Novinky

 •  

  Čtvrtek, 2. červen, 2005
  Plánovaný vydání dvou starších sedmipalců (Failed Society a Won´t Bleed Me) od F-MINUS společně na jednom CD, je opět odloženo na datum neznámé. Album má navíc obsahovat několik raritních a nevydanejch skladeb a vyjít mělo už 1.března. Jisté je, že CD vyjde na labelu Black Noise Records (na jejich stránky si momentálně musíte chvilku počkat), kterej patří Bradu Loganovi, kytaristovi F-Minus.

 •  

  Středa, 1. červen, 2005
  Jak už nejspíš víte, o víkendu nás čeká velká událost - do ČR se po 4 letech podívá kultovní německá LOIKAEMIE. V pátek 3.6. se představí v Liberci, o den později v pražském Rock Café. V libereckém Casta Clubu jim budou supportovat mimo domácích Street Machine a The Riot taky americký BOOBIE TRAP, valící punkrock s ženskym zpěvem. A ještě jedna pozvánka na sever Čech - v úterý 7.6. zahrajou v budově starejch lázní v Liberci ELYSIUM z Francie, RASKI NASSKI z Belgie a A BRIGADE z Prahy.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  Destroy Fascism je jedna stará pecka od Endstand. Vzali si jí do parády němečtí metalisti Heaven shall burn a tenhle cover si budeme moct poslechnout už 26. července, kdy vyjde na splitu s Caliban. CD vychází na Lifeforce Records.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  Další dvě kapely vydaly svý nový CD ve stáji Cecek Records. Tou první jsou děčínští DESTROYSELF, jejichž stejnojmenná deska obsahuje 12 HC punkovejch válů s politickejma textama a vlivy kapel jako jsou Good Riddance nebo Propagandhi. CD můžete objednávat za výtečnejch 150,- korun. Druhou kapelou jsou DERATIZÉŘI ze Slaného. Jejich CD nese název Zbloudilá a najdete na něm 15 folkpunkovejch songů s vlivy Znouzectnosti. Toto CD je k dostání za 200,-. Obě můžete objednávat na e-mailu bravogril@seznam.cz.

 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  A teď pár změn v sestavách: Hate Eternal přibrali do grupy druhýho kytaristu, jímž se stal Eric Hersemann. Kapelu All That Remains opustil ze zatím nezveřejněných důvodů basák Matt Deis a zbylí členové teď za něj hledají náhradu. Činnost ukončujou kapely The Rescue z Long Islandu, Malady z Virginie a Love Is Red.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Úterý, 31. květen, 2005
  Další úterý znamená další várku právě vycházejících novejch alb - aneb Co vás čeká a možná mine: The Hurt Process - A Heartbeat Behind, Manic Hispanic - El Groupo Sexxo, Bottom Line - Eloquence, Jackson United - Western Ballads, The Rise - Reclamation Process, Marathon - s/t, A.D.H.D. - ´Til Your Ears Bleed, Hong Kong Six - s/t, Fiya - Better Days, The Van Ermans - Under The Gun, The Readymen - Discography, Schooldrivers - Driving On A Twisty Road a Ume - Urgent Sea.

 •  

  Pondělí, 30. květen, 2005
  Na obzoru se rýsuje další bezpochyby dost zajímavej projekt - nová kapela s názvem The Mirror, kterou dávaj dohromady členové FROM AUTUMN TO ASHES a TAKING BACK SUNDAY. Žádný další info ale zatím není známý.

 •  

  Pondělí, 30. květen, 2005
  Po tragické smrti frontmana Mieska Talarczyka se NASUM rozhodli ukončit činnost kapely. Anders Jakobson se k tomu vyjádřil tak, že todle není zrovna konec, jaký si kapela představovala, ale bohužel nemají jinou možnost. Dále prohlásil, že kapela zastavuje činnost, nikoliv, že úplně končí - tak uvidíme jak to nakonec celý bude... Relapse Records se chystaj vydat kolekci materiálů, který Nasum nemaj na žádnejch deskách a to někdy na podzim. Album se bude jmenovat Grind Finale a bude obsahovat 152 songů! Naposled kapele vyšlo album Shift v roce 2004.

 •  

  Pátek, 27. květen, 2005
  Punková legenda Social Distortion vyráží na turné po Německu. Jako předskokan se představí skupina Backyard Babies, která nedávno hrála u nás. Zde je celé turné
  13. Srpen: Columbiahalle, Berlin, 14. Srpen: Grosse Freiheit 36, Hamburg, 15. Srpen: E-Werk Köln, Köln, 17. Srpen: Ringlokschuppen, Bielefeld, 21. Srpen: Highfield Festival, Erfurt, 22. Srpen: Schlachthof Wiesbaden, Wiesbaden, 23. Srpen: Longhorn, Stuttgart, 25. Srpen: Georg-Elser-Halle, München, 27. Srpen: Rock Am See, Konstanz

 •  

  Čtvrtek, 26. květen, 2005
  Kanadská skupina Fighting Chance vydává v květnu nové 8 písňové CD s názvem Terror Hate Fear u labelu Workers United Records. Tady jsou názvy písniček 1. Intro, 2. So Long, F**k You!, 3. The Fallen, 4. Who Are You?, 5. City Of The Dead, 6. The Taking Of An Innocent Life, 7. Enemy Within, 8. Punk´s Dead, You´re Next

Celkem záznamů: 16729


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (007)

24. 2. 2018

Embrional (Pol), Fam (Pol), Brutally Deceased

Aktuální články

Náš tip

modern life is war