Novinky

 •  

  Pátek, 20. leden, 2006
  Další kdo se chystá vydat novou desku je i legendární anglická skupina Buzzcocks. Deska by měla vyjít na Cooking Vinyl Records někdy kolem března a jmenovat by se měla Flat-Pack Philosophy. Zatím jen vyšel singl s názvem Wish I Never Loved You úplně novejma kouskama "Don't Matter What You Say" a "Orion".
 •  

  Pátek, 20. leden, 2006
  EP "Never Trust A Hippy" od [b]NOFX[/b] vyjde 14.března a bude obsahovat celkem 6 songů, z nichž první 2 se objeví i na chystaném albu "Wolves In Wolve´s Clothing" - jeho datum vydání je stanoveno na 18.dubna. Na EP se objeví následující kousky: 1) Seeing Double At The Triple Rock ... 2) The Marxist Brothers ... 3) Golden Boys ... 4) You´re Wrong ... 5) Everything Is Moderation (Especially Moderation) ... 6) I´m Going To Hell For This One.
 •  

  Pátek, 20. leden, 2006
  K [b]SAVES THE DAY[/b] se připojil novej člen, basák Manny Carrero, kterej je známej kromě hraní s Burn také svým působením u longislandskejch Glassjaw. Což se STD náramně hodí, protože se chystaj vyrazit na turné s Moneen (kteří také nedávno dokončili novou desku) a Circa Survive. Nahrávání novýho alba "Sound The Alarm" je již u konce, datum vydání a label kapela teprve upřesní.
 •  

  Pátek, 20. leden, 2006
  Nový album bostonskejch [b]DUCKY BOYS[/b] vyjde 2.května 2006 a ponese název "The War Back Home". Vydavatel ještě není znám, tím posledním byl ale Thorp Records, kterej se postaral o vydání jejich alba "Three Chords And The Truth" v roce 2004.
 •  

  Pátek, 20. leden, 2006
  Na Escapist Records se schyluje k vydání tributu hardcore metalovejm [b]INTEGRITY[/b], kteří nehrají od alba "To Die For" z roku 2003. Kompilace vyjde na přelomu jara a léta pod názvem [b]Harder They Fall: A Tribute To Integrity[/b], artwork k ní má na starosti Raf Wechterowitz (Ringworm, Dead Hearts, Death Before Dishonour) a těšit se můžete jak na kapely ze Severní Ameriky, tak z Evropy - za všechny jmenujme třeba Congress, Die Young, Know The Score, Names For Graves, Pulling Teeth, Rise And Fall nebo Sunrise.
 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pátek, 20. leden, 2006
  Jak rychle začali, tak rychle skončili. Jako blesk z čistýho nebe přichází zpráva o rozpadu [b]THE TRANSPLANTS[/b], když frontman kapely Skinhead Rob v jednom rozhovoru potvrdil zvěsti, který se začaly šířit krátce po zrušení podzimního turné. Travis Baker dál pokračuje v kapele Plus 44, Skinhead Rob rozjíždí projekt s názvem Expensive Tastes a Tim Armstrong samozřejmě zůstává u Rancid. The Transplants hráli od roku 2002 a vydali 2 alba.
 •  

  Čtvrtek, 19. leden, 2006
  Pár zajímavejch věciček chystaj i na [b]TKO Records[/b]. Kromě připravovanejch DVDček kapel [b]46 Short´s, Smut Peddlers[/b] a [b]The Stitches[/b] se chystaj ještě dvě zajímavý splitka. [b]Antiseen / Hank III [/b] a [b]Lower Class Brats / Chelsea[/b] - obojí vyjde jako sedmipalec.
 •  

  Čtvrtek, 19. leden, 2006
  [b]SPARTA[/b] oznámila, že přechází k labelu Hollywood Records, kde jim zhruba v polovině léta vyjde jejich třetí studiový album. Jeho součástí bude i krátkej film, pojednávající o traumatickém dětství bubeníka Hajjara, kterej pochází z Bejrútu. Na albu už samozřejmě uslyšíme novýho kytaristu Keeley Davise (Denali, Engine Down). Ten vystřídal Paula Hinojose, jenž v květnu emigroval k Mars Volta.
 •  

  Čtvrtek, 19. leden, 2006
  Na Jade Tree oznámili datum vydání třech re-edicí od [b]AVAIL[/b] na 11.dubna. A co od nich můžeme čekat? Album "Dixie" (1994) bude navíc obsahovat 11 bonusovejch válů ze sedmipalce "Attempt To Regress" a 10" "Live At The Kingstead Inn". Druhá re-edice se bude týkat alba "4AM Friday" (1996), které bude navíc obohaceno o celou desku "Live At The Bottom Of The Hill In San Francisco" z roku 1997. Posledním kouskem bude "Over The James" (1998), kde najdete i splitko s (Young) Pioneers, který vyšlo pod názvem "Fall Of Richmond" + 3 covery (Elvis, Billy Joel a Embrace). Všechny tři alba budou samozřejmě nově zremasterovaná a doplněná o novej artwork, fotografie, poznámky kapely a letáky.
 •  

  Středa, 18. leden, 2006
  Na Charged Records v blízké době plánujou vydat následující tituly: [b]Bludwulf[/b] CD a LP, [b]86´d[/b] CD a LP, [b]Agrestix[/b] 7"EP, kompilačku [b]Punx Unite Vol.4[/b], LP verzi alba "Digging Your Own Grave" od [b]The Abuse[/b] a LP verzi alba "A New Breed Of Terror" od [b]Chaotic Alliance.[/b].
Celkem záznamů: 17008


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Aktuální články

Náš tip

suhumans-vse18