Novinky

 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Přidána recenze na album This is love, this is murderous od kalifornských Bleeding Through.

 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Třikrát jupí aneb následující zpráva mě dost potěšila - americká straight edge hardcore kapela GOOD CLEAN FUN chystá nový album! To už je dokončený a kapela momentálně hledá vydavatele. Na MySpace.com si navíc můžete poslechnout dva nový songy - Positive Hardcore a The MySpace Song.

 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Na BYO Records teď vydá svůj debut s názvem One Shot, One Kill hardcore kapela z japonského Tokya LAST TARGET. Last Target dominujou female vokálem, jenž má na svědomí Ryoko, kterou můžete znát z Thug Murder (ale neradujte se předčasně, texty jsou v angličtině). No spíš to zní jako svižnej streetpunk, ale špatný to rozhodně neni - mp3 k poslechu na stránkách kapely.

 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Další update ohledně novýho alba oznámili PROPAGANDHI. Jejich očekávaný CD s názvem Potemkin City Limits, který vyjde v říjnu na Fat Wrecku, bude asi ještě očekávanější, protože na něm bude pracovat Bill Stevenson (bubeník Black Flag, All, Descendents), kterej už pracoval na albech kapel jako Rise Against, Comeback Kid a mnoha dalších. Víc informací v novinkách z 20.května a 24.června.

 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Netrvalo dlouho a BOY SETS FIRE našli maminku pro svý nový album a bude jí label Equal Vision. Více v novinkách z 1.srpna.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Na stránkách pražský hardcore punkový kapely V.O.H. si můžete stáhnout videoklip k válu Bojuj. Ten se objevil na debutovym CD, který pod názvem Neuděláš nic vyšlo na Rage Dischords. Přímej odkaz na videoklip zde.

 •  

  Pondělí, 8. srpen, 2005
  Punkcore stále rozšiřuje zápřah, nyní pod svá křidélka přibral kalifornskou kapelu THE SCARRED. Ti hrajou od roku 2003 a hudebně se snažej navrátit k původnímu punkrocku, valej současnej streetpunk s vlivy ´77. Ke konci roku 2005 se The Scarred chystaj do studia, aby zde připravili album pro vydání někdy začátkem 2006. Na kontě má kapela zatím debutový CD Repression, který si v nákladu 1000 kousků vydala sama a bylo brzo rozebraný + splitko s Void Control. Dva vály od The Scarred si můžete poslechnout tady.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  MVD se nechali slyšet, že plánujou vydat DVDčko legendárním newyorkskejm MURPHY´S LAW. To se bude jmenovat Up With Us, Down With Them a uvidíte na něm záznam vystoupení z Continental Clubu v New Yorku a z Rex´s ve West Chesteru, zahrnující celkem 18 fláků + věci navíc. Datum vydání je 4.října. Murphy´s Law zároveň pracujou na Best Of kompilaci a protože jim jedno DVD nestačí, rovnou oznámili chystání dalšího - to bude mapovat dlouhou historii kapely. Když už, tak už - proto hoši makaj ještě na válech pro kompilaci coverů, která vyjde pod názvem Waffle House.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  Další online sampler nabízí label Equal Vision - na něm si můžete poslechnout materiál od The Fall Of Troy, Circa Survive, Chiodos, Bear vs. Shark, Alexisonfire, Before Today nebo Bane. Dál tady najdete ´exkluzivní´ vály od Armor For Sleep, Fivespeed, Versus The Mirror a Fear Before The March Of Flames. Jako bonus vás pak čeká live video od Anthony and Brendan k nový písni Circa Survive. K přístupu k tomu všemu je ale potřebná registrace a pak už vesele můžete stahovat.

 •  

  Čtvrtek, 4. srpen, 2005
  Jestli jste fandové elektronickejch pohlednic nebo kapely EVERY TIME I DIE, určitě vás potěší tento link. Ano ano, jedná se o e-kartu na jejich nový album, který vyjde pod názvem Gutter Phenomenon 23.srpna na Ferret Records. Můžete zde ochutnat ze tří novejch songů (Bored Stiff, Guitarred And Feathered, Champing At The Bit - v tý zpívá i Daryl Palumbo z Glassjaw / Head Automatica), samozřejmě si album předobjednat či se podivat na rozpis chystanejch koncertů. Kapela nedávno dokončila i novej videoklip (k songu Kill The Music), kterej režíroval Darren Doane a produkoval Michael Madsen (jo, ten co hrál v Gaunerech, Kill Billovi nebo v Sin City) - trailer na klip si můžete prohlídnout zde.

Celkem záznamů: 16803


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia (Smíchov) u skejt rampy)

20. 3. 2018

What Of Us (USA, hardcore/screamo kapela z New Yorku a New Jersey s bývalými i současnými členy Capacities, Weather Lore či Au Revoir - ty poslední jste slyšeli v listopadu v Underdogs'!), Sur L'Eau (screamo/emoviolence, Ger)

Aktuální články

Náš tip

discharge-vopice