Novinky

 • Rozhovor s EMPTY HALL OF FAME

  Pátek, 15. prosinec, 2017
  Rozhovor s EMPTY HALL OF FAME

  O cestování s kapelou, bookování turné, sponzoringu, spolupráci se Sea Shepherd, nových i starších projektech, modifikacích názvu kapely, budoucích vyhlídkách lidské civilizace, vaření piva nebo podvádění při zachraňování předem jasně stanoveného počtu vinylů, jsme si povídali s moravskou hardcore kapelou EMPTY HALL OF FAME. Podaří se nám do rozhovoru začlenit u bubeníka odněkud z Lipníka?
  Čtěte tady.

 • Dokument Antifascists online na youtube

  Pátek, 15. prosinec, 2017
  Dokument Antifascists online na youtube

  Tvůrci dokumentu The Antifascists, který vnáší jedinečný pohled mezi radikální antifašisty ve Švédsku a Řecku, po 200 projekcích v celém světě (včetně několika českých měst) zveřejnili film na svém youtube kanálu. Zapnout k němu můžete anglické titulky.
  Když jsme u tohoto tématu, v pondělí 11. prosince se neonacisté ze Zlatého Úsvitu pokusili zaútočit na antifašistickou debatu, organizovanou OR.M.A. na řeckém ostrově Salamis. Jejich útok byl antifašisty úspěšně odražen a náckové byli zahnáni na útěk, jak ukazuje následující video, kde je následně tradičně ochránila řecká policie. Podle některých statistik (nemáme ověřeno) je kolem 50% tamních policistů voliči Zlatého Úsvitu. Navzdory útoku fašistů byla debata úspěšně dokončena a zakončena spontánním protestním pochodem.

 • Video z nové desky OVERCHARGE

  Pátek, 15. prosinec, 2017
  Video z nové desky OVERCHARGE

  Italská motorcharged punx parta OVERCHARGE zveřejnila videoklip ke skladbě "Electric Reaper". Ta se objeví na chystaném eponymním EP, jež vyjde v únoru 2018. Následovat bude loňskému albu "Speedsick", které najdete tady. Další nové videoklipy budou následovat v novinkách příští týden.

 • Nový singl CUMULONIMBUS

  Pátek, 15. prosinec, 2017
  Nový singl CUMULONIMBUS

  Severočeští CUMULONIMBUS zveřejnili nový singl z připravovaného EP "Carefree". Jmenuje se "Disturbing Luxury" a na video se můžete podívat tady. Vychází u 645 Tapes a následuje červnovému albu "Insomnia", které najdete zde.

 • Debutová nahrávka BORN FROM PAIN na vinylu

  Pátek, 15. prosinec, 2017
  Debutová nahrávka BORN FROM PAIN na vinylu

  Vůbec první nahrávka holandských BORN FROM PAIN - "Immortality", vydaná původně v roce 1999 pouze na CDs, se dočkala své vinylové podoby. Pět skladeb na A straně plus download kupón pro další dvě skladby navíc. Vydáno v počtu 500 ks u GSR records.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Víkendové demonstrace proti ultrapravici

  Čtvrtek, 14. prosinec, 2017
  Víkendové demonstrace proti ultrapravici

  Už zítra se v Praze začnou sjíždět (ehm) představitelé evropské ultrapravice, sdružení ve frakci ENF (Evropa národů a svobody), v čele s francouzskou předsedkyní Národní fronty Marine Le Pen nebo Geertem Wildersem z Holandska, které pozval na sobotní kávičku předseda SPD Tomio Okamura. Toto setkání vnímá několik občanských iniciativ jako nebezpečné a organizují proti nim poklidné protesty. Zítra se chystá podvečerní demo, v den konání konference je plánována blokáda místa jejího konání na Chodově, na sobotní odpoledne pak iniciativa Proti projevům nenávisti svolává demonstraci.
  Další info: Proti politice strachu! / Za společnou Evropu, bez strachu a nenávisti.

 • Demo HELL BENT s bubeníkem Dropdead v sestavě

  Čtvrtek, 14. prosinec, 2017
  Demo HELL BENT s bubeníkem Dropdead v sestavě

  Američtí HELL BENT, jejichž členové už se vyhráli v kapelách jako Dropdead, Ulcer nebo Paindriver, vydali v loňském roce na kazetách svoje eponymní demo EP, které nyní vychází v re-edici i v digitálním formátu. Konkrétně to bude 12. ledna, navnadit se prozatím můžete skladbou "Desert Death Lord" zde.

 • Nové skladby MORAL HANGOVER

  Čtvrtek, 14. prosinec, 2017
  Nové skladby MORAL HANGOVER

  MORAL HANGOVER z Brna vypustili dvě skladby z nové nahrávky. Jejich názvy jsou "Morální kocovina" a "Zůstat naživu", poslechnout si je můžete tady a tady.

 • Debutní album slovenských RADIATION

  Čtvrtek, 14. prosinec, 2017
  Debutní album slovenských RADIATION

  Poměrně profláklá thrash kapela RADIATION ze Slovenska se konečně dočkala debutního alba. Jmenuje se "The Gift Of Doom" a vyšlo na CD u Witches Brew. Poslech tady.

 • Nový sedmipalec GATCREEPER

  Čtvrtek, 14. prosinec, 2017
  Nový sedmipalec GATCREEPER

  Na Closed Casket Records vyšel nový singl americké death metal kapely GATECREEPER s názvem "Sweltering Madness".  Poslech tady.

Celkem záznamů: 16496
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Olomouc (SF mini)

15. 12. 2017

Flowers for Whores, Dukes of Vattenhål, Samorast (Sk), Decultivate

Náš tip

lvmen lbc