Novinky

 • Chystané EP od DRUG CONTROL

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Chystané EP od DRUG CONTROL

  Straight edge kapele DRUG CONTROL ze San Diega vyjde ještě během léta nové EP "Clear Sight". Právě z něho si můžete poslechnout vály "Stand Together", "Worthless" a "Decay". Živě můžete tuhle kalifornskou kapelu hrající od roku 2014 vidět příští neděli na Fluffu.

 • Vychází kniha memoárů Wayne Kramera (MC5)

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Vychází kniha memoárů Wayne Kramera (MC5)

  Wayne Kramer, kytarista detroitské proto-punkové legendy MC5, sepsal memoáry, které vyjdou knižně pod názvem "The Hard Stuff: Dope, Crime, MC5 & My Life Of Impossibilities" 14. srpna. Nuda to rozhodně nebude, Wayne toho během svého života stihl hodně: kromě působení v MC5 (časopisem Rolling Stone byl vyhlášen jako jeden ze stovky nejlepších kytaristů všech dob) bojoval nejen se závislostí, ale i za rasovou rovnost po boku Černých Panterů, stal se terčem FBI, něco si odseděl ve vězení a taky spoluzaložil neziskovku "Jail Guitar Doors" (ano, jako ten song od The Clash), která se snaží pomáhat snižovat vězeňské násilí a rehabilitovat odsouzené vězně prostřednictvím muziky, např. tím, že jim poskytuje hudební nástroje či koordinuje různé vzdělávací programy v tomto směru. Kniha bude distribuována prostřednictvím Da Cappo Press.

 • Představujeme: PERRA VIDA

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Představujeme: PERRA VIDA

  V peruánské Limě vznikla začátkem roku kapela PERRA VIDA (= Bitch Life), která chtěla vnést něco nového do tamní scény, kde jsou kapely v drtivé většině čistě mužskou záležitostí. Jejich debutové EP (zde) obsahuje pět skladeb energického feministického punku s texty ve španělštině. Např. čtvrtá skladba "Acoso" se zabývá sexuálním obtěžováním a znásilněním. Inspirována byla otřesným skutkem z dubna tohoto roku, kdy byla 22-letá Eyvi Liset Agreda Marchena polita hořlavinou a upálena Carlosem Huallpou v autobuse veřejné dopravy v Limě.

 • Vychází nová nahrávka NEGATIV z Oslo

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Vychází nová nahrávka NEGATIV z Oslo

  Vychází avizovaný dvanáctipalec "Projections" norským NEGATIV. Nahrávka obsahuje osm namíchnutých skladeb kombinujících hrubost UK´82 punku a zuřivost japonského hardcore. Dvě ochutnávky čekujte tady. Vychází za spolupráce Sabotage a Byllepest Distro, LP obsahuje kód pro digitální download, limitovaná edice je na bílém vinylu.

 • Nové skladby od švédských WASTE

  Pátek, 20. červenec, 2018
  Nové skladby od švédských WASTE

  Švédská sXe hardcore kapela WASTE nahodila na bandcamp dvě nové skladby "True Colors" a "Last One Standing". Obě vyjdou na promo kazetě u Moral Panic a prodávány budou na nadcházejícím turné, vrámci něhož se pánové a dáma představí i u nás, konkrétně na Pre-Fluff Hardcore Matinee a víkendovém Fluff festu.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • STOLEN LIVES vypustili první song z nového alba

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  STOLEN LIVES vypustili první song z nového alba

  Domácí thrash komando STOLEN LIVES se opět hlásí o slovo! Nahraný je materiál pro nové album, jenž vyjde na CD formátu pod křídly Maximed records. V plánu je i LP verze, pro kterou kapela momentálně shání labely. Na internetech je možno poslechnout si první ochutnávku v podobě válu "Luciferův efekt".

 • Nový singl od BLACK TUSK

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  Nový singl od BLACK TUSK

  Po "Agali" vypustilo bahenní trio ze Savannah BLACK TUSK druhou skladbu z chystané nové desky "T.C.B.T.". Tahle věc se jmenuje "Scalped" a najdete ji na youtube. Nové album vychází 17. srpna u Season Of Mist a následuje předchozímu "Pillars of Ash" vydanému u Relapse v roce 2016.

 • ONA SNOP z Leedsu vypustili nové album

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  ONA SNOP z Leedsu vypustili nové album

  Anglická fastcore / power violence úderka ONA SNOP vypustila nové album "Geezer", celé si jej můžete poslechnout, zakoupit či stáhnout tady. Digitální verzi bude následovat v příštích týdnech i LP/CD formát. Dodejme, že v sestavě působí členové The Afternoon Gentlemen, Dog Eggs či Famine.

 • QUI v novém singlu doplnil Justin Pearson

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  QUI v novém singlu doplnil Justin Pearson

  3. srpna vyjde u Three One G records nové album "Snuh" losangeleskému duu QUI, které ve své tvorbě kombinuje punk, noise, post-hardcore, avantgardní jazz a experimentální rock. Tady si můžete poslechnout druhý singl "Mowing Machine", ve kterém se vokálů ujal Justin Pearson (Retox, The Locust, Head Wound City).

 • LP re-edice klasiky od SPS

  Čtvrtek, 19. červenec, 2018
  LP re-edice klasiky od SPS

  V pátek vyšla dlouho slibovaná re-edice druhé desky SPS - "Podivný dědictví", vydané původně v roce 1993. Vinyl můžete zakoupit buď na koncertech kapely, případně objednat na tomto e-mailu za 350,- plus poštovné.

Celkem záznamů: 17174
1 2 3 4 5


Reklama
vegan