Novinky

 •  

  Středa, 15. září, 2004
  Ve dnech 17.-18.září (tedy tento víkend) se v německém Stuttgartu koná ANTI-FASCIST-ROCK-ACTION Festival, kterého se zúčastní kapely The Pack (Švýcarsko), Aktivna Propaganda (Slovinsko), Paranoia Keeps Crawling (Slovinsko), Homo Homini Lupus (Chorvatsko), La Fraction (Francie), Seein´ Red (Holandsko), Kriegstanz (Holandsko), TNT (Slovinsko), The Now-Denial (Německo), Durango 95 (Německo), Jilted (Itálie), Murder Disco X (Německo) a Common Enemy (USA). Součástí festivalu budou fotbalové turnaje (informace na e-mailu 1.halbzeit@web.de - každý tým budou tvořit 4 hráči + brankář), distra, vege-občerstvení, info stánky či aftershow DJ´s party. Leták k nahlédnutí tady. Další info na stránkách www.be-part.org.

 •  

  Středa, 15. září, 2004
  24.září vyjde u DSS Records düsseldorfským BROILERS nové album s názvem LoFi.

  Zdroj:M.A.D. - Tourbooking
 •  

  Středa, 15. září, 2004
  Videoklip z živého vystoupení FLOGGING MOLLY nám nabízí ke stažení stránky PunkRockVids.com v sekci Downloads. Píseň se jmenuje Seven Deadly Sins, video bylo natočeno 13.9.2004 (tedy předevčírem!) a má 32 MB.

 •  

  Středa, 15. září, 2004
  Legendární THE OPRESSED v uplynulých dnech nahráli 5 nových skladeb. Tři z nich poputují na japonské split CD s názvem Skinhead Unity (Bootstomp Label), kterého se stejným počtem songů zúčastní i United We Stand (Japonsko), Oi! Valcans (Japonsko) a United Front (Skotsko). Zbylé 2 fláky se objeví na Insurgence E-P (Insurgence Records) a v obou případech se bude jednat o instrumentální verze.

  Zdroj:Punk & Oi UK
 •  

  Úterý, 14. září, 2004
  Kapelu POISON THE WELL opustil po šesti letech kytarista Derek Miller. Podle vlastních slov je velmi hrdý na to, co s kapelou dokázal a chce zbylým třem členům poděkovat za každý den, který s nimi mohl strávit. Celé jeho prohlášení si můžete přečíst na oficiálních stránkách kapely.

  Zdroj:PunkBands.com
 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 •  

  Úterý, 14. září, 2004
  Na internetu se objevilo video z vystoupení kapely CALIBAN na letošním Hellfestu. Video je v Real Video formátu (k přehrátí zapotřebí Real Player) a stáhnout ho můžete zde. 20.září má kapele vyjít nové album The Opposite From Within.

  Zdroj:PunkBands.com
 •  

  Úterý, 14. září, 2004
  Label People Like You Rec. před pár dny vydal dva limitované picture vinyly. Tím prvním je THE BONES - Straight Flush Ghetto, Blued & Tattooed (666 ručně číslovaných kopií) a tím druhým DIE HUNNS - Long Legs (300 ručně číslovaných kopií), takže pakliže byste o ně měli zájem, koukejte si jej přes stránky vydavatelství rychle objednat !

  Zdroj:M.A.D.-Tourbooking
 •  

  Pondělí, 13. září, 2004
  Slovenská kapela Začiatok Konca se v současnosti nachází ve studiu, kde nahrává úplně nové písně pro své nové album.

  Zdroj:Začiatok Konca
 •  

  Pondělí, 13. září, 2004
  V sekci Interviews si ode dneška můžete přečíst rozhovor s pagan swing´n´rollovým 18cti členným melo-orchestrem KOBRA XI.

 •  

  Pondělí, 13. září, 2004
  O připravovaném koncertu německé skupiny Donots se můžete dočíst v článku v rubrice Articles

Celkem záznamů: 15933


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Žatec (Chaloupka)

24. 6. 2017

Beautiful Cafillery, Censorshit, D.M.K., Circle

Aktuální články

Náš tip

hgellschok