Novinky

 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  Španělský [b]SKA-P[/b] se vrátili z Buenos Aires, kde proběhl jejich poslední koncert. Podle jejich prohlášení se ale možná nebude jednat o definitivní konec, všechno se ukáže až časem. Každopádně kytarista Joxemi dál pokračuje v kapele [b]NonRelax[/b], se kterou se chystá vydat už druhý album a druhej zpěvák Pipi bude vydávat debutový album s jeho kapelou [b]The Locos[/b].
 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  Nový album [b]SKALARIAK[/b] už je venku! Toto v pořadí už pátý album se jmenuje "Luz Rebelde" a stejně jako předchozí Radio Ghetto vyšlo na madridskym labelu Boa Recording. Jestli správně rozumim španělsky, tak by na něm mělo bejt 15 novejch skladeb. Na webu kapely si v mp3 sekci můžete poslechnout 2 nový vály + víc jak pětiminutovou ukázku ze všech válů na tomdle novym albu.
 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  Od ledna si musíte protrpět několika měsíční koncertní pauzu [b]NĚMÝ BARIKÁDY[/b]. Ale nesmutněte - všechno má svůj důvod a tentokrát je to nahrávání desky, který by mělo započít hned v prvním měsíci 2006. Milda taky čeká novej přírůstek do rodiny, takže mu tímto gratulujeme :-)
 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  Ke změně na postu basistky dochází u [b]FABULOUS DISASTER[/b]. Novou basačkou se stala Lizzie Bordom z New Yorku, která tak nahradila Theo Logiana, jenž v kapele pár tejdnů zaskakoval na říjnových a listopadových koncertech. Lizzie tak na pódiích s Fabulous Disasters můžete vídat od prosince.
 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  [b]SMUT PEDDLERS[/b] momentálně dokončujou práce na chystanym DVD/CD, který vyjde na TKO Records. Pracovní název "That´s Amore: Live At Di Piazza´s" dává najevo, že se na DVD objeví záznam právě z tohodle letošního koncertu na Long Beach v Kalifornii, natáčenej na 3 kamery. Zvuk můžete očekávat 5.1 Dolby Surround i s komentářem kapely. Jako v případě Loikaemie, i u Smut Peddlers bude navíc přiloženo audio CD se záznamem s téhož koncertu. Datum vydání: začátek příštího roku.
 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  Nový album [b]NOFX[/b] (viz novinky z 3.10.05 a 2.11.05) se bude jmenovat "Wolves in Wolve´s Clothing". Najdete na něm 18 válů při minutáži kolem 30 minut, včetně 4 válů z nedávno vydanýho sedmipalce. Dále se zde objeví i songy "USA-holes" a prozatímně pracovně nazvaná "Harpo, Groucho And Karl", kterou Fat Mike popisuje jako hip-hopovej rytmus se ska / new-wave kytarou a melodií jak od Beatles :-) Datum vydání je stanoveno na duben 2006, ještě předtím ale NOFX vyrazej na turné s Lawrence Arms a Loved Ones.
 •  

  Pátek, 25. listopad, 2005
  Chcete se zúčastnit hlasování o nejlepší punkový album roku? Pak stačí kliknout sem. Jedná se o [b]Plug Independent Music Awards[/b], přičemž Plug je nezávislá komunita milovníků hudby a fanoušků. Výběr je teda dost slabej, ale svůj hlas můžete dát třeba albům Against Me!, Jello Biafra With The Melvins nebo Pennywise. V metalovejch albech zase najdete třeba Everytime I Die.
 •  

  Čtvrtek, 24. listopad, 2005
  Přidány 2 fotogalerie z koncertů. Jedna, kterou poskytl Mr.Hole, z pražské Sedmičky, kde vystoupili finští Endstand a druhá až z dalekého Washingtonu díky kubinovi.
 •  

  Čtvrtek, 24. listopad, 2005
  Na Relapse Recods vyšel sampler s názvem [b]V/A - Contaminated 7[/b], na kterym se objevujou kromě stálic labelu (Mastodon, DEP, Nile, Pig Destroyer, atd.) i kapely, kterejm vyjde v brzké době nová muzika (High On Fire, Cephalic Carnage, Soilent Green, atd.) a kapely, který nedávno pod Relapse přešly (Planes Mistaken For Stars, Zombi, Leng Tch´e, Cretin, atd.). A cena za CD? 3 dolary!
 •  

  Čtvrtek, 24. listopad, 2005
  Victory Records oznámili "vydávací" plány na příští rok. 16.května 2006 tak můžeme čekat debutovej počin s názvem "Revelations of the Unsung" od [b]The Autumn Offering[/b], což by mělo bejt něco mezi In Flames, Lamb Of God, Killswitch Engage a Iron Maiden - čili nic pro králíčky. Ještě tentýž měsíc by mělo světlo světa spatřit i nový album německejch [b]Waterdown[/b], kterej se bude jmenovat "All Riot" a bude to první album kapely po odchodu spolu-zpěváka Marcela. Druhej full-lenght můžeme očekávat od [b]Action Action[/b], ten už ale vyjde v lednu a to pod názvem "An Army Of Shapes Between Wars". Koncem března svý fanoušky potěšej i [b]Atreyu[/b], který svý nový album nahrávaj s producentem Joshem Abrahamem (Velvet Revolver, Courtney Love, Korn). Na 10.leden 2006 se plánuje navíc vydat DVD s názvem "This Is Who We Are" kapele [b]Hawthorne Heights[/b].
Celkem záznamů: 16808


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia (Smíchov) u skejt rampy)

20. 3. 2018

What Of Us (USA, hardcore/screamo kapela z New Yorku a New Jersey s bývalými i současnými členy Capacities, Weather Lore či Au Revoir - ty poslední jste slyšeli v listopadu v Underdogs'!), Sur L'Eau (screamo/emoviolence, Ger)

Aktuální články

Náš tip

blacklisted