Novinky

 • Teaser na split BURNING STEPS s KUNG-FU GIRLZ

  Čtvrtek, 18. leden, 2018
  Teaser na split BURNING STEPS s KUNG-FU GIRLZ

  Venku jsou první dvě (kratičké) ukázky z avizovaného chystaného split EP KUNG-FU GIRLZ / BURNING STEPS, které bude benefiční pro Lékaře bez hranic (více informací zde). První úryvek je song "Mrtvej voják" od Zelených Kanibalů v podání KFG, druhý je pak cover "Rekviem" původně od Balaclavy prezentovaný BS. Teaser k poslechu na youtube, kde můžete na náhledu zadní části obalu odhalit i zbylé dvě předělávky.

 • GREAT COLLAPSE benefičně pro antifašisty

  Čtvrtek, 18. leden, 2018
  GREAT COLLAPSE benefičně pro antifašisty

  Po "Southern Exorcism" a "Meltdown" si můžete poslechnout třetí singl z chystané desky GREAT COLLAPSE. Tahle věc se jmenuje "Atomic Callendar" a je 100% benefiční pro The International Anti-Fascist Defence Fund. Nové album "Neither Washington Nor Moscow ... Again" vychází příští pátek, živě je zastihnete 13. února v pražské Eternii.

 • Debut CAVERNICULAR je venku

  Čtvrtek, 18. leden, 2018
  Debut CAVERNICULAR je venku

  Na aktivním labelu Here and Now Records vyšlo debutní album italské power violence kapely CAVERNICULAR. Album se jmenuje "Man´s place in nature" a tady si ho celé můžete poslechnout.

 • Představujeme: DODSKAMP

  Čtvrtek, 18. leden, 2018
  Představujeme: DODSKAMP

  A tohle fakt není ze Švédska. DODSKAMP (přesněji Dødskamp) jsou z Lublinu (to je v Polsku) a na svůj bandcamp profil nahodili demo. Dva brutální crust / black vály. Tohle se poslouchá fakt dobře.

 • REMISSION po 5 letech s novým songem

  Čtvrtek, 18. leden, 2018
  REMISSION po 5 letech s novým songem

  Na bandcampu React! records najdete skladbu "Voices" z chystaného LP "Enemy of Silence" od REMISSION z Chile. Ti vypustili první novou věc po pěti letech.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • DECULTIVATE chystají debutové EP

  Středa, 17. leden, 2018
  DECULTIVATE chystají debutové EP

  Pražští DECULTIVATE, kteří před necelým rokem vypustili do světa smrtící demo (zde), dokončili nahrávání debutového EP, které bude obsahovat šest zářezů. Krátká navnaďovačka tady. My se rozhodně těšíme.

 • YOUTH AVOIDERS chystají druhé album

  Středa, 17. leden, 2018
  YOUTH AVOIDERS chystají druhé album

  Frantíci YOUTH AVOIDERS, hrající melodičtější hardcore punk, budou vydávat druhé album "Relentless", na youtube si z něj můžete poslechnout první singl "Between Disparate Lines". Vychází v dubnu za spolupráce Destructure records a Build Me A Bomb records.

 • Představujeme: PARANOID STATE

  Středa, 17. leden, 2018
  Představujeme: PARANOID STATE

  PARANOID STATE je holandská kapela, v jejíž sestavě figurují (ex)členové Vitamin X, Tense Reaction a El Camaro. V roce 2015 jim vyšel eponymní debut, jejich druhé album "Damage Done" by mělo vyjít co nevidět na vinylu. Obě nahrávky si můžete poslechnout na kapelním bandcampu.

 • ELECTRO HIPPIES double LP u Boss Tuneage

  Středa, 17. leden, 2018
  ELECTRO HIPPIES double LP u Boss Tuneage

  Na Boss Tuneage vyšlo komiplační double LP britské hardcore legendy z konce 80. let ELECTRO HIPPIES s názvem "Deception Of ..: Collected Works 1985-87" obsahující i bonusové CD. Parádně zpracovaný výlet do historie anglického hardcoru.

 • CORRUPTED dvanáctipalec

  Středa, 17. leden, 2018
  CORRUPTED dvanáctipalec

  Na anglickém labelu Cold Spring se objevila informace, že v půlce února vyjde dvouskladbový dvanáctipalec od kultovních japonských sludge veteránů CORRUPTED. Jmenuje se "Felicific Algorithim". Více informací přineseme později.

Celkem záznamů: 16600
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib