Novinky

 •  

  Čtvrtek, 9. červen, 2005
  Pražský EASTERN STAR dnes s radostí oznámili, že se jim po dlouhym hledání konečně podařilo zaplnit mezeru v sestavě a pátým členem kapely se stal David, kterej bude hrát ´druhou´ kytaru.

 •  

  Čtvrtek, 9. červen, 2005
  Další skvělá hardcore smečka, tentokrát FARMER´S BOULEVARD z Německa, pracuje na válech pro nový album. Zatím jich maj hotovejch šest.

 •  

  Čtvrtek, 9. červen, 2005
  Hardcore banda ze slovenskýho Prešova SAPROPHYTE by ráda vydala splitko s novou přešovskou HC kapelou ONE VOICE, už stačí jenom sehnat na to love :-) Tak snad se jim to brzo podaří a dočkáme se ... obě kapely můžete vidět na společnejch koncertech.

 •  

  Čtvrtek, 9. červen, 2005
  Španělský SKA-P oznámili, že se po deseti letech hraní rozhodli skončit. Ještě před tím se chystaj vyjet na rozlučkový turné, další album už ale prý nevydají. Naposledy jim vyšlo live CD a DVD Incontrolable a v ČR jsme je mohli vidět na předloňskym festivalu Rock For People v Českym Brodě.

 •  

  Středa, 8. červen, 2005
  Stránky Punkrockvids.com nabízej ke stažení další video od STREETLIGHT MANIFESTO. Jedná se o live video z koncertu (v anglickym Kingstonu) k válům Keasbey Nights a Point / Counterpoint, velikost je 41 MB, plej tájm 3:56 a komu se líbí melodickej ska-punk, ten by si na tom moh smlsnout.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Středa, 8. červen, 2005
  Floridský UNDEROATH se chystaj točit klip pro svuj novej singl s názvem It´s Dangerous Business Walking Out Your Front Door. Natáčení bude probíhat v Hollywoodu v Californii a režie se ujme Josh Graham, kterej točil už třeba s Dillinger Escape Plan. Jestli jsem to správně pochopil, tak v klipu by kapela měla ´rockovat´ v nehostinné zimní krajině poté, co se vylíže z automobilový nehody.

 •  

  Středa, 8. červen, 2005
  Jestli sledujete i dění kolem filmovejch novinek, možná jste zaregistrovali, že se chystá do kin zfilmovaná verze komiksu Fantastic Four (Fantastická čtyřka). Na oficiální stránce soundtracku k tomuto filmu se nyní objevil i seznam kapel, který ve Fantastic Four uslyšíte - mezi nima jsou kromě jiných i TAKING BACK SUNDAY, který zde představěj song Error Operator.

 •  

  Středa, 8. červen, 2005
  Přidána recenze na kompilačku V/A - Sk8 At All Hazards!!! Volume 1 (Reviews - Recenze CD).

 •  

  Úterý, 7. červen, 2005
  Americký label Music Video Distributors vydává 3 DVD britských ska kapel. První je ENGLISH BEAT - IN CONCERT AT THE ROYAL FESTIVAL HALL, který je natočen v roce 2003 v Londýně a má skoro 125 minut. Druhý je BAD MANNERS - DON´T KNOCK THE BALD HEADS najdete zde všechny hitovky, interviews a nějeké bonusy na 130 minutách. Třetí disk je opět live s názvem SELECTER - LIVE FROM LONDON a přinese vám ty nejvetší pecky na 100 minutách.

 •  

  Úterý, 7. červen, 2005
  Videoklip německejch MAD SIN k hitovce All This And More už sice neni zrovna nejnovější, za to si ho ale teď můžete prohlídnout na netu. Najdete ho tady.

Celkem záznamů: 16729


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

XII. Punk Fest

Havlíčkův Brod (Hala Bodus)
24. 2. 2018

Purgen (Rus), High Society (Ger), Rozpor (Sk), Načo Názov (Sk), Rübänïskö (Sk), P.S., Just Wär, N.V.Ú., Do Řady!, Čertůf Punk, T.D.O., Zputnik, RV-4

Aktuální články

Náš tip

modern life is war