Novinky

 •  

  Pátek, 1. červenec, 2005
  Jestli jste si stejně jako já lámali hlavu tím, co se stalo s americkou dívčí kapelou LUNACHICKS (ofišl sajta už bohužel dlouho neběží), tak tady je pár informací: Lunachicks momentálně nehrajou, jestli ještě někdy budou, to je zatím ve hvězdách ... Jednotlivý členky ale přesto neleněj - Theo (zpěv) má sólovej projekt, se kterym už vydala CD a jehož stránky si můžete prohlídnout tady. Dál pracuje pro magazín Chord a taky pokračuje ve svý herecký kariéře - naposled se objevila třeba ve filmu Piková trojka (In The Cut) s Meg Ryan. Gina (kytara, zpěv) hraje v kapele BANTAM, se kterou právě vydala druhou desku s názvem Suicide Tourist (mp3 i videa si můžete stáhnout na stránkách). Squid (basa, zpěv) hraje v kapele Team Squid a konečně Gina (bicí) snad údajně hraje v dívčí newyorkský tribute Turbonegro kapele, spolu se členy Wives a Nashville Pussy. Hafo fotek Lunachicks najdete třeba tady, jejich songy buď znáte nebo si je někde najděte sami :-)

 •  

  Čtvrtek, 30. červen, 2005
  Na českym lejblu Impregnate Noise Laboratories vyšlo kompilační promo CD-R KILLED BY NOISE FEAST 2005, na kterym najdete kapely, který se zúčastněj stejnojmennýho festu 3.9.2005 v Uherskym Hradišti - čili: Martyrdöd (Švédsko), Fucked Up (Kanada), From The Ashes (Švédsko), Ruidosa Inmundicia (Chile / Rakousko), Hellström (Německo) + český Guided Cradle a Mass Genocide Process. Jako bonus zde ještě najdete po jednom válu od Dick Cheney (Švédsko), Signal Lost (USA) a Festa Desperato. Celkem tedy 10 válů za dobrovolnou cenu za CD...

 •  

  Čtvrtek, 30. červen, 2005
  A další kapela s těma iXkama v názvu :-) xBxRx změnili svojí jezdeckou stáj a přešli pod label Polyvinyl Records. Tam chystaj vydat svoje druhý full-lenght s názvem Sixth In Sixes. Jestli si je chcete poslechnout, tak jeden song si můžete stáhnout tady, druhej na tědle stránkách.

 •  

  Čtvrtek, 30. červen, 2005
  Frontman REEL BIG FISH Aaron Barrett vstoupil do svazku manželského. Učinil tak 21.června v Las Vegas a jeho vyvolenou se stala jeho dosavadní přítelkyně Molly Terrence. Následovat se ho zanedlouho chystá i basák Matt Wong, ten se ale bude ženit na Hawaii :-) Tento týden Reel Big Fish končej turné po Spojenejch státech. Zatím poslední album jim vyšlo 5.dubna pod názvem We´re Not Happy Til You´re Not Happy.

 •  

  Středa, 29. červen, 2005
  21.června vyšlo na Hellcat debutový album kapele LEFT ALONE, která zde kombinuje vlivy kapel od Rancid, přes Clash, až k Operation Ivy a Swingin´ Utters. Album se jmenuje Lonely Starts & Broken Hearts a najdete na něm 13 songů, z nichž dva si můžete stáhnout tady - doporučuju hlavně ten první. Left Alone pocházej z Kalifornie a hrajou už od roku 1996.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Středa, 29. červen, 2005
  Letošní Underground Fest 2005, kterej se bude konat 1.-2.7. ve slovenskym Martině (Martinu, Martinovi? ...uh todle jsem měl asi svěřit Miškovi), se bude točit na digitální kamery a dá tak následně vzniknout DVD, kde každá kapela bude mít po dvou válech. No snad to dopadne líp než se slibovanym DVD z předloňskýho Antifestu... Na Underground festu uvidíte mimo jiné Red Insect, Svině!, Ilegality, Načo Názov, Telex, Tleskače, Znouzectnost, Tass, Odpad, Lord Alex, Totální nasazení, Punkreas, Dimenzia X, Hoten Toten, a spoustu dalších.

 •  

  Středa, 29. červen, 2005
  Trailery na filmy jsou dneska víc než běžnou záležitostí, ale viděli jste už někdy trailer na hudební album? Já teda ne ... až do dneška, kdy mi ho naservírovali hardcore / black-metalový DARKEST HOUR. Ukázka se vztahuje k albu Undoing Ruin, který vyšlo včera na Victory Records. Na tom samym místě si můžete prohlídnout novej klip k válu Convalescence. Obě videa si můžete prohlídnout zde.

 •  

  Úterý, 28. červen, 2005
  Přidány recenze na kompilačku V/A - Sk8 at All Hazards (volume 2) a splitko kapel Degradace a Proti směru (jako vždy sekce Reviews - Recenze CD).

 •  

  Úterý, 28. červen, 2005
  Obuvnická firma Nike vydala omluvné prohlášení vůči labelu Dischords Records a kultovní kapele Minor Threat za ukradení jejího motivu (viz novinky z 24.června). Uvádí v něm, že plakát byl vyroben skateboardistama pro skateboardisty a že na něm pracovali fanoušci jak Minor Threat, tak labelu Dischord, k nimž oboum cítí velký respekt, a že obal alba Minor Threat jim byl pouze inspirací. Firma se ještě několikrát omluvila a prohlásila, že všechny tyto letáky a plakáty stáhne z oběhu - dokonce už ani v odkazu v původní novince z 24.června plakát neuvidíte. Jak výmluvné ...

 •  

  Úterý, 28. červen, 2005
  Dneska vychází: Pennywise - The Fuse (pouze v Evropě), Soviettes - LP III., The Early November - The Acoustic EP, CKY - An Answer Can Be Found, Terminal - How The Lonely Keep, Scary Kids Scaring Kids - The City Sleeps In Flames, Darkest Hour - Undoing Ruin, Atreyu - The Curse (re-edice s DVD), Isle Of View - Gentle Firefly Radio, Throwdown - Vendetta, A Life Once Lost - Hunter, Toys That Kill - Don´t Take My Clone, Embrace The End - Counting Hallways To The Left, Yellowcard - Where We Stand, Circa 1999 (re-edice), Haste The Day - When Everything Falls, Ten 33 - Nightmare On Grace Street, Black Sunday - Tronic Blanc, Maida - Renaissance In Reverse, Divining - Reprisal, A Burning Water - We Can See The Sky From Here, Caldwell - Accidental Renovation, Shindig - When Words Aren´t Enough, splitko The Matches / Near Miss / Reeve Oliver s názvem Takeover 3 a kompilačka V/A - {un}known Vol. 1.

Celkem záznamů: 16808


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

20. 3. 2018

Anchorless Bodies (Hun), Zmar

Aktuální články

Náš tip

discharge-vopice