Novinky

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Chaos Fest 2005, kterej se konal v sobotu v americkým Milwaukee skončil zajímavou melou. Ta se strhla když zpěváka kapely FROM A SECOND STORY WINDOWS napadl při jejich show člen jiné kapely - hardcorovejch BLOOD IN / BLOOD OUT z Indiany. Celej incident měl kořeny v předchozím koncertu v Chicagu, kde zpěvák FASSW roztřískal při surfování po hlavách kachličky na stropě klubu, což rozzuřilo právě jednoho z BIBO, protože ´Todle je poslední klub v Chicagu, co ještě dělá DIY shows!´. Při rvačce dostali na hubu i kameraman a kytarista FASSW, za svý vzaly i jejich bicí a další nástroje (např. basa skončila přelomená na dvě půlky), protože samozřejmě následovala bitka, do který se zapojilo x lidí :-) Celej incident je zaznamenanej na videu, tak se možná brzo objeví na netu. Holt Saturday Night Riot :-)

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Fanoušci DEATH BY STEREO se můžou těšit na novej videoklip. Ten natočila kapela v Los Angeles pod režisérskou taktovkou Lexe Halabyho (Mudvayne, Killswith Engage) k songu Entombed We Collide z připravovanýho alba Death For Life. Album má vyjít na Epitaphu 7.června - obal a tracklist k němu si můžete prohlídnout tu.

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Britská kapela SPECIAL DUTIES oznámila, že končí. Kapela hrála od roku 1977.

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Jak jsme psali už na konci února, můžete se těšit na novou desku MOST PRECIOUS BLOOD. Tu se vydá kapela natáčet v nejbližších týdnech do Atomic Studios v Brooklynu a nahrávání si na starost bere Dean Baltulonis (The Promise, No Warning). Album s názvem Merciless vyjde na sklonku tohoto roku pod hlavičkou Trustkill Records v USA, zbylý kontinenty potěší Roadrunner.

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Americký CHAMPION, který se maj příští čtvrtek 28.4.2005 představit na pražský Sedmičce, měněj bubeníka. Jejich dosavadní bubeník Brandon se s kapelou v dobrém rozchází, aby se ´usadil´ ve Philadelphii. Mezeru po něm zaplní během evropskýho turné se Slapshot bubeník Blue Monday - Jay. Potom se ke kapele vrátí jejich původní bicmen Todd Preboski. Podle průběženejch informací maj Champion začít se psaním novýho alba letos v létě.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Web PunkRockVids.com nabízí ke stažení další video z koncertu, tentokrát od UNDEROATH. Klípek je k songu A Boy Brushed Red Living In Black And White a byl natočenej 6.dubna 2005 v klubu The Underground Roseville v Californii. Velikost videa je 49 MB.

 •  

  Úterý, 19. duben, 2005
  S dalším úterkem další seznam vycházivších alb: Clit 45 - Self-Hate Crimes, The Messengers - s/t, Blue Monday - Rewritten, Champion - Time Slips Away, Steel Train - Twilight Tales From The Praries Of The Sun, The Chemistry - s/t, Chixdiggit - Pink Razors, Wakefield - Which Side Are You On?, Sinai Beach - Immersed, Circa - Survive Juturna, Umbrellas - s/t, Lost Patrol - s/t, Greg MacPherson Band - Night Flares, Righteous Jams - Rage of Discipline, Elemae - Popular Misconceptions of Happiness, One Way Letter - Where Everybody Knows Your Name, Mary Timony - Ex Hex, Giles - s/t, Calm.Murder / Catalyst - Two Sides Of The Suicide King, Life In Pictures - By The Sign Of The Spyglass, Rory Breaker - The Peep Show a The Track Record - s/t.

 •  

  Pondělí, 18. duben, 2005
  V pondělí 9.května budou v klubu Troubadour ve West Hollywoodu točit svoje live DVD IGNITE. Pro dosažení co nejlepší atmosféry je vstupný zdarma. Ignite se zároveň chystaj dát do kupy nový album, který má vyjít ještě v létě. Během června čeká kapelu turné s H2O, Before Today a Underminded.

 •  

  Pondělí, 18. duben, 2005
  Marky Ramone oficiálně ohlásil, že již nebude dál hrát s Jerry Onlym (Misfits) a Dezem Cadenou (Black Flag). Důvodem je podle jeho vlastních slov to, že se potřebuje pohnout dál a hodlá se věnovat hlavně činnosti související s udržením poselství Ramones. Marky opouští sestavu MISFITS po čtyřech letech.

 •  

  Pondělí, 18. duben, 2005
  ONE WAY SYSTEM se vrátili z turné po Baskicku a Španělsku (no spíš to byly jen dva koncerty :-). Obě show byly zaznamenaný na kamery a my si teď z toho můžeme stáhnout aspoň song Jerusalem (konkrétně z Barcelony) - a to tady.

Celkem záznamů: 16496


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Bajkazyl)

15. 12. 2017

Jakubysko (speed-violence, Sk), Paskuda (crust-power, Sk), No God Rhetoric (grind-violence)

Aktuální články

Náš tip

lvmen lbc