Novinky

 • MORROW chystají druhé album

  Pátek, 24. listopad, 2017
  MORROW chystají druhé album

  Příští víkend budou angličtí MORROW (ex-Fall of Efrafa, atd.) dokončovat nahrávání druhého alba, které se bude jmenovat "Fallow". Konkrétně se bude nahrávat violoncello a guest vokály, pričemž na debutové "Covenant of Teeth" (2016) se v této roli objevili členové Masakari, Archivist, Anopheli, Monachus nebo Wildspeaker. Na jaře se o vydání postará tradičně Alerta Antifascista.

 • Představujeme: CLCKWS

  Pátek, 24. listopad, 2017
  Představujeme: CLCKWS

  CLCKWS je belgická hardcore kapela s dívčím zpěvem, která právě vydala svoje debutové EP s názvem "Counter Clockwise". Obsahuje 8 skladeb a celé si jej můžete poslechnout na bandcampu. Na 10" a kazetách vychází u Nosebleed records.

 • PARASITE nové album

  Pátek, 24. listopad, 2017
  PARASITE nové album

  Japonská metal / punk kapela PARASITE se po delší době vrací s novou nahrávkou, kterou je rovnou celé album. Jmenuje se "Zankyo" a vyjde zkraje 2018 ve spolupráci Tadpole Records a Boss Tuneage Records. Pro fans kapel jako Gism, G.a.t.e.s. atd. povinnost. Hluk zde.

 • SUFFER THE PAIN nová nahrávka

  Pátek, 24. listopad, 2017
  SUFFER THE PAIN nová nahrávka

  Švédský metal / punk SUFFER THE PAIN nahrál cca před 14 dny nové album s názvem "Hellbound". Album vyjde nejdříve na kazetě a CD a vinyl verze je teprve v jednání. K jednomu songu "Exist? Die!" už vznikl i videoklip, který můžete zkouknout tady.

 • Dokument o pankáčích v Barmě

  Čtvrtek, 23. listopad, 2017
  Dokument o pankáčích v Barmě

  Japonský web NHK World (japonské mezinárodní vysílání) zveřejnil půlhodinový dokument, zaměřený na současnou tvář punkové scény v Barmě. Popis k němu uvádí: "Před pouhým rokem byla v Barmě oficiálně zvolena Národní liga pro demokracii (NLD vedená disidentkou a držitelkou Nobelovy ceny za mír Aun Schan su Ťij), která zemi osvobodila od 50 let trvající vojenské diktatury. Během minulého režimu fungovala punková hudba jako podzemní protestní hlas proti autoritativní vládě a diktatuře. Pod současnou vládou ale vylézají na světlo nové (sociální) problémy. V aktuálním ekonomickém růstu existují velké příjmové rozdíly a značná nezaměstnanost, což dává současné punkové hudbě novou perspektivu jakožto hlasu protestu. V této epizodě sledujeme punkovou kapelu The Rebel Riot (fb), která se prostřednictvím hudby věnuje sociálním otázkám a snaží se upozornit na problémy občanů Barmy." Film je na webu k dispozici s anglickými titulky. Pokud vás dále toto téma zajímá, v lednu jsme psali o dalším dokumentu z tohoto prostředí s názvem "My Buddha Is Punk".

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • LP re-edice všech 4 alb MERAUDER

  Čtvrtek, 23. listopad, 2017
  LP re-edice všech 4 alb MERAUDER

  Brooklynské hardcore partě MERAUDER vyjdou vinylové re-edice všech jejich čtyř alb, konkrétně tedy "Master Killer" (1996), "Five Deadly Venoms" (1999), "Bluetality" (2002) a "God Is I" (2009). Všechny budou mít nový layout a remaster od Nicolase Decleve (Skarhead, Nasty). Vychází v lednu u Demons Run Amok Entertainment.

 • Stream nového alba SECT

  Čtvrtek, 23. listopad, 2017
  Stream nového alba SECT

  Tak a po několika návnadách tady máme stream celého nového alba all-star hardcore kapely SECT, které vychází co nevidět u Southern Lord Recordings.

 • THE REPOS reedice od Youth Attack

  Čtvrtek, 23. listopad, 2017
  THE REPOS reedice od Youth Attack

  Parádní rychlej prasáckej hardcore THE REPOS se dočkal reedicí svých vinylů, které vyšly kdysi dávno u Youth Attack. Jde konkrétně o desky "s/t" LP, "Hearts and Heads Explode" LP. Seženete např. u Deatwish.

 • Představujeme: AKRASTIA

  Středa, 22. listopad, 2017
  Představujeme: AKRASTIA

  Norský stenchcorem nasáklý crust / metal v podání kapely AKRASTIA nenechá chladným žádného fanouše kapel jako Venom, Axegrinder či Hellshock nebo Fatum. Debutní album vyjde na vinylu u Ruin Nation Records. Bandcamp tady.

 • Nové album THE MOTH

  Středa, 22. listopad, 2017
  Nové album THE MOTH

  Nové album sludge / metal kapely THE MOTH s názvem "Hysteria" vyšlo u Charming Man Records. Poslech celého alba a krátký rozhovor o nové nahrávce naleznete tady.

Celkem záznamů: 16422
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib