Novinky

 •  

  Pondělí, 24. říjen, 2005
  Kdo si ještě zoufá nad srpnovým rozpadem [b]SALEM[/b], možná ho potěší zpráva, že jeho členové dali dohromady novou kapelu. Ta se jmenuje [b]CURRENTS[/b] a kromě zpěváka Adama D´Zurilly v ní najdete všechny členy Salem, přičemž vokálů se ujme bubeník Dave Miller. Currents už dali dohromady 18 válů a snad ještě letos by měli nahrát debutový album. Dva songy si můžete poslechnoutzde.
 •  

  Pondělí, 24. říjen, 2005
  Kapela [b]SYMPHONY IN PERIL[/b] ukončila činnost. Kapela hrála od roku 2002 a poslední album jim vyšlo na Facedown Records pod názvem "The Whore´s Trophy".
 •  

  Pondělí, 24. říjen, 2005
  Během několika málo měsíců se také na svět podívá nový album [b]SECTION 5[/b], který se bude jmenovat "Let´s Av It", a na kterym se už bude podílet také Fish ze Skeptix, jenž už se stal pevnym článkem kapely. Section 5 se nechali slyšet, že "album se ponese v silně apolitickém duchu a ve smyslu co na srdci to na jazyku budou fakovat ať levičáky tak pravičáky". Vály nyní probíhaj fází masteringu a vyjít maj přes Thunk Records.
 •  

  Pondělí, 24. říjen, 2005
  Další kapela, podporující Good Night White Pride, COR z Německa, vydává v pátek 28.října nový CD / LP. Album vyjde pod názvem \"Freistil - Kampfstil - Lebensstil\" na Bad Dog Records. Na páteční release-party vedle nich vystoupí kapely Red Ink a Victim Of Reality, mp3 z novýho CD si můžete poslechnout na ofišl webu Cor.
 •  

  Pátek, 21. říjen, 2005
  Belgičani [b]5 DAYS OFF[/b] chystaj za necelý dva tejdny vydat nový album s názvem "Deerfoot Trail", ze kterýho si teď můžete poslechnout na jejich webu dva nový songy Ever Since That Day a The Ship. Oba vály by měly bejt tady (myspace.com momentálně nejede, snad to bude co nejřív spravený). Kapela hraje od roku 1996 a na novým albu s nima dělali Jasper Vergeer (zpěvák Undeclinable) a Bill Stevenson (z All a Descendents).
 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pátek, 21. říjen, 2005
  K 10.výročí vydává nový CD ústecká [b]HOUBA[/b]. Kompakt obsahuje 3 nový songy, 2 kompletní živáky (celkem cca 50 songů ve formátu mp3), 3 videa (celkem cca 1 hodina záznamů z akcí, koncertů a blbnutí) a jako bonus \"Jiklovu vánoční koledu\". CD můžete objednávat přes Papagáje za lidových 99,- korun + poštovné.
 •  

  Pátek, 21. říjen, 2005
  Od 8.srpna mají [b]LOS FASTIDIOS[/b] novýho kytaristu, kterým se stal Silverio "The Godfather" z další italský skvadry Lumpen. Silverio nahradil dosavadního kytaristu Denniho, kapela tedy nyní hraje ve složení: Enrico (zpěv), Paolino (kytara), Silverio (kytara), Alvise (basa) a La Zia (bicí).
 •  

  Pátek, 21. říjen, 2005
  Na webu Mr.-A.net si můžete stáhnout videoklip od [b]TRANSPLANTS[/b] k válu Gangsters & Thugs. Velikost souboru je 37 MB.
 •  

  Čtvrtek, 20. říjen, 2005
  Americký chaos punx [b]CHEAP SEX[/b] se chystaj v sobotu 12.listopadu natáčet videoklip k písni Worst Enemy. Ta se objeví na třetim albu s názvem "Written In Blood", který vyjde v roce 2006 na Punkcore. CD bude toto video obsahovat jako multimediální přílohu.
 •  

  Čtvrtek, 20. říjen, 2005
  V [b]AGNOSTIC FRONT[/b] se poslední dobou členové točej jak na běžícím pásu a teď je tomu nejinak. Kapelu opouští kytarista Lenny Disclafani, kterej působí ještě v On The Rise a k AF se připojil na začátku letošního roku. Na jeho místo přijde Joseph James z Inhuman, kterýho tedy můžete vidět na nadcházejícím evropským turné. Agnostic Front zároveň dokončujou práce na svym dosud nepojmenovanym DVD, který snad vyjde ještě do konce roku skrze Nuclear Blast.
Celkem záznamů: 17008


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Aktuální články

Náš tip

veggie parade