Novinky

 •  

  Středa, 5. leden, 2005
  DEATH BY STEREO v těchto dnech dokončují práce na svém v pořadí čtvrtém studiovém albu, které ponese název Death For Life. Nahrávka by měla vyjít v dubnu u Epitaph Records a kapela se o ní vyjadřuje ve smyslu, že to bude tvrdší než cokoliv co doposud udělali, ale že to zároveň bude baladické, takže si máte připravit zapalovače :-) ... otřepaná fráze :-)

 •  

  Středa, 5. leden, 2005
  Label členů kapely Anti-Flag A-F Records věnuje veškeré zisky z prodeje placek, triček, CDček, atd. humanitárním organizacím Red Cross, Unicef a Action Against Hunger na pomoc obětem záplav v jihovýchodní Asii. Dalšími pomáhajími jsou třeba Interpunk.com, label Jello Biafry Alternative Tentacles nebo (zejména pro všechny chytrý a užvaněný odpůrce) kapela Linkin Park, která poskytla jako základní částku pro svou sbírku 100 tisíc dolarů.

 •  

  Úterý, 4. leden, 2005
  U labelu Side One Dummy vyšla před pár dny kompilačka EASTPAK RESISTANCE TOUR 2004. Zde je kompletní tracklist: 01 - UNEARTH (The Great Dividers), 02 - 7 SECONDS (Still On It), 03 - BORN FROM PAIN (Day Of The Scorpio), 04 - SLAPSHOT (Identity), 05 - CATARACT (Nothing´s Left), 06 - SICK OF IT ALL (I Believe), 07 - BLACK FRIDAY (29), 08 - THE BONES (Chevy Devils), 09 - KNUCKLEDUST (Trust No One), 10 - MAD SIN (Communicaton Breakdown), 11 - FEAR MY THOUGHTS (Rituals), 12 - DISCIPLINE (Death r´Glory), 13 - DESTINY (Your Diary), 14 - DEATH BY STEREO (Beyond The Blinders), 15 - FIVE KNUCKLE (Circles), 16 - IGNITE (You), 17 - SUICIDE MACHINES (Burning In The Aftermath), 18 - MAROON (In The Gates Of Demise), 19 - NO TURNING BACK (Stay Away), 20 - DEADLINE (Wave You Goodbye), 21 - DEADSOIL (History Retold), 22 - AGNOSTIC FRONT (Gotta Go), 23 - BACKFIRE! (Still Dedicated), 24 - LENGHT OF TIME (Men Into Gods), 25 - PUNISHABLE ACT (Together Always Everyday), 26 - KILL YOUR IDOLS (Right Now). Takže jestli jste to vydrželi číst až do konce, jistě mi dáte za pravdu, že todle bude jedna z nejlepších kompilaček tohoto roku.

 •  

  Úterý, 4. leden, 2005
  Hoši z DISCIPLINE už se dohodli na názvu novýho alba, který má v Evropě vyjít 9.května 2005 - album se bude jmenovat Downfall Of The Working Man. Podle jejich slov bychom měli očekávat 12 streetrockovejch fláků, včetně cover od Slade! Kapela se dále nechala slyšet, že se objeví na kompilačce firmy Hooligan, jednoduše pojmenované Hooligan Streetwear sampler.

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  Labely People Like You a Mad Butcher mají na starosti festivalovou šňůru s názvem Where The Bad Boys Rock, které se účastní skvostné kapely MAD SIN (Německo), DEADLINE (Anglie), US BOMBS (USA), THE GENERATORS (USA) a DISTRICT (Německo). Speciálním hostem na těchto show má být SKI KING. Turné má zastávku i v České republice, konkrétně 26.března 2005 a hostit jej bude pražský klub Matrix.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  U Papagáje vyšlo další CD domácí punkový legendě ZEMĚŽLUČ, tentokrát s názvem Střepy z let 2004 - 1998. Jedná se o druhý pokračování sebraných singlů na CD, kde nechybí songy ze splitek s Lecsa Punk, Davovkou, The Crunky Kids, Beergut 100 a samostatnejch singlů Trvalá svoboda a Tak řekni. Novinka kromě 21 fláků dále obsahuje 28 stran plnobarevného bookletu a video z koncertu a k dostání je za úžasnejch 190,- korun.

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  NYHC smečka MOST PRECIOUS BLOOD nahrála před pár dny cover písně Head Like A Hole od Nine Inch Nails. Vál se objeví na japonskym vydání jejich (M.P.B.) alba Out Lady Of Annihilation, který vyjde u Trustkill / Roadrunner 23.března tohoto roku.

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  Nové CD CD5 / Poloprofesionálové kapely V.T.MARVIN (nyní s novým názvem V.T.M) je na světě. CD obsahuje 11 chytlavých, technických a melodických skladeb, které potěší každého, nejen punkera. CD můžete objednávat za 200 Kč + poštovné v e-shopu Cecek Records, nebo na mailu bravogril@seznam.cz. Cecek doporučujeme také trička V.T.M za 200 Kč + poštovné a placky V.T.M za 25 Kč k CD a triku. Podívat a objednávat můžete opět ve zmiňovaném e-Shopu nebo na mailu.

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  Pakliže Ti je víc než 18 let, máš platný pas, seš rocker každým coulem, vlastníš spolehlivý hudební vybavení (kytara + kombo), seš ´cool´, jsi ochotnej upsat svou duši Ďáblu a zároveň nejsi závislej na alkoholu či drogách, jsi-li připravenej dost cestovat a v neposlední řadě jsi dobrej kytarista, zpěvák a hudební skladatel a máš-li již zkušenosti z cestováním s kapelou po turné, jsi právě ten pravý pro obsazení volného postu kytaristy v kapele PIPEDOWN ze Sacramenta! Piš proto na e-mail Guitarist@pipedown.net .

 •  

  Pondělí, 3. leden, 2005
  Do sekce Interviews byl přidán aktuální rozhovor s THE UNSEEN, takže kdo má tudle bostonskou punx sebranku v oblibě, může hltat !

Celkem záznamů: 16303


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (007)

18. 10. 2017

Abrasive Wheels (UK), Vagabonds 77 (Gre)

Aktuální články

Náš tip

inquisition