Novinky

 • Fotky z reunionu BALACLAVY

  Úterý, 19. červen, 2018
  Fotky z reunionu BALACLAVY

  Sekce Fotogalerie doznala po delší době zase jednu aktualizaci, přibyly v ní totiž fotky z nedělního koncertu BALACLAVA + FUCK IT, I QUIT + UPROSTŘED PÁDU. Momentálně sice nejdou jejich náhledy v přehledu, ale po rozkliknutí fotky najedou a lze se mezi nimi plynule pohybovat. Na nápravě pracujeme. Autorem je xMartinezz Photographyx - děkujeme!

 • NO PROBLEM dávají ochutnat z nové desky

  Úterý, 19. červen, 2018
  NO PROBLEM dávají ochutnat z nové desky

  Punks NO PROBLEM z kanadského Edmontonu budou 25. června vydávat nové album "Let God Sort Em Out". Vyjde za spolupráce Deranged records a Taken By Surprise, a právě na jejich bandcamp profilu si z nahrávky můžete poslechnout čtyři skladby.

 • Nový singl NARCOLEPTICS

  Úterý, 19. červen, 2018
  Nový singl NARCOLEPTICS

  Na sympatickém americkém labelu Warthog Speak Records vyšel nový singl americké d-beat / raw punk brusky NARCOLEPTICS s prostým názvem "2018 EP". Poslech celé nahrávky tady.

 • Nový song PARANOID

  Úterý, 19. červen, 2018
  Nový song PARANOID

  Mrkněte se a poslechněte si nový song švédských 偏執症者 (PARANOID) s názvem "Kaos", kde na mikrofonu hostuje Moto anébrž zpěvák z americké d-beat kapely MÖRPHEME. Koncem června venku Paranoid maxisingl na The Sign Records a Konton Crasher Records.

 • Novinky od AGAINST ME! a MEAN GIRLS

  Úterý, 19. červen, 2018
  Novinky od AGAINST ME! a MEAN GIRLS

  AGAINST ME! se v těchto dnech nacházejí ve studiu, kde nahrávají 14 skladeb pro nové album. To bude následovat předloňskému "Shape Shift With Me".
  To texasští MEAN GIRLS svoje nové LP "Is This Me Forever?" už vydali, jmenuje se "Is This Me Forever?" a celé si jej můžete poslechnout tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Benefiční kompilace proti domácímu násilí

  Pondělí, 18. červen, 2018
  Benefiční kompilace proti domácímu násilí

  "Ya Basta volume 1" je kompilace zaměřená proti domácímu násilí a benefiční pro WomenRising. Celkem 31 skladeb od kapel jako Viva Belgrado, Okänt, Lilith, Glamour, Worst Days, Marée Noire, Plastic Idea, Respire, Letters To Catalonia, Olše, Raw Grip najdete zde.
  Obal znázorňuje Gulabi Gang, přezdívaný taktéž Růžový gang. Je to něco jako ženská brigáda / garda, bránící důstojnost žen v indickém státě Uttarpradéš, jež má největší míru domácího, sexuálního a vězeňského násilí na ženách v celé Indii, a je tudíž považován za nejnebezpečnější provincii pro ženy a dívky. Dnes má Gulabi Gang kolem 400 tisíc členek napříč 11 okrsky. Více čtěte  tady.

 • Představujeme: STAG PARTY

  Pondělí, 18. červen, 2018
  Představujeme: STAG PARTY

  Američtí STAG PARTY, kde bubnuje Matt z Tear It Up (kteří mimochodem tvorbu Stag Party popisují jako mix Crucifix, NYHC a Swank), vypustili nové album pojmenované "The Devil´s Claws". Poslechnout či zakoupit si jej můžete prostřednictvím bandcampu, kde najdete i jejich předchozí nahrávky.

 • Venku je nové album BLACK PASSENGER

  Pondělí, 18. červen, 2018
  Venku je nové album BLACK PASSENGER

  Bratislavští BLACK PASSENGER, hrající melodický hardcore punk, vypustili avizované nové album s názvem "Pochodeň", k poslechu / koupení / stažení jej najdete na bandcampu. Křest budou  4. července hostit Garáže pod prístavným mostom v Bratislavě.

 • Novinky u Rawmantic Disasters

  Pondělí, 18. červen, 2018
  Novinky u Rawmantic Disasters

  Berlínský label Rawmantic Disasters vypustil další dvě raw punkové bestie. Jsou to split 12"LP SVART UT / APPÄRATUS a split 7"EP SVART UT / PANIKATTACK. Obě dvě desky vycházejí v několika verzích a jsou k poslechu na bandcampech jednotlivých kapel. Hledejte.

 • NEGATIV a URBANOIA již brzy venku

  Pondělí, 18. červen, 2018
  NEGATIV a URBANOIA již brzy venku

  Na norském labelu Byllepest Distro vyjdou již brzy dvě parádní pecky a to NEGATIV - "Projections" LP a URBANOIA - "Nådelos Vold" LP. Prvně jmenovaná deska vyjde ve spoluráci s Ruin Nation Records.

Celkem záznamů: 17094
1 2 3 4 5


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

19. 6. 2018

Modern Life Is War (USA), Cro-Mags (USA), Culture Abuse (USA)

Náš tip

tragedy lod