Novinky

 • Nové album ANTISECT je venku

  Středa, 18. říjen, 2017
  Nové album ANTISECT je venku

  Tak tahle nahrávka rozdělila punkovou scénu téměř napůl. Jedni ji nenávidí, druzí ji obhajují. Rozhodnutí necháme na vás. Faktem je, že nové album britské kdysi anarcho punk legendy ANTISECT s názvem "The Rising Of The Lights" je venku u Rise Above Records. Tady je exkluzivní stream celého alba.

 • PROTESTSTORM chystají druhou nahrávku

  Středa, 18. říjen, 2017
  PROTESTSTORM chystají druhou nahrávku

  Kapela PROTESTSTORM, ve které se sešli členové Nasum a Livet Som Insats, plánuje po loňském debutovém EP (k poslechu tady) vydat další nahrávku. Tou by mělo být buď další EP nebo splitko s další kapelou. Labely nebo kapely lačné po druhé straně desky se mohou ozývat na tenhle e-mail.

 • Vychází nové album FACAN

  Středa, 18. říjen, 2017
  Vychází nové album FACAN

  Hardcore crust kapela FACAN z Valašského Meziříčí vydala nové album "Bolest - Temnota - Strach", obsahující 9 songů nahraných ve studiu Shaark. Tři z nich si můžete poslechnout skrz bandzone. O design alba se postaral Rabsh (pr-production.cz). CD dále obsahuje booklet s texty, obrázky, atd. K dostání na koncertech nebo přes tento mejl.

 • Song z připravovaného ipka HANGMAN

  Středa, 18. říjen, 2017
  Song z připravovaného ipka HANGMAN

  Long Island hardcore HANGMAN se dohodli s baltimorským labelem Flatspot records, kde 3. listopadu vydají nové EP "A Vile Decree. To bude obsahovat 5 skladeb, z nichž první si můžete poslechnout tady. K dispozici bude 350 kopií na černém a 150 na čirém vinylu.

 • Představujeme: DERELYCTION

  Středa, 18. říjen, 2017
  Představujeme: DERELYCTION

  Celkem solidní míchanice crustu s black metalem v neotesaném podání je k nalezení a poslechnu na bandcampu německé kapely DERELYCTION. Jejich poslední nahrávka vyšla i na vinylu jako LP.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Kompilační vály od SVAVELDIOXID

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Kompilační vály od SVAVELDIOXID

  Ale zase na druhou stranu co je špatného na solidní porci právě švédského d-beatu, že jo? Takže tady si můžete poslechnout tři nové vály od SVAVELDIOXID, které vyjdou na dvou různých kompilacích. Nahráno ve zkušebně kapely a masterováno jedním ze členů. Surovost.

 • Představujeme: SVART KATT

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Představujeme: SVART KATT

  Nejenom disbýtem je švédský punk živ. Důkazem budiž punk rock kapela ze Stockholmu SVART KATT. Mrkněte na jejich bandcamp. A bacha ... fakt to není raw punk.

 • Rozpad GET A GRIP

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Rozpad GET A GRIP

  Vermontští hardcore punks GET A GRIP to po takřka sedmi letech existence balej. Za sebou mají tři nahrávky ("s/t" z roku 2012, EP "Green Peaks / Dark Valleys" z roku 2014 a loňské album "Endless"), všechny jsou k dispozici na kapelním bandcampu. Poslední koncert se bude konat v prosinci.

 • Kevin Seconds a Steve Soto plánují split

  Úterý, 17. říjen, 2017
  Kevin Seconds a Steve Soto plánují split

  Kevin Seconds (7 Seconds) a Steve Soto (The Adolescents) spojí síly na plánovaném split sedmipalci u Blacktop records. Oba pánové se oťukali už během společného koncertování v loňském roce, a tam se také dohodli ohledně přezpívání písní toho druhého. Vyjde během zimy.

 • CRYPTODIRA představují singl z debutové desky

  Úterý, 17. říjen, 2017
  CRYPTODIRA představují singl z debutové desky

  Shai Hulud doporučují nový singl "Medusa Misgendered" od newyorských metalheads CRYPTODIRA. Jejich debutové album "The Devil´s Despair" vychází 17. listopadu u Good Fight Entertainment.

Celkem záznamů: 16303
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (007)

18. 10. 2017

Abrasive Wheels (UK), Vagabonds 77 (Gre)

Náš tip

brno 2017