Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Chystaný živák legendárních D.S.-13

  Pátek, 9. prosinec, 2016
  Chystaný živák legendárních D.S.-13

  V březnu 2017 vychází u Rotten To The Core records živák DS-13. Obsahovat bude 16 válů (22 minut) nahraných v "syrové mrazivé vánici na severu Švédska. Žádný úpravy, žádný zásahy ze studia, žádný vosery. Tohle je hardcore punk." Jmenovat se bude "Last Mosh For Charlie: Live in Umea Hard Core" a vyjde v počtu 500 kopií na třech různých barvách vinylu, všechny budou zároveň obsahovat download kód, kde pak najdete i live video právě z tohoto koncertu. Ať máte příjemnější víkend, tak ochutnávka v podobě "Umea Hardcore" k poslechu na bandcampu.

 • FCKN XMS SALE 2016 u Phobia Records

  Pátek, 9. prosinec, 2016
  FCKN XMS SALE 2016 u Phobia Records

  Od dnešního dne do neděle, tj. od 9.12. do 11.12.2016, je na všechny objednávky ne eshopu Phobia Records uvalena sleva 20% na celou objednávku. V novinkách tamtéže naleznete také seznam připraovaných titulů pro rok 2017!

 • INDIAN NIGHTMARE u Kämäset Levyt

  Pátek, 9. prosinec, 2016
  INDIAN NIGHTMARE u Kämäset Levyt

  Německý metal / punk INDIAN NIGHTMARE vydává u finského labelu Kämäset Levyt album s názvem "Taking back the land". Poslech tří válů na kapelovém bandcampu.

 • Song z chystaného alba LOCK UP

  Pátek, 9. prosinec, 2016
  Song z chystaného alba LOCK UP

  "Demonization" se bude jmenovat nové album LOCK UP, které vyjde v březnu 2017. Pokud se po ránu potřebujete trochu probrat, první singl s názvem "Mindfight" si můžete poslechnout na youtube. Připomeňme, že sestavu tvoří členové Napalm Death, Venomous Concept, Dimmu Borgir, Pentagram, Criminal nebo ex-Cradle of Filth.

 • TERROR zakotvili u Pure Noise

  Čtvrtek, 8. prosinec, 2016
  TERROR zakotvili u Pure Noise

  Kalifornská stálice TERROR si plácla s vydavatelstvím Pure Noise records, kde v příštím roce vydá nové EP. Dřívější nahrávky Terror vycházely převážně u Century Media a Victory records.

 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 • Nové album norských FORRÆDERI

  Čtvrtek, 8. prosinec, 2016
  Nové album norských FORRÆDERI

  U labelu D-beat Hjerte records vychází LP "A Monument to Misery" d-beat / crust kapele FORRÆDERI z Trondheimu. Celá nahrávka k poslechu tady. Jejich předchozí nahrávky jsou pak k dispozici na webu kapely.

 • Kompilace Hardcore Still Lives volume 9

  Čtvrtek, 8. prosinec, 2016
  Kompilace Hardcore Still Lives volume 9

  Kompilace "Hardcore Still Lives" se dočkala svého už 9. dílu, který čítá 45 kapel z celého světa. Konkrétně jsou to např. Alea Jacta Est, Sworn Enemy, Losing End, Venom Prison, Forced Out, Dusted, ale i našinci Eat Me Fresh. Celou výběrovku čekuj na bandcampu, kde najdeš i předchozí díly.

 • Představujeme: FÖRTVIVLAN

  Čtvrtek, 8. prosinec, 2016
  Představujeme: FÖRTVIVLAN

  A mezitím co budete přemýšlet jak moc chcete repres základní grind desky, můžete si u toho pustit třeba tuhle mladou japonskou smečku, která se nechala inspirovat skandinávským popem (jak jinak). Jmenuje se FÖRTVIVLAN a nahrávka vyšla jako kazeta u Black Konflik Records.

 • Zima ve znamení represů?

  Čtvrtek, 8. prosinec, 2016
  Zima ve znamení represů?

  Další z nekonečné řady represů vyjde zítra. A nebude jím nic menšího než repres první desky NAPALM DEATH - "Scum". Samozřejmě jde o vinyl. I když ... je vše zalaheno mlhou tajemství, páč na ofiko stránkách Earache ani čárka. Tak uvidíme jestli to není pouze vánoční kachna.

 • Vychází HLUBOKÁ ORBA č. 31

  Středa, 7. prosinec, 2016
  Vychází HLUBOKÁ ORBA č. 31

  Právě vychází poslední Hluboká orba, poprvé bude k prodeji v sobotu 10.12.2016 na Killed by Brno na Yachtu. Celkem 268 stran z ní dělá nejobsáhlejší a největší DIY hardcore-punkový zin, který kdy v České republice vyšel! Přebal od Sugiho (grafika HELLSHOCK, SELFISH, SYSTEMATIC DEATH, MASAKARI, WARHEAD ad.), obálka od Miša (S.I.K.A.), uvnitř rozhovory s Filipem a Kristýnou Fuchsovými, Martinem Anderem (NESEhnutí), SEE YOU IN HELL, PIOGGIA NERA (Ita), RAVAGE FIX (Che/Ger), švédskými SOUNDS OF DISASTER, Bobíkem (ZELENÍ KANIBALOVÉ), ANKYLYM (Rus), De La Muitnieks Tapes records, View Beyond records, Neilem Robinsonem (NAUSEA, FINAL WARNING) a spoustou dalších. Toureporty FEAR OF EXTINCTION, AD ACTA, POILING POINT / PRÜGELKNABE, BETON, INNOXIA CORPORA / TELEFON, ROXOR, články o Chaos a Gracia (Keyda), Bermuda Triangle Fest (Pája), Wir Müssen Zusammenhalten kolektivu, hlubinná rekapitulace všech Oreb od Inyho (GRIDE), pohled na začátky punku a hardcoru v 90. letech v Brně (od Honzy M. – 1000 LET OD RÁJE) = facebook a mobilní telefony nečekej, Analog Freaks, první léta MRTVÉ BUDOUCNOSTI (od Kordy) a připočítej tuny recenzí a 21 sloupků. Obsah připravil Phil Hell a dopracovala skupina odpadlíků. Objednávat můžeš nebo musíš tomto mejlu. Live it or leave it!

Celkem záznamů: 15267
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib