Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
Pravěkfest V. - 30.9. až 1.10.2016 - Praha, klub FAMU
ESCARNIUM (Bra) + VENOMOUS BREATH (Ger) + FATALITY - 1.10.2016 - Břeclav, Piksla
LUCIFER STAR MACHINE (Ger) + TIME SHIFTERS - 1.10.2016 - Praha, 007
KOVADLINA + REPELENT SS + REMISSIONS (Fin) - 2.10.2016 - Brno, Kabinet Múz
EXTINCTION OF MANKIND (UK) + ENDLESS SWARM (UK) a další - 7.10.2016 - Praha, Žižkostel
Enemy Of The Sun 2016 - 8.10.2016 - Praha, Meet Factory
ROSA PARKS (Hun) + TENGRI - 8.10.2016 - Praha, Café Na půl cesty
2. Azylácký Chilli fest - 15.10.2016 - Liberec, Azyl
TIME AND DISTANCE (Bra) + PRIMITIVE LIFE (Ger) + EHOF - 21.10.2016 - Praha, Půlka
Thrash Nightmare 4 - 29.10.2016 - Písek, Divadlo Pod Čarou
FEASTEM (Fin) + WARFUCK (Fra) + CONTRASTIC - 29.10.2016 - Praha, 007
WHIPSTRIKER (Bra) + APOKALYPTIC RAIDS (Bra) - 6.11.2016 - Písek, klub Pí
 • Debutový sedmipalec od CITY KEYS

  Čtvrtek, 29. září, 2016
  Debutový sedmipalec od CITY KEYS

  13. září jsme představovali kapelu CITY KEYS, ve které působí členové Anchor, Gust, Iron a I Am Hunger. Na jejich bandcampu si nyní můžete poslechnout další skladbu z EP "Tip the Scale", které vyjde 21. října u Evil Greed (vinyl) a War records (kazeta). Nahrávalo se v Fvck Life Studios, kromě hlavních zpěvů, které vznikly v GG All In Audio. Mastering má na triku Brad Boatright v Audiosiege, grafiku vytvořil Marc Strömberg z Hall Det Äkta a Swan Sex. Jako hosté se na nahrávce objeví Johannes (Cult of Luna) a Daniel (Die Young). Pokud vás tohle všechno nalákalo, zapište si do kalendáře 1. prosince - Praha, Café Na půl cesty.

 • REPELENT SS vydali debutové LP

  Čtvrtek, 29. září, 2016
  REPELENT SS vydali debutové LP

  REPELENT SS vydali u Damage Done records svoje debutové 12"LP a také jej včera náležitě pokřtili na strahovském kopci. Stranu A si můžete poslechnout na bandcampu, stranu B již znáte (demo "Dvatisícetřinec"). K dostání je kromě tradičních distribucí také na aktuálním turné s finskými Remissions a Kovadlinou: dnes Mladá Boleslav, zítra Liberec, v sobotu Karlovy Vary a v neděli Brno.

 • Cesta kolem světa

  Čtvrtek, 29. září, 2016
  Cesta kolem světa

  Záhřebská hardcore kapela SENTENCE hodila na bandcamp song "1991-1945 Access Control" z chystaného EP "Svaka riječ zakletva". Nenechte se odradit ortelovským začákem, haha. Blíž k našim hranicím - těžkotonážní SUPPRESSER z Bratislavy se vytasili s prvním singlem z nové desky "Raising Violence". Skladba "Worst End", naživo v sobotu v Liberci. To melodičtější Kali-punks GUTTERMOUTH dávají ochutnat první singl "New Car Smell" ze stejnojmenného EP, které vyjde 25. listopadu. EL BANDA je melodický hardcore z Varšavy s ženským zpěvem, naživo je můžete vidět 18.11. ve Vsetíně, navnadit se můžete už teď skladbou "Wściekłyszpaler" (s textem proti aktuálnímu "potratovému zákonu" v Polsku) a že to zní dobře! Pokračujeme do Indonésie, kde působí chaotic hardcore CLOUDBURST, které znáte ze splitka s Warmouth. Jejich nový song "Restless Piledriver" se objeví na novém albu "Crying of Broken Beauty". Dnešek zakončujem u amerického death metalu SCORCHED, což je nová kapela bubeníka Homewrecker. Ti představili song "Rot In Confinement".

 • Představujeme: THE JUNK FOOD

  Čtvrtek, 29. září, 2016
  Představujeme: THE JUNK FOOD

  Novou kapelou na domácí scéně jsou THE JUNK FOOD, složeni ze členů Cirguz, Brain Drain a Nežfaleš. Na bandcampu si můžete poslechnout první dvě vypuštěné skladby "Alone In My Town" a "Screamin Blues". Chlapce můžete zároveň špehovat přes jejich fb profil, kde najdete i první chystané koncerty.

 • ØJNE nahráli nové album s novým zpěvákem

  Čtvrtek, 29. září, 2016
  ØJNE nahráli nové album s novým zpěvákem

  ØJNE z italského Milána se opět hlásí o slovo. Kapela má nového zpěváka, kterým se stal Gian. Ten už s kapelou nahrál přes léto nějaké ty vokálky pro nové album, které bude venku někdy v zimě. Od roku 2017 už je budete moct zastihnout opět i na koncertech. Song z březnového splitu s Rainmaker najdete zde.

 • vinyl brothers
 • Vinyl brothers

  vinyl brothers
 • LVMEN zpátky na pódiích i ve studiu

  Úterý, 27. září, 2016
  LVMEN zpátky na pódiích i ve studiu

  Šuškanda ohledně návratu LVMEN dostává dost reálné obrysy. Kapela po 7 letech klidu vylézá na povrch, prvním oznámeným koncertem je ten 22. října v Táboře (více info), což rozhodně není náhoda, už jen proto, že právě v prostorách táborské Cesty nahráli Lvmen novou desku, která vyjde začátkem příštího roku u Day After records. Hostovat na ní bude Banán (Kovadlina, Hanba, Lahar, Balaclava), Ivan (Repelent SS, Flowers For Whores, Damage Done records) a Václav Havelka (Please the Trees). Další koncerty budou upřesněny.

 • Vychází benefiční CD "Sounds of Anti-Fenix"

  Úterý, 27. září, 2016
  Vychází benefiční CD

  Právě vyšlo nové benefiční CD "Sounds of Anti-Fenix". Anarchistická federace a Chyba records oslovily 13 interpretů, kteří na kompilaci poskytli skladby různých žánrů. Na CD si můžete poslechnout songy od SCALP, ROSA PARKS, REMEK, HLEDÁNÍ, OIOI PIRATOI, PROTI VŠEM, GATTACA, MORROW, TARTUPALUK, KOLONA (feat. EIA), BRENNA SAHATJIAN a STRANGEWEATHER. Všechny spojuje to, že jim není lhostejný osud vězněných a stíhaných anarchistů, které podporuje skupina Antifénix. Přímo na tu totiž půjde výtěžek z prodeje tohoto alba. Více o kauze Fénix a o osudech vězněných nebo stíhaných anarchistů se můžete dozvědět tady. CD budou k sehnání na obvyklých distribučních místech, někteří hudebníci a hudebnice je budou mít ve svých distrech. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout z webu labelu Chyba records, kde můžete také přispět na Antifénix. Minimální cena CD je 50 Kč.

 • Nové videoklipy

  Úterý, 27. září, 2016
  Nové videoklipy

  KOVADLINA - "Sbohem naposled" (z chystaného 7" splitu s TELEFON)
  INSANITY ALERT - "Why Is David Guetta Still Alive?" (z nové "Moshburger")
  RED FANG - "Shadows" (z nové desky "Only Ghosts", vychází 14. října)
  RENOUNCED - "A Fire No Longer Burns" (z nového "Theories of Despair")
  COCAINE PISS - "The Dancer" (z nové stejnojmenné desky, viz Novinky)
  SUCH GOLD - "Gut Rot" (lyric video z nové re-edice EP "Pedestals" u Bird Attack)
  TESTAMENT - "Brotherhood of the Snake" (lyric video z chystaného alba téhož názvu)
  EVERY TIME I DIE - "It Remembers" (z nového alba "Low Teens", vydaného u Epitaph)
  PARKWAY DRIVE - "Bottom Feeder" (z loňské desky "Ire", vydané taktéž u Epitaph)
  THE MIDLIFE - "Gustavo" (z březnového EP "II", které najdete tady)

 • Novej hluk od LICHENS

  Úterý, 27. září, 2016
  Novej hluk od LICHENS

  Black metal duo LICHENS ze severu se opět hlásí s novými zářezy, komplet ochutnávka zde. Některé skladby, ne-li všechny, vyjdou na společné split MC s francouzskou black metal bestií UHL.

 • Dva japonské singly

  Úterý, 27. září, 2016
  Dva japonské singly

  Na Strong Mind Japan vyšly dva singly, které jak už je u tohoto labelu tradicí, budou za pár týdnů raritní. Jde o REVOLT - "Pogrom" EP a ORIGIN OF M - "Frog Monolith" EP + CD. Revolt jsou kapela složená z členů spolků jako Little Bastards nebo Absolute Zero. No a Origin Of M jsou zase kapela složená z členů Gudon, Asphalt nebo Never Again. Top Japan hardcore!

Celkem záznamů: 15026
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan