 • Re-edice EXCEL a INCENDIARY

  Pondělí, 24. říjen, 2016
  Re-edice EXCEL a INCENDIARY

  S represama a re-edicema se v poslední době opravdu roztrhl pytel. Podíváme se na další dva kousky: v roce 2009 vyšel u Eternal Hope records debut 12" hardcore kapele INCENDIARY z New Yorku. "Crusade" nyní vychází v re-edici u Closed Casket Activities, celé k poslechu zde. Re-edice se dočká i album "The Joke´s On You" od kalifornské thrash / hardcore / crossover kapely EXCEL. Tahle věc původně vyšla v roce 1989 u Caroline records a produkoval ji Randy Burns (Kreator, Megadeth, Possessed). Nové vydání produkoval Brad Boatright (Nails, Integrity, Poison Idea) a vyjde u Southern Lord, kde již před dvěma lety vyšla re-edice jejich debutu "Split Image".

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • SPAZZTIC BLURR - old thrash days are back!

  Pátek, 21. říjen, 2016
  SPAZZTIC BLURR - old thrash days are back!

  SPAZZTIC BLURR byl thrashcore vedlejšák členů legendárních Wehrmacht z Portlandu. Jejich debutové a na dlouhé roky jediné album "Before and After" vyšlo v roce 1987 u Earache, aby se nedávno kapela vrátila a nahrála novou desku s názvem "Hello Dum Dums". Jeho chystaná LP verze bude navíc obsahovat ještě druhé LP s remasterovanou verzí demo kazety "Bedrock Blurr" z roku 1986. Součástí gatefoldu je plnobarevný 12" booklet, obsahující texty, fotky, letáky, rozhovory, ilustrace, atd. Chutná záležitost pro fans Wehrmacht, Cryptic Slaughter apod.

 • Poslední release Trabuc Records

  Pátek, 21. říjen, 2016
  Poslední release Trabuc Records

  Úplně posledním releasem u španělského labelu Trabuc Records je CAPE OF BATS - "Violent Occultims" LP. Black / metal z USA. A pak už jenom páček shledáček. Bandcamp tady.

 • Představujeme: WERLY

  Pátek, 21. říjen, 2016
  Představujeme: WERLY

  Nová belgická crust / punk kapela s ex-členem Unhinged, Visions Of War nebo Hiatus se jmenuje WERLY a tady si můžete poslechnout jejich nahrávku, která by měla vyjít i na LP.

 • ALL dostupní opět na vinylu

  Pátek, 21. říjen, 2016
  ALL dostupní opět na vinylu

  ALL budou vydávat vinylovou re-edici alba "Pummel" z roku 1995, v posledních 20 letech jen těžko sehnatelného. Na tento remaster si ale musíte počkat do 7. dubna 2017, kdy vychází u Porterhouse records, předobjednávky už ale běží zde. Už v loňském roce ALL oznámili chystání nového alba, od té doby je ale ticho po pěšině, a tak jejich zatím poslední deskou zůstává "Problematic" z roku 2000.

 • Song z chystané desky RUINED FAMILIES

  Čtvrtek, 20. říjen, 2016
  Song z chystané desky RUINED FAMILIES

  A protože děvčata z Le Tigre si svým novým videoklipem zabouchly dvířka do dnešních periferních novinek, máme tady jedno volné místo pro další výlet do Řecka. RUINED FAMILIES z Atén představili na bandcampu berlínského Adagio830 records skladbu "Image of an Image" (videoklip zde) z třetí desky "Education". Ta bude obsahovat 10 válů na 17 minutách.

Celkem záznamů: 15110
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Ostrava (Barrak Music Club)

24. 10. 2016

Adversity (skatepunk, Fra), Stay On Course (pop-punk), May 24th (pop-punk)

Náš tip

dbn-knfrnt