Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 •  

  Středa, 24. listopad, 2004
  Dneska hned po ránu jedeme zhurta. Stránky Media Burial Videos nabízej ke stažení (další) novej klip AGNOSTIC FRONT, tentokrát k válu Peace, ve kterym zahlídnete i Jamey Jastu z Hatebreed. No, co jsem zatim slyšel pár válů z připravovanýho alba Another Voice, který co nevidět v Evropě vyjde, styl novejch AF se spíš podobá právě zmiňovanejm Hatebreed, než klasickejm Agnostikům, na který jsme byli dosud zvyklý. Na nový album jsem fakt zvědavej.

 •  

  Úterý, 23. listopad, 2004
  Kapela SNAPCASE končí. Z ´klasických´ důvodu jako věnování se rodině, ostatním zájmům, práci, atd. - znáte to, někteří členové ale dál pokračujou v projektu Ourselves. Kapela odehraje poslední koncert v rodném Buffalu ve státě New York v lednu 2005. Naposledy Snapcase vyšlo album End Transmission, následované v roce 2003 vydáním kompilace B-stran singlů a dalších raritních skladeb.

 •  

  Úterý, 23. listopad, 2004
  Zítra vychází na DVD následující tituly: New Found Glory - This Disaster: Live In London, MxPx - B-Movie (DVD + akustické EP) a V/A - Punkrock Holocaust. Nový album s názvem Stories Never Told vyjde kapele Enemy You a dále můžeme očekávat kompilačku Golder Grouper Volume 1.

 •  

  Úterý, 23. listopad, 2004
  Chaospunkerům TOTAL CHAOS z Los Angeles nyní vychází u francouzského labelu Dirty Punk Records vynil verze jejich loňskýho alba Punk Invasion, obsahující celkem 19 fláků + jeden cover. Zároveň s tím vychází repress Against The Law od DEFIANCE na růžovém vinylu v nákladu 600 kusů.

 •  

  Pondělí, 22. listopad, 2004
  Melopunkovým USELESS ID z Izraele vychází příští měsíc nové album s názvem Redemption. Konkrétně to bude 15.12. v Izraeli a Japonsku a to přes Kung Fu Records. Tři nový fláky z něj si můžete poslechnout na MySpace, jmenovitě jsou to State of Fear, Pink Stars And Magazines a Kiss Me Kill Me.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pondělí, 22. listopad, 2004
  Američtí DEATH BY STEREO oznámili, že konečně obsadili volný místo na postu basáka a v současnosti pracují na novém materiálu. Zatím poslední album Into The Valley Of Death jim vyšlo minulý rok.

 •  

  Pondělí, 22. listopad, 2004
  ABRASIVE WHEELS rozjeli nové multi-mediální web stránky, na kterých si teď nově můžete stáhnout mp3 z alb When The Punx Go Marchin´ In a Black Leather Girl, ale i dvě videa z loňských Holidays In The Sun.

 •  

  Pondělí, 22. listopad, 2004
  Italští YOUNGANG vydali split sedmipalec se spřátelenou maďarskou kapelou DERKOVBOIS. Na desce najdete od každý kapely po dvou kouscích, booklet obsahuje texty jak v italštině a maďarštině, tak i v angličtině. Jeden vál z tohodle splitka od maďarů si můžete stáhnout na přímo tady.

 •  

  Sobota, 20. listopad, 2004
  The Vandals se rozhodli, že o letošních vánočních svátcích zahrají pro americké jednotky, které bojují za svobodu v Iráku :-).

 •  

  Sobota, 20. listopad, 2004
  Americká skupina Agnostic Front natočila videoklip k nové desce k písni ´So Pure to Me´. Na klip se můžete podívat na http://www.agnosticfront.com/so-pure.html

  Zdroj:Agnostic Front
Celkem záznamů: 16098


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

19. 8. 2017

Nervous Twitch (UK), Six Score (Aut)

Aktuální články

Náš tip

benefit lbcb