Novinky

 •  

  Středa, 19. říjen, 2005
  [b]PROPAGANDHI[/b], kterejm včera vyšlo nový album Potemkin City Limits, k němu přes Fat Wreck spustili i elektronickou pohlednici, kterou si můžete prohídnout tady (samozřejmě bez zvuku to nemá cenu). Na této adrese by Propagandhi měli každou chvílí spustit i novej web.
 •  

  Středa, 19. říjen, 2005
  Házeči z [b]TERROR[/b] se koncem týdne chystaj na turné s Bury Your Dead, v lednu pak chtějí zterorizovat Evropu. Po té je čeká nahrávání nového alba s producentem Zeussem, kterej má na svědomí desky Throwdown, Hatebreed či Shadows Fall. Video k válu ´Keep Your Mouth Shut´ si můžete stáhnout zde , velikost je pouhých 4,4 MB.
 •  

  Středa, 19. říjen, 2005
  Rodinka Householdname Records se rozšířila o dalšího člena - skapunkový [b]MOUTHWASH[/b]. Komu se nelení, tomu se zelení, a tak Mouthwash na nic nečekali a hned se vrhli na nahrávání novýho matroše na jejich další album (předchozí vyšlo v roce 2001 pod názvem 1000 Dreams na Epitaphu). Novej vál Sign Of The Times si můžete stáhnout zde.
 •  

  Středa, 19. říjen, 2005
  [b]ANTI-FLAG[/b] dokončujou nahrávání nový desky. Teď přichází fáze, kdy musej z 18 nařachanejch songů vybrat těch pár vyvolenejch, který se ocitnou na albu. Album ještě stále nemá název, jisté ale je, že se na něm objeví jako hosti Ben z The Vacancy, Gunner z Much The Same, Ian z Pipedown, Marc z Thought Riot a Hunter z AFI. O víkendu si Anti-Flag berou pauzičku a po něm se vrhnou na mixing. Po té už se přidají po bok Bad Religion na americkém turné.
 •  

  Středa, 19. říjen, 2005
  Po 9 letech hraní opouští scénu anglická kapela [b]THE PITS[/b]. Pits hráli 77´punkrock ve stylu Chelsea, Slaughter And The Dogs nebo Sex Pistols a vystupovali mimo jiné i na Holidays In The Sun.
 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 19. říjen, 2005
  U Captain Oi! vychází CD britské kapele [b]CRASHED OUT[/b] s názvem Pearls Before Swine, který potěší zejména příznivce street rock´n´rollu. CD obsahuje kromě bonusovýho videa k songu The Jarrow Song hlavně 15 novejch skladeb. Jako hosta zde uslyšíte i Olgu z Toy Dolls.
 •  

  Úterý, 18. říjen, 2005
  Od vydání posledního alba [b]ZSK[/b] From Protest To Resistance uplynul sice teprve rok, ale kapela už začíná chystat další.
 •  

  Úterý, 18. říjen, 2005
  Reggae-funková formace [b]THE AGGROLITES[/b] podepsala u Hellcat Records. Kapela už vydala album Dirty Reggae na Axe Records a jeden vál se jim také objevil na kompilačce Give´em The Boot IV. Jejich 6 válů si můžete stáhnout zde.
 •  

  Úterý, 18. říjen, 2005
  Minulý týden zemřel na srdeční zástavu kytarista [b]BIG AUDIO DYNAMITE[/b] Nick Hawkins. Hawkins se narodil v roce 1965, v této kapele hrál od roku 1990 a podílel se na tvorbě jejich nejznámějšího singlu Rush z alba The Globe, který vyšlo v roce 1991. Po opuštění kapely v roce 1997 plánoval příští rok vydat sólový album Dusk Till Dawn. R.I.P.
 •  

  Úterý, 18. říjen, 2005
  AMP Magazine, kterej už vydal pár suprovejch kompilaček, chystá vydání dalšího DVD. To se bude jmenovat [b]AMP Magazine: Video Archive For The Ages, vol.2[/b] a bude obsahovat následující klipy: All That Remains (Deepest Gray), Avail (West Wye), Black Dahlia Murder (Contagion), The Bronx (They Will Kill Us), The Casualties (Tomorrow Belongs To Us), Cataract (Nothing Left), Engine Down (Cover), The Fight (Revolution Calling), God Forbit (Anti Hero), Henry Fiats Open Sore (Midlife riot), Horrorpops (Miss Take), Lot Six (X Rayted), Most Precious Blood (Great Red Shift), 100 Demons (Repeat Process), Planes Mistaken For Stars (Spring Divorce), Remembering Never (Incisions), Rufio (White Lights), Strike Anywhere (Infrared), Strung Out (Analog), The Soviettes (Tonight) a The Unseen (False Hopes). Datum vydání 15.listopadu.
Celkem záznamů: 17094


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

19. 6. 2018

Modern Life Is War (USA), Cro-Mags (USA), Culture Abuse (USA)

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod