Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 •  

  Středa, 16. březen, 2005
  Přidány fotky z pražskejch koncertů Youngang (25.2.2005), No Comply (27.2.2005), King Django, Vic Rice, Open Season (1.3.2005), Peacocks (7.3.2005) a Peter & The Test Tube Babies (11.3.2005).

 •  

  Středa, 16. březen, 2005
  Pri mojom včerajšom surfovaní som objavil stránku Guerilla Warfare na ktorej sa nachádza pár zaujímavých Hardcore videos...zaujímavé na nich je že pri ich štýle tancovania tam ešte niekto žije kto to mohol natočiť. Je to fakt husté, odporučujem!

 •  

  Středa, 16. březen, 2005
  Po té, co AGAINST ME! dokončili turné se Smoke Or Fire, chystaj se nyní do studia v Baltimoru nahrávat nový album. Nahrávání bude probíhat mezi 18.dubnem a 13.květnem, na starosti ho bude mít J.Robbins a hotovej ´produkt´ se má v krámech objevit 6.září 2005. Album zatim ještě nemá název, jistý ale je, že vyjde na Fat Wrecku. Naposled Against Me! vydali album As The Eternal Cowboy.

 •  

  Středa, 16. březen, 2005
  Ve věku 53 let zemřel nedávno na infarkt Dave Goodman, známej hlavně jako producent Sex Pistols. Minulé pondělí (tedy 7.3.2005) zemřel na rakovinu kytarista X-Rippers, Monk.

 •  

  Středa, 16. březen, 2005
  Bejvalej bubeník MISFITS Joey Images vydává své nové CD s názvem Hell Bent For Horror Business. CD vyšlo 8.března u Anarchy Music a obsahuje celkem 13 fláků.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 16. březen, 2005
  Nová alba připravují kapely: Calico System (album They Live má vyjít v létě u Eulogy Recordings, Subzero (album The Suffering Of Man vyjde 29.června u Stillborn Records), Angel Crew (One Life, One Sentence, červen, Good Life Recordings), The Classic Struggle (červenec / září, Ironclad Recordings), Black My Heart (září, Eulogy Recordings) a Life In Your Way (Ignite And Rebuild, léto, Indianola Records).

 •  

  Úterý, 15. březen, 2005
  Ska-punkový CATCH 22, který poslední dobou hýřej aktivitou, maj novej design svejch webovejch stránek. Sice ještě nejsou úplně dodělaný a spousta věcí na nich ještě chybí, ale určitě to bude všechno brzo doplněný. Takže jestli se na ně chcete mrknout, stačí kliknout sem.

 •  

  Úterý, 15. březen, 2005
  Dneska vycházej následující novinky: Millencolin - Ray, Subseven - Free To Conquer, The Feelers - Learn To Hate The Feelers, Rentokiller - Cadaveri Eccelente, Combat Wounded Veteran - This Is Not En Erect, All-Red Neon Baby, The Vacancy - Heart Attack, Four Letter Word - Like Moths To A Flame, Emanuel - Soundtrack To A Headrush, Blue Skies At War - You Pour The Gasoline, I´ll Light The Match a The Black Jetts - Right On Sound.

 •  

  Pondělí, 14. březen, 2005
  Na Fat Wrecku vyjde 17.května 4-písňový EP kapele NO USE FOR A NAME. Bude se jmenovat Black Box a bude obsahovat vály Black Box, Check For A Pulse, History Defeats a Dream Police. Vyjít má jak na sedmipalci, tak na CD. Následovat ho bude full-lenght album s názvem Keep Them Confused s datem vydání 14.června.

 •  

  Pondělí, 14. březen, 2005
  Naopak THROWDOWN už práce na novym albu dokončili. Všechno už je nahraný a namixovaný a pod názvem Vendetta to vyjde v červnu u Trustkill Records. Album bude obsahovat celkem 11 fláků (We Will Rise, Speak The Truth, Vendetta, Burn, Discipline, To Live Is To Sacrifice, Give My Life, The World Behind, Shut You Down, Annihilation a This Is Where It Ends).

Celkem záznamů: 16098


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

19. 8. 2017

Nervous Twitch (UK), Six Score (Aut)

Aktuální články

Náš tip

benefit lbcb