Novinky

 • DFS oceňují aktivity mládeže proti zbraňové lobby

  Pondělí, 19. březen, 2018
  DFS oceňují aktivity mládeže proti zbraňové lobby

  Politická hardcore punk úderka DEAD FUCKING SERIOUS z Oregonu vypustila nový singl "Never Again". Skladba je inspirována aktivismem přeživších po nedávné střelbě na střední škole v Parklandu na Floridě (14. února při něm bylo zabito 17 lidí), kteří nyní konfrontují politiky a lobbisty zodpovědné za podobné druhy násilí za použití střelných zbraní. Píseň ztělesňuje nejen oprávněný hněv a strach ze života v zemi, která si libuje v mačkání spouště, ale zároveň vzrůstající odhodlání této mládeže měnit zavedené status quo. Loňské album DFS s názvem "Squalor" si můžete poslechnout tady.

 • KIBERA kazeta je venku

  Pondělí, 19. březen, 2018
  KIBERA kazeta je venku

  Hellapunx KIBERA definitivně vypustili do světa novou nahrávku, která vyšla zatím pouze na kazetě. Dva již dříve zveřejněné vály jsou k poslechu tady. Objedávat můžete na tomhle e-mailu.

 • Masivní Sabotage Records novinky

  Pondělí, 19. březen, 2018
  Masivní Sabotage Records novinky

  Německý label Sabotage Records prožívá celkem hektické období. Tři nové tituly budou venku během března / dubna (nový singl ESTRANGED - "Frozen Fingers" EP, SILENT ERA - "O Horizon" LP a SPRING - "II" kazeta) plus repres všech čtyř ESTRANGED dvanáctipalců, kterými jsou "Type Foundry Sessions", "s/t", "Subliminal Man" a "Static Thoughts". Poslech hromady i dalších nahrávek tady.

 • Slovenský split MEDICATION TIME s MENTAL TENSION

  Pondělí, 19. březen, 2018
  Slovenský split MEDICATION TIME s MENTAL TENSION

  Analog freaks vydali split 7" MEDICATION TIME / MENTAL TENSION: nová krv rýchlej a hlasnej muziky na Slovensku.
  MEDICATION TIME mnohých prekvapili svojou demokazetou. Krátke výbuchy silne ovplyvnené grindcore, ktoré s radosťou budú počúvať aj fanúšikovia amerického new school power violence. Ich texty odrážajú ponuré aspekty bývania v malom meste v zabudnutej časti Slovenska (záložne, lacné drogy atď. ...).
  Na druhej strane môžete počuť kapelu MENTAL TENSION, ktorá zozbierala skúsenosti z iných skupín ako Boiling Point, Fyasco alebo Downstream. Ich demo z roku 2016 spôsobilo taktiež zaslúžený rozruch. Materiál na tomto novom sedempalci pokračuje v pôvodnom odkaze miešania hard core v stopách Boston Strangler a the Flex so zdravou dávkou old school power violence a bohmi Infest. Výsledkom je beštiálna tvorba s textami o drogách, automatoch a temnej stránky nočného života. Vyšlo v náklade 300 kusov na bielom vinyle so sieťotlačovým obalom.

 • Čtvrté číslo zinu Kawakamiho Rýže

  Pondělí, 19. březen, 2018
  Čtvrté číslo zinu Kawakamiho Rýže

  Po delší odmlce vychází čtvrté číslo fanzinu Kawakamiho rýže. Formát A4 a 84 stran na recykl. papíře, klasika jak jste zvyklí. Z obsahu: aktivismus, sociální tematika, cestování, rozhovory, koncerty a recenze - stále d.i.y. Díky neznámé technické chybě došlo při tisku k vypaření některých slov, které autoři postupně ručně dopisují, takže to bude zase PaNk jak noha. Kus za 80,- (opět za náklad). Objednávejte na tomto mejlu.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • GOUGE AWAY vydají LP u Deathwish

  Pátek, 16. březen, 2018
  GOUGE AWAY vydají LP u Deathwish

  Deathwich Inc. si plácli s kapelou GOUGE AWAY z Ft. Lauderdale na Floridě. V dubnu začnou svoje nové LP nahrávat v Atomic Garden (Deafheaven, Oathbreaker) s Jackem Shirleym, spoluprodukovat jej bude Jeremy Blom z Touché Amoré. S předchozí tvorbou kapely se můžete seznámit zde.

 • Druhý song z nové nahrávky BLEAKNESS

  Pátek, 16. březen, 2018
  Druhý song z nové nahrávky BLEAKNESS

  Francouzští BLEAKNESS, jejichž sestavu tvoří členové Amanda Woodward, Exhaustion, Chaviré, The Royal Premiers a Puissance Cube, vypustili druhou skladbu z nového 12" EP, které vychází pod názvem "Frozen Refuge". Jmenuje se "The Longest Night" a najdete ji tady. Loňské debutové EP "Ruined Fate" zde.

 • Poslechněte si nové album FACAN

  Pátek, 16. březen, 2018
  Poslechněte si nové album FACAN

  Hardcore crustoví FACAN z Valašského Meziříčí vydávají nové album s názvem "Bolest - temnota - strach". Devět skladeb bylo nahráno ve studiu Shaark, artwork si vzal na starost Rabsh (pr-production.cz). CD k dostání na koncertech nebo přes tenhle e-mail. No a celé si to můžete poslechnout na bandzone.

 • BLACK PASSENGER dávají ochutnat z nové desky

  Pátek, 16. březen, 2018
  BLACK PASSENGER dávají ochutnat z nové desky

  Bratislavská kapela BLACK PASSENGER, hrající melodický hardcore punk, umístila na svůj bandcamp první singl z připravovaného alba.
  "Táto pieseň vznikla už pár mesiacov dozadu a bola myslená ako pocta všetkým ľuďom, čo sa neboja ozvať, keď vidia, "že cisár je nahý". Vôbec nás nenapadlo, čo sa bude diat o pár mesiacov neskôr, že niekto zaplatí životom za to, že sa odvážil zodvihnúť prst a ukázať na cisára. Pre niekoho dôvod zaliezť hlbšie do svojej ulity so zbabelým “aj tak sa nič nezmení a všetci ste smiešni a niekto vás ovláda a vy to nevidíte atd.”, pre nás je to dôvod kričať ešte viac. Nerobíme si ideály, že výmena hajzlíkov vo vláde za dalšich hajzlíkov sa nejak pozitívne odrazí na našich každodenných životoch. Oveľa dôležitejšie je snažiť sa zmeniť naše vlastne životy zmenou nášho okolia a veci, ktoré vieme ovplyvniť. Postaviť sa ľuďom, ak páchajú neprávosť, či už je to šéf, učitel, policajt, uradník, sused, doktor, predseda vlády alebo taxikár, čo vás povozí cez pol Bratislavy. Ukázať prstom a výjsť do ulíc aj po sto prvý raz, ak je to treba. Nehľadať výhovorky ale začať niečo naozaj robiť. Nie je to vôbec ľahké, ale oplatí sa to skúšať a učiť sa byť neposlušný občan, rebel, punkáč... vidíme sa na barikádach priatelia."

 • VITAMIN X se vrací s šestou deskou

  Čtvrtek, 15. březen, 2018
  VITAMIN X se vrací s šestou deskou

  "Age of Paranoia" se bude jmenovat nové album VITAMIN X, které vyjde 18. května u Southern Lord. Nahrával jej Igor Wouters v ARC Studios v Amsterdamu a obsahovat bude 16 fláků na cca 28 minutách. Jako hosté se zde objeví J. Mascis (Dinosaur Jr., Witch) a Bubba Dupree (Void, Soundgarden, Probot), kteří si střihnou pár kytarových sól. Artwork pochází z dílny Marald Art (Baroness, Kylesa, High On Fire). Podle rozpisu koncertů chystaného euro tour by se VX měli objevit i 4.8. v Novém Jičíně a 5.8. v Bratislavě.

Celkem záznamů: 16803
1 2 3 4 5


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia (Smíchov) u skejt rampy)

20. 3. 2018

What Of Us (USA, hardcore/screamo kapela z New Yorku a New Jersey s bývalými i současnými členy Capacities, Weather Lore či Au Revoir - ty poslední jste slyšeli v listopadu v Underdogs'!), Sur L'Eau (screamo/emoviolence, Ger)

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6