Novinky

 •  

  Čtvrtek, 2. červen, 2005
  Tento víkend bude americká HC skupina Madball natáčet svůj další videoklip. Pokud máte zájem a tento víkend zrovna budete v New Yorku jste vítáni. Video se bude natáčet k písni Legacy, ta vyjde na nové desce někdy v srpnu na labelu Ferret Records.

 •  

  Čtvrtek, 2. červen, 2005
  Holandský ANTIDOTE dávaj dohromady matroš pro novou desku s pořadovym číslem 4. Hodně z novejch válů je zpívanejch v jejich mateřštině, nahrávání by mělo začít už teď v červnu a radost budou mít jak příznivci CéDéček, tak příznivci eLPéček. V září Antidote plánujou turné po Rusku s jejich spřátelenou berlínskou kapelou Die Strohsäcke.

 •  

  Čtvrtek, 2. červen, 2005
  Na stránkách THE CASUALTIES si můžete v sekci Videos prohlídnout nový video z turné kapely po Mexiku. Na něm se můžete podívat např. jak v Mexiku vítaj ´punkový hvězdy´, jak se hraje mezi barákama nebo jak vypadá ošklivý bebí uprostřed barevnýho rozcuchu. Velikost videa je zhruba 13 MB, takže jeho načtení nejspíš chvilku potrvá - k jeho přehrátí potřebujete Quick Time Player. The Casualties v červnu vyrážej na japonský turné.

 •  

  Čtvrtek, 2. červen, 2005
  ACTION hledaj druhýho kytaristu a basáka. Nikoliv však Action z Teplic, ale Action z Toronta. Kapela se nedávno vrátila z amerického turné, kde vystupovala po boku Defiance.

 •  

  Čtvrtek, 2. červen, 2005
  Plánovaný vydání dvou starších sedmipalců (Failed Society a Won´t Bleed Me) od F-MINUS společně na jednom CD, je opět odloženo na datum neznámé. Album má navíc obsahovat několik raritních a nevydanejch skladeb a vyjít mělo už 1.března. Jisté je, že CD vyjde na labelu Black Noise Records (na jejich stránky si momentálně musíte chvilku počkat), kterej patří Bradu Loganovi, kytaristovi F-Minus.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Středa, 1. červen, 2005
  Jak už nejspíš víte, o víkendu nás čeká velká událost - do ČR se po 4 letech podívá kultovní německá LOIKAEMIE. V pátek 3.6. se představí v Liberci, o den později v pražském Rock Café. V libereckém Casta Clubu jim budou supportovat mimo domácích Street Machine a The Riot taky americký BOOBIE TRAP, valící punkrock s ženskym zpěvem. A ještě jedna pozvánka na sever Čech - v úterý 7.6. zahrajou v budově starejch lázní v Liberci ELYSIUM z Francie, RASKI NASSKI z Belgie a A BRIGADE z Prahy.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  Destroy Fascism je jedna stará pecka od Endstand. Vzali si jí do parády němečtí metalisti Heaven shall burn a tenhle cover si budeme moct poslechnout už 26. července, kdy vyjde na splitu s Caliban. CD vychází na Lifeforce Records.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  Další dvě kapely vydaly svý nový CD ve stáji Cecek Records. Tou první jsou děčínští DESTROYSELF, jejichž stejnojmenná deska obsahuje 12 HC punkovejch válů s politickejma textama a vlivy kapel jako jsou Good Riddance nebo Propagandhi. CD můžete objednávat za výtečnejch 150,- korun. Druhou kapelou jsou DERATIZÉŘI ze Slaného. Jejich CD nese název Zbloudilá a najdete na něm 15 folkpunkovejch songů s vlivy Znouzectnosti. Toto CD je k dostání za 200,-. Obě můžete objednávat na e-mailu bravogril@seznam.cz.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  A teď pár změn v sestavách: Hate Eternal přibrali do grupy druhýho kytaristu, jímž se stal Eric Hersemann. Kapelu All That Remains opustil ze zatím nezveřejněných důvodů basák Matt Deis a zbylí členové teď za něj hledají náhradu. Činnost ukončujou kapely The Rescue z Long Islandu, Malady z Virginie a Love Is Red.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  Další úterý znamená další várku právě vycházejících novejch alb - aneb Co vás čeká a možná mine: The Hurt Process - A Heartbeat Behind, Manic Hispanic - El Groupo Sexxo, Bottom Line - Eloquence, Jackson United - Western Ballads, The Rise - Reclamation Process, Marathon - s/t, A.D.H.D. - ´Til Your Ears Bleed, Hong Kong Six - s/t, Fiya - Better Days, The Van Ermans - Under The Gun, The Readymen - Discography, Schooldrivers - Driving On A Twisty Road a Ume - Urgent Sea.

Celkem záznamů: 16303


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (007)

18. 10. 2017

Abrasive Wheels (UK), Vagabonds 77 (Gre)

Aktuální články

Náš tip

brno 2017