Novinky

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  MVD se nechali slyšet, že plánujou vydat DVDčko legendárním newyorkskejm MURPHY´S LAW. To se bude jmenovat Up With Us, Down With Them a uvidíte na něm záznam vystoupení z Continental Clubu v New Yorku a z Rex´s ve West Chesteru, zahrnující celkem 18 fláků + věci navíc. Datum vydání je 4.října. Murphy´s Law zároveň pracujou na Best Of kompilaci a protože jim jedno DVD nestačí, rovnou oznámili chystání dalšího - to bude mapovat dlouhou historii kapely. Když už, tak už - proto hoši makaj ještě na válech pro kompilaci coverů, která vyjde pod názvem Waffle House.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  Další online sampler nabízí label Equal Vision - na něm si můžete poslechnout materiál od The Fall Of Troy, Circa Survive, Chiodos, Bear vs. Shark, Alexisonfire, Before Today nebo Bane. Dál tady najdete ´exkluzivní´ vály od Armor For Sleep, Fivespeed, Versus The Mirror a Fear Before The March Of Flames. Jako bonus vás pak čeká live video od Anthony and Brendan k nový písni Circa Survive. K přístupu k tomu všemu je ale potřebná registrace a pak už vesele můžete stahovat.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  Jestli jste fandové elektronickejch pohlednic nebo kapely EVERY TIME I DIE, určitě vás potěší tento link. Ano ano, jedná se o e-kartu na jejich nový album, který vyjde pod názvem Gutter Phenomenon 23.srpna na Ferret Records. Můžete zde ochutnat ze tří novejch songů (Bored Stiff, Guitarred And Feathered, Champing At The Bit - v tý zpívá i Daryl Palumbo z Glassjaw / Head Automatica), samozřejmě si album předobjednat či se podivat na rozpis chystanejch koncertů. Kapela nedávno dokončila i novej videoklip (k songu Kill The Music), kterej režíroval Darren Doane a produkoval Michael Madsen (jo, ten co hrál v Gaunerech, Kill Billovi nebo v Sin City) - trailer na klip si můžete prohlídnout zde.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  Label Takeover Records umožnil poslech on-line sampleru na svejch stránkách, takže zde najdete vály od všech deseti kapel, který tam momentálně vydávaj. Mezi nima najdete třeba Inspection 12, Yellowcard, Reeve Oliver, Bracket, Near Miss či Staring Back.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  Materiál na další album momentálně píšou CONVERGE. Nový songy už bude nejspíš možnost slyšet na nadcházejicim kanadskym turné, který chystaj spolu s Terror, Cursed a Mare - nebo taky na Hellfestu. Po něm se Converge vydaj dobejvat Ameriku. Naposledy Converge vydali CD / LP v roce 2004 (You Fail Me).

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 3. srpen, 2005
  Po dlouhý době o sobě konečně dali vědět moji brazilský miláčci AGROTÓXICO. Po dvanácti letech hraní mají poprvý v historii druhou kytaru - na tu teď hraje Arthur, kterej hraje i v punkrockovejch Flicts. Dál Agrotoxico frkli jeden vál na americkou kompilačku To The Bitter End vol.2, která vyšla na Vinehell Records a vedle kapel jako The Restarts, Aurora, Naked Aggression, Charta 77 nebo The Pauki se tady dokonce objevuje i česká Zeměžluč. Poslední novou zprávou ze Sao Paula je, že si v sekci Extras můžete stáhnout nový video (todle si snad může stáhnout každej - 3,5 MB) k válu Polizei SS, natočenýho v Hangar 110 během turné s Rasta Knast (song pochází právě ze splitka s toudle kapelou).

 •  

  Středa, 3. srpen, 2005
  Brněnský MAD PIGS z osobních důvodů opouští zpěvák Skob. Kluci se ale rozcházej v dobrym a tak je naposledy máte možnost vidět ve starý sestavě na letošnim Antifestu. Na Skobovo místo se za mikrofon postaví Kejkla, kterej hrál dosud na bubny, a za něj přijde někdo jinej.

 •  

  Středa, 3. srpen, 2005
  Jestli rádi čtete Karla Valícího-se, řečeného Henry Rollins, můžete se těšit na jeho další knihu. Ta se bude jmenovat Rommanitarian a vyjde 6.listopadu. Bude rozdělena do třech částí, přičemž první pod názvem Walking The Chasm bude psaná jako báseň, druhá (Ended) naopak jako krátké prozaické povídky. Závěrečná část se bude jmenovat To Ann Hitler With Love a bude složená z řady ´falešnejch´ dopisů fiktivní ženě. Rollins zároveň oznámil, kam se se svým mluveným slovem vydá na turné, alespoň zatím jsou ale samý americký města.

 •  

  Úterý, 2. srpen, 2005
  Festival Play Fast Or Don´t, kterej se uskuteční ve dnech 19.-20.8.2005, je z původně dohodnutejch Pardubic přesunut do Svojšic u Přelouče, kde se každoročně koná Antifest. Další neradostnou zprávou je, že zde nakonec nevysoupěj kapely Cut Throat, Dog Soldier, Wojczech a Hellström - za všechny se zde ale objeví ´náhrady´. Představí se zde zhruba 36 kapel z celýho světa, vstupný je 500,- a všechno to vypukne v pátek 19.8. v 16.00 hodin. Více si můžete přečíst zde.

 •  

  Úterý, 2. srpen, 2005
  Dneska toho nevychází ňák moc, za to minimálně dvě věci rozhodně stojej za pozornost. Ode dneška totiž můžete začít shánět nový album Madball (Legacy) a taky DVD V/A - Give´em The Boot. Mezi dalšími tituly najdete třeba Emery - The Question, Devil Sold His Soul - Darkness Prevails, Lorene Drive - Romantic Wealth, Before Braille - Tired Of Not Being Away From Here nebo Houston Calls - A Collection Of Short Stories.

Celkem záznamů: 16496


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Olomouc (SF mini)

15. 12. 2017

Flowers for Whores, Dukes of Vattenhål, Samorast (Sk), Decultivate

Aktuální články

Náš tip

lvmen lbc