Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Vychází split HOPES s GROSSWELL

  Úterý, 23. květen, 2017
  Vychází split HOPES s GROSSWELL

  Tuto neděli vychází split EP dvou domácích hardcore komet HOPES / GROSSWELL. Jmenovat se bude "Cold East Europe Hardcore" a každá z kapel na něm bude mít 3 nové skladby. Finální master a mix má na svědomí Andy Dazzler z Dead Neck. Vyjde na CD, po společném turné také na LP a kazetě. Release party 2.6. v Praze na Klinice (Benefice pro Kliniku) a 3.6. v Liberci v Azylu (Benefice pro Šanci zvířatům).

 • Nový song od BLOODCLOT

  Úterý, 23. květen, 2017
  Nový song od BLOODCLOT

  Po "Up in Arms" uvolnili BLOODCLOT další vál z chystané stejnojmenné desky, tenhle se jmenuje "Kali" a najdete jej na Stereogum. Připomeňme, že sestavu tvoří ex-členové Cro-Mags, Murphy´s Law, Agnostic Front, Warzone, Kyuss a Queens Of The Stone Age. Nové album vyjde 14.7. u Metal Blade, následovat mu bude americké turné s Negative Approach.

 • QUESTIONS vydávají avizované DVD

  Úterý, 23. květen, 2017
  QUESTIONS vydávají avizované DVD

  O chystaném DVD QUESTIONS ze Sao Paula se sice mluví už docela dlouho, oficiálně vychází ale až 30. června letošního roku a to za kooperace Hearts Bleed Blue a Seven Eight Life recordings. Vyjde pod názvem "We Are Not Alone", trailer můžete čeknout tady. Živě můžete tuhle brazilskou hardcore partu vidět 20. července v Praze a následující víkend na Fluff festu.

 • Druhé album SUFFOCATE FOR FUCK SAKE

  Úterý, 23. květen, 2017
  Druhé album SUFFOCATE FOR FUCK SAKE

  14. července vyjde u Moment of Collapse nové album SUFFOCATE FOR FUCK SAKE. Druhé album této švédské kapely se bude jmenovat "In My Blood" a následovat bude debutu "Blazing Fires and Helicopters on the Frontpage of the Newspaper" (2008), které si můžete poslechnout na kapelním bandcampu. Libůstka pro fanouše post-hardcore, screama, atd.

 • SMUTEČNÍ SLAVNOST připravila novou nahrávku

  Úterý, 23. květen, 2017
  SMUTEČNÍ SLAVNOST připravila novou nahrávku

  Pražská black metalová parta SMUTEČNÍ SLAVNOST vypustila do světa skladbu "Když procházíme světem" z připravovaného EP "Zahrada krkavců", které vychází tento pátek u Stoned to Death. Poslechnout si ji můžete zde. Čtyřskladbová nahrávka, kterou si kapela natočila sama v Klubu FAMU, vyjde v kazetové edici v počtu 150 kusů, digitální verze bude venku později. Křest proběhne tento pátek v prostoru dílen Automatických Mlýnů Pardubice ve společnosti V0nt, Needful Things, Kontroll, Molly a dalších.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Petice na podporu libereckého Azylu

  Pondělí, 22. květen, 2017
  Petice na podporu libereckého Azylu

  Pravděpodobně jste již zaznamenali, co se děje kolem libereckého Azylu, který v současnosti svádí nerovný boj o svou vlastní existenci. Aktuálně je venku petice na jeho podporu, pokud máte zájem toto jedinečné místo podpořit, stačí ji stáhnout zde, vytisknout a posbírat třeba i pár podpisů ve vašem okolí. Ve světě jedniček a nul existuje i petice elektronická (zde), ta však nemá takovou právní váhu jako petice papírová.

  Více informací k celé záležitosti např. ve článcích "Jak se vyrábí občanský aktivismus" nebo "Pivní bar Azyl: genius loci, stát, občan a ostrůvky svobody, vyjádření provozovatele Azylu pak najdete třeba tady. S event. dotazy se neváhejte obrátit na periferní mejl. Děkujeme všem za podporu!

 • Dvě novinky u Symphony Of Destruction

  Pondělí, 22. květen, 2017
  Dvě novinky u Symphony Of Destruction

  A francouzský label Symphony Of Destruction stále jede na death / rock vlně. Dva novét tituly jsou HALDOL - "The Totalitarianism Of Everyday Life" LP a THE WRAITH - "Shadow Flag" EP. Obě si můžete poslechnout tady.

 • Repres kultovního alba EXCRUCIATING TERROR

  Pondělí, 22. květen, 2017
  Repres kultovního alba EXCRUCIATING TERROR

  U tuzemského labelu Psychocontrol Records vyšel repres kultovního alba od neméně kultovní grind kapely EXCRUCIATING TERROR - "Divided We Fall". 400 ks na černém vinylu a 100 ks na modro / fialovém splatter vinylu.

 • Chystané nové album WARWOUND

  Pondělí, 22. květen, 2017
  Chystané nové album WARWOUND

  "Burning the Blindfolds of Bigots" se bude jmenovat nové album WARWOUND, což je stará anglická d-beat punk kapela, z níž vzešli The Varukers a Sacrilege. I dnešní sestava je celkem zajímavá, zpěv má na povel Rat (Varukers, ex-Discharge, The Vile), kytaru Damian (Sacrilege, ex-Varukers), bubny Steve (ex-Hellkrusher). Druhou kytaru pak obsluhuje Ian Glasper, kterému i u nás vyšly knihy "Burning Britain" a "The Day the Country Died". Nové songy jistě zazní i na jejich pražském vystoupení, které se bude konat 22. září vrámci Enemy of the Sun festivalu (Disfear, Wolfbrigade, The Vile, atd.)

 • Představujeme: LA CASAS VIEJAS

  Pondělí, 22. květen, 2017
  Představujeme: LA CASAS VIEJAS

  Německé vydavatelství Alerta Antifascista přijalo pod svá křídla dalšího sirotka - rakousko/německou kapelu LAS CASAS VIEJAS, jejíž část sestavy můžete znát z působení v kapelách jako La Ligne Maginot nebo Fake Empire. Jejich první double LP vyjde v létě, naladit se můžete na kapelním bandcampu.

Celkem záznamů: 15820
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan