Novinky

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  V sekci REVIEWS si můžete přečíst recenzi na DVD Anti-Flag.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Česká televize vyhlásila soutěž o videoklip roku 2004. Do hlasování se dostali i třeboňští Suffer se svým klipem k písni Secret girl. Hlasovat můžete Zde - klip 176 anebo pomocí SMS. Pravidla Zde

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Vypadá to, že VANDALS začínaj krušný časy. Po problémech s koncertováním v Rakousku (zapříčiněnejma jejich koncertováním pro americkou armádu v Iráku) přišly ze stejných důvody potíže i v další zemi - v Řecku. Když se totiž chystali odehrát show v Aténách, zhruba 500 lidí začalo proti jejich vystoupení velice razantně protestovat, načež se kapela radši stáhla do ústraní, kde strávila zhruba 2 hodiny než byla odvedena do bezpečí.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Kapela TAKARU oznámila ukončení činnosti. Loni kapela vydala album There Can Only Be None (Alone Records) a ještě in memoriam jim vyjde nové EP zhruba v půlce března na Sky Of III Rule. Většina členů bude dál pokračovat v hraní v jiných kapelách.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Na internetu se objevil ke stažení další vál z alba Wake The Dead, který na Victory Records vydávaj kanadský COMEBACK KID. Album bude následovat předchozímu Turn It Around (vyšlo u Facedown) a oficiální datum vydání je 22.února. Vál Talk Is Cheap si můžete stáhnout zde, video k supr fláku Wake The Dead k prohlídnutí tady.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  DAY AFTER rozšířil nejen sbírku CD, LP, kazet, DVD a vůbec všeho ostatního o další nový tituly, ale po dlouhý době došlo i na aktualizaci jejich webu - takže se na ní rozhodně podívejte.

 •  

  Pátek, 18. únor, 2005
  Semai nám z Ostrovů poslal recenzi na CD brněnské kapely Pitbull Diesel. Číst můžete jako vždy v sekci Reviews CD.

 •  

  Pátek, 18. únor, 2005
  Českej label Shit Records chystá vydat benefit pro Food Not Bombs. Jestli máte zájem (nebo víte o někom, kdo má zájem) o účast na tomto CD, podmínky si můžete přečíst tady.

 •  

  Pátek, 18. únor, 2005
  Oblíbená kapela některých členů Kids And Heroes Crew BOUNCING SOULS (moje teda ne, pche) nechce zůstat v nových trendech pozadu, a proto se také rozhodla vydat DVD. Materiál na něj se natáčel právě včera na koncertě v The Glass House, kde se kapela představila po boku Throw Rag, The God Awfuls a Madcap.

 •  

  Pátek, 18. únor, 2005
  O tom, že zpěvák NASUM Mieszko Talarczyk je po ničivých vlnách tsunami v jihovýchodní Asii pohřešován, jsme Vám psali 29.prosince. Bohužel včera přišla zpráva, že jeho tělo bylo nalezeno, identifikováno a následně převezeno do Švédska. Mieszko Talarczyk zemřel 26.prosince 2004. R.I.P.

Celkem záznamů: 16422


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Lucerna Music Bar)

24. 11. 2017

Mastodon (USA), Red Fang (USA), Russian Circles (USA)

Aktuální články

Náš tip

gbh small