Novinky

 •  

  Čtvrtek, 20. leden, 2005
  Poté, co ATREYU odehráli v létě 2004 show na Ozzfestu a na podzim odjeli turné ve společnosti The Used a Taking Back Sunday, se chystají na podporu posledního alba The Curse na další šňůru s názvem Thick As Thieves. Americká část začíná 8.února v Anaheimu (již vyprodané) a kapelu na něm budou doprovázet Unearth, Norma Jean a Scars of Tomorrow. Náš však určitě víc zajímá ta evropská, která začne zhruba v půlce března, a kde jim budou dělat společnost Norma Jean (ostatní kapely budou ještě upřesněny). Zatím jsou dohodnuty koncerty ve Velké Británii, Francii, Belgii, Holandsku a Německu.

 •  

  Čtvrtek, 20. leden, 2005
  Fanoušci UNWRITTEN LAW už určitě netrpělivě čekají na nový album Here´s To The Mourning, který ma vyjít první den v únoru. Aby jim kapela usnadnila čekání, umístila na svůj web zbrusu nový videoklip k písni Save Me, která na onom albu samozřejmě bude. Okupanti pomalejších počítačů si ho můžou prohlídnout tady, šťastlivci s rychlejším připojením zase tady (jinak sekce multimedia, kde z připravovaného alba najdete i pár hudebních ukázek).

 •  

  Středa, 19. leden, 2005
  Avizované vydání nového alba PROPAGANDHI bylo opět odloženo na neurčito.

 •  

  Středa, 19. leden, 2005
  Kluci z MAD PIGS nás potěšili další zprávou - v těchto dnech vychází jejich EP! Sešlo však z původně plánovaného vynilu a proto bude dílečko k sehnání na CD nosičích (dobrá zpráva pro ty, co nemaj gramec). EP bude obsahovat 5 pecek + cover od Discharge (A Look At Tomorrow) + 4 bonusy ve formě videí z koncertů v Praze, Vídni a na Antifestu. První lis je v počtu 500 kusů, takže neváhejte! Kapela se v současnosti chystá při této příležitosti na miniturné, které bude zakončeno švýcarským koncertem s legendárními One Way System, takže držme klukům palce, ale oni se s tím dozajista poperou na výtečnou ;-)

 •  

  Středa, 19. leden, 2005
  Do sekce Articles - Články byl přidán článek o americkejch DOWNSET, kteří zavítají 17.února 2005 do Prahy.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Neděle, 16. leden, 2005
  Americká ženská kapela Civet vydává v březnu u Disasters Records CD s názvem Massacre. Producentem není nikdo jiný než Peter Duane.

 •  

  Neděle, 16. leden, 2005
  Skapunková skupina Blue Meanies vydává CD reedici svého alba Full Throttle, které vyšlo v roce ´97 a pouze jen na LP. Nová nahrávka je remasterovaná a je obohacena o 3 bonusy a jeden videoklip. CD vyšlo u Thick Records

 •  

  Neděle, 16. leden, 2005
  The Boilsz Philadelphie vydávají nové CD u Thorp Records. Cd nese název World Poisona bude mít 16 songů. Výborná věc pro fanoušky Rancid, The Unseen, The Casualties.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Jihočeská kapela SUNSHINE chystá vydat začátkem února nové album s názvem Moonshower and Razorblades. Kapela nedávno podepsala smlouvu s labelem Custard Records, kterej patří zpěvačce 4 Non Blondes Lindě Perry. V únoru jede tato táborská kapela turné po několika českých městech.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Po několika dnech nefunkčnosti stránek supr labelu Punkcore Records již web běží a to v novém designu! Během následujících dnů by tam ještě mělo být přidáno spousta fotek kapel, mp3jek, obrázků všech vydaných titulů na tomto labelu a mnoho dalšího. Doufejme, že se již taky brzo dočkáme slibovanýho DVD, na který již netrpělivě čekáme několik měsíců, a který bude vážně pecka.

Celkem záznamů: 15933


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Kabinet Múz)

24. 6. 2017

Pox (USA), Ruidosa Inmundicia (At)

Aktuální články

Náš tip

more noise