Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Song z chystané desky MUNICIPAL WASTE

  Pátek, 28. duben, 2017
  Song z chystané desky MUNICIPAL WASTE

  "Slime and Punishment" se bude jmenovat nové album MUNICIPAL WASTE, které vyjde 23. června u Nuclear Blast records. Na ofiko webu MW si ji již dnes můžete předobjednat, stejně jako poslechnout první singl "Amateur Sketch". Přímý odkaz na jeho poslech tady.

 • Debut TRAINWRECK opět na vinylu

  Pátek, 28. duben, 2017
  Debut TRAINWRECK opět na vinylu

  Eponymní debutové album TRAINWRECK vydané v roce 2006 je opět dostupné na vinylu, a to díky re-edici u Moment of Collapse records. Pokud jste s toutou nahrávkou dosud neměli čest, nahlédnout pod pokličku můžete třeba tady. Kromě klasického černého vyšlo i na vinylu stříbrném.

 • Vychází čtvrté album HARVESTMAN

  Pátek, 28. duben, 2017
  Vychází čtvrté album HARVESTMAN

  Steve Von Till (Neurosis) vydává 19. května u Neurot recordings čtvrté album se svým projektem HARVESTMAN. Deska se bude jmenovat "Music for Megaliths" a Steve ji nahrával a mixoval sám ve vlastním studiu The Crow´s Nest. Obsahovat bude 7 skladeb, z nichž dvě si můžete poslechnout na bandcampu. Bicí v songu "Leviatan" obsluhuje další člen Neurosis Jason Roeder.

 • BAD COP/BAD COP chystají druhé album

  Pátek, 28. duben, 2017
  BAD COP/BAD COP chystají druhé album

  Kalifornská dívčí kapela BAD COP/BAD COP vydává 16. června u Fat Wreck Chords druhé album "Warriors". Na youtube si z něj můžete poslechnout singl "Womanarchist", stručné vyjádření k jeho textu z úst zpěvačky Stacey Dee si můžete přečíst tady.

 • Metal hardcore mixtape od BBMA records

  Pátek, 28. duben, 2017
  Metal hardcore mixtape od BBMA records

  Pokud stále nemáte dost metalického hardcoru, můžete mrknout na novou výběrovku z dílny německého labelu Bound By Modern Age records, kde se nachází rovnou 27 kapel. K poslechu či stažení na bandcampu.

 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 • SICK DESTROYER grind core!

  Čtvrtek, 27. duben, 2017
  SICK DESTROYER grind core!

  Co asi tak vznikne, když se dají dohromady tři členové kapel Lycanthrophy, Controlled Existence a Neeful Things? Přesně. SICK DESTROYER. Old school grind core.

 • Nový singl berlínských PISS

  Čtvrtek, 27. duben, 2017
  Nový singl berlínských PISS

  Na Static Age Records vychází nový singl berlínských PISS, že prej "s/t EP2". Nasranej přímočarej hardcore. Prostě piss! Poslech celého singlu tady.

 • Nové album HEXIS na čáry venku

  Čtvrtek, 27. duben, 2017
  Nové album HEXIS na čáry venku

  Přesně 30.4. (jak symbolické!) vychází nové album dánské black / hardcore kapely HEXIS s názvem "Tando Ashanti". O vydání se postaral label Alerta Antifascista a album vychází na CD i LP. Vinylů bude celkem cca 1500 ks v luxusním gatefoldu, s download kódem atd. atd. Poslech celého alba tady.

 • Další projekty členů BAPTISTS

  Čtvrtek, 27. duben, 2017
  Další projekty členů BAPTISTS

  Dneska zároveň mrkneme na vedlejšáky jednotlivých členů Baptists z Kanady. Kytarista Danny právě vydal nové EP "Vulgar Display of Vulture" s kapelou BLUNT OBJECT, k poslechu je tady. Na basu se pak podílel na nahrávání s novou kapelou INDESTRUCTIBILITY, kde hraje na kytaru a zpívá zároveň Andrew. Song "Shoving Morrissey´s Coif Into a Blender" tady. No a bubeník Nick je momentálně na evropském turné se SUMAC, kde působí i Aaron Turner (Old Man Gloom, ex-Isis). Ty jsme měli šanci vidět před týdnem ve Futuru.

 • 3x americký hardcore

  Čtvrtek, 27. duben, 2017
  3x americký hardcore

  HUNDREDTH vypustili videoklip k písni "Neurotic" z připravované desky "Rare", která vychází 16. června u Hopeless records. A možná budete trochu překvapeni, jak zde Hundredth zní. INCENDIARY z Long Islandu představují třetí song z nového alba "Thousand Mile Stare", jež vyjde 5. května. Skladba "Fact or Fiction" zde. MALICE AT THE PALACE ze severní Floridy do toho dupou s válem "My Target" (tady). Ten se objeví na splitku s Jesus Piece, které vychází 19. května u Bridge Nine records.

Celkem záznamů: 15746
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Liberec (Azyl)

28. 4. 2017

Jeruji (hardcore, Ind), Deep Shining High (street punk, Ger), Highstreet Hooligans, Cirguz

Náš tip

we-ride