Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 •  

  Pondělí, 1. listopad, 2004
  Americká skupina Tsunami Bomb má zbrusu nové stránky, které vypadají velmi pěkně. Stačí se jen podívat na www.tsunamibomb.com

 •  

  Pondělí, 1. listopad, 2004
  Pardubický STREET MACHINE se momentálně nacházej ve studiu, kde točej materiál na nový CD. V sobotu 4.prosince se bude konat natáčení novýho klipu k songu Cena pravdy (mp3 ke stažení na stránkách kapely), který bude probíhat v Pardubicích, takže jestli se toho chceš zůčastnit, sleduj podrobnosti na webu SM.

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  Avail pripravujú nový album. Koncom roka by mali nahrať ako demo pár songov.

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  NOFX sa jedného pekného dňa zobudili s tým že si dajú menšiu pauzu od albumov a začnú vydávať istý čas iba 7“ single. Tak sa rozhodli že spustia akciu do ktorej sa môže zapojiť každý a prispieť im návrhom na obal 7” na tejto adrese. Táto akcia sa volá “Vinyl of the Month” čo naznačuje že každý mesiac výjde jeden a to po obodobie jedného roka čiže tých 7“ bude 12. Nuž chalani z NOFX majú evidentne príliš veľa volného času...

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  Přidána recenze na CZ kompilačku Big Fire Hat a na nový CD Voodoo Glow Skulls s názvem Addición, Tradición, Revolución.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  V Download sekci stránek PunkRockVids.com si můžete stáhnout live video od AGAINST ME! k písni Walking Is Still Honest. Video bylo nahráno 1.října 2004 a soubor má velikost 27 MB.

  Zdroj:Punk Rock Videos
 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  Další kapelou, která se zúčastní Unity Tour 2005 spolu s Agnostic Front a Terror, budou DIECAST (tušim z Bostonu?). Turné má zastávku i v Praze a to 17.3.2005, další kapely budou ještě upřesněny.

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  O tom, že PUNKCORE RECORDS chystají luxusní DVD, jsme Vás již před delší dobou informovali. Finální práce na něm právě probíhají a my můžeme jen doufat, že nocí před jeho vypuštěním na svět bude co nejmíň. Label nedávno vypustil konkrétnější informace: DVD by mělo obsahovat přes 100 minut záznamu, kde uvidíme mimo rozhovorů s kapelama nebo vlastníkem Punkcore Records také záznamy z koncertů kapel The Virus, Cheap Sex, The Havoc, Defiance, Action, Lower Class Brats nebo Cropknox, kdy každá kapela předvede zhruba 3 – 4 fláky ze svýho repertoáru, obsahující i covery a nevydaný vály. Jako by toho nebylo málo, pustit si budeme moct i videoklipy od Blood Or Whiskey, Defiance (nový video k zbrusu novýmu songu Into The Dusk), Lower Class Brats (záznam z Japonska) nebo The Messengers. No upřímě řečeno, při představě tohodle DVD si mírně přichcávám do kalhot. A to s tim obvykle problémy nemívám …

 •  

  Středa, 27. říjen, 2004
  13.listopadu se chystají do studia chaos punx MAD PIGS, aby tam nahráli 5 novejch válů na připravovaný EP. Více informací samozřejmě přineseme, ale musíte si ještě chvilku počkat :-)

 •  

  Středa, 27. říjen, 2004
  Nedávno zomrel vo veku 65 rokov John Peel. Možno že vám to meno je známe ale ak nie tak J. Peel bol jeden s prvých rádiových D.J.-ov pre BBC, ktorý dal priestor punku. Mal reláciu “John Peel Sessions“ kam pozýval kapely ktoré u nich v BBC štúdiu nahrali par songov ktoré v rádiu púšťali a spravil s nimi aj rozhovor, medzi známejšími by som asi mohol spomenúť Major Accident, Boys a ak ma pamäť neklame tak aj Rancid. R.I.P.

Celkem záznamů: 15746


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Liberec (Azyl)

28. 4. 2017

Jeruji (hardcore, Ind), Deep Shining High (street punk, Ger), Highstreet Hooligans, Cirguz

Aktuální články

Náš tip

darkest hour