Novinky

 •  

  Pondělí, 10. říjen, 2005
  Baltimorský [b]PULLING TEETH[/b], který jsou se svym hardcore metalem přirovnávaný k Integrity, podepsali s Think! Fast Records. Na tomto labelu vydaj debutový EP během letošní zimy. V Pulling Teeth najdete členy kapely Slumlords, 3 songy si můžete stáhnout zde.
 •  

  Pondělí, 10. říjen, 2005
  Jako blesk z čistýho nebe - nebo se tady spíš vybízí přírování ´stejně nenadále jako tsunami v jihovýchodní Asii´ - přišla ze zámoří zpráva o rozpadu [b]TSUNAMI BOMB[/b]. Důvodem prý bylo to, že spolu s rostoucí popularitou kapely se její členové stávali stále víc a víc znechucení hudebním průmyslem a jeho ´businessovou stránkou´. Celý prohlášení Tsunami Bomb si můžete přečíst tady.
 •  

  Pondělí, 10. říjen, 2005
  Možná jste už slyšeli, že bejvalej bubeník [b]BAD RELIGION[/b] John Albert vydal nedávno knihu s názvem ´Wrecking Crew: The Really Bad News Griffith Park Pirates´. Společnost Paramount Pictures na ní teď koupila práva a hodlá jí i zfilmovat. Někde jsem vyčetl, že (stručně řečeno) se jedná o příběh několika muzikantů a rádoby herců a scénátistů, který se snažej mastit baseball, ale moc jim to nejde kvůli neustálému drogovému opojení...
 •  

  Pondělí, 10. říjen, 2005
  Na Volcom Entertainment vyjde 8.listopadu kompilačka [b]SkateRock Vol.12: Eat The Flag[/b], jakožto součást magazínu Thrasher Magazine. Na kompakt disku uslyšíte např.kapely Alkaline Trio, Millencolin, Only Crime, Turbonegro, Riverboat Gamblers, The Heartaches, Gnarkill, U.S.S.R. a Die Hunns, přičemž v posledních čtyřech jmenovaných hrajou známý skejtaři (Kristian Svitak, Bam Margera, Tony Trujillo, resp. Duane Peters). Součástí bude i DVD, obsahující dokument o propojení skateboardingu a rockový muziky, rozhovory a 3 songy z vystoupení Turbonegro na 2004 Skater Of The Year Awards.
 •  

  Pátek, 7. říjen, 2005
  Na světě je nová kapela s názvem [b]MOUTH SEWN SHUT[/b]. Jedná se o brutální hardcore punk z americkýho Bostonu se členy Toxic Narcotic a The Profits! Kapela momentálně pracuje na debutovym albu, který pod názvem Pro Nature-Anti Human vyjde tuto zimu. 21.října 2005 absolvujou MSS v Bostonu svůj vůbec první koncert a to rovnou po boku Jello Biafry s The Melvins. Kapela je 100% DIY a její stránky budou brzo zprovozněny na adrese www.mouthsewnshut.com. Prozatím se musíte spokojit aspoň s jejich zástupcem na myspace.com.
 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 7. říjen, 2005
  Nová deska Operace Artaban s názvem Společenství dobráků vychází začátkem listopadu! Obsahovat bude 14 válů (z toho 2 zpívaný anglicky) a dvě videa - Společenství dobráků a starší Skinhead tady je. Album vyjde jako digipack i klasické CD.
 •  

  Čtvrtek, 6. říjen, 2005
  Přidány fotky z koncertu [b]Migra Violenta[/b] v Liberci.
 •  

  Čtvrtek, 6. říjen, 2005
  Na Brutus Records vychází cd americké skupiny Call To Arms s názvem Dead end youth Obsahuje 10 songů plus jeden cover od Judas Priest.
 •  

  Čtvrtek, 6. říjen, 2005
  Label Thorp Records podepsal s kapelou [b]IRONBOUND NYC[/b]. Jestli vám to nic neříká, vězte, že složení Ironbound NYC je fakt zajímavý, hrajou zde totiž hardcorový veteráni Pete Koller (Sick Of It All), Craig Setari (Sick Of It All, Straight Ahead), Jimmy Williams (Nausea, Maximum Penalty), Rich McGloughlin (Killing Time), Sean O´Brien (Killing Time) a Thomaso Skorupski (Chronic Fear). Muzika Ironbound NYC je popisována jako 100% tradiční New York hardcore a debutový album jim vyjde v lednu 2006 pod názvem \"With A Brick\". Song \"Dismay\" si můžete stáhnout tady.
 •  

  Středa, 5. říjen, 2005
  Ska-punkeři ze [b]STREETLIGHT MANIFESTO[/b] nepotěšej svý příznivce, stejně jako kdosi nepotěšil je. Kapela musela zrušit svý turné, protože na jedný zastávce jim byl ukraden přívěs s veškerejma věcma, zatímco oni si v klídku pochrupovali o pár metrů dál. V něm samozřejmě měli kytary, bicí, trumpety, mikrofony, stojany, zkrátka veškerou hudební výbavu, dále pak CDčka, samolepky, trička, placky aneb všechen merchandising. Kromě toho v karavanu samozřejmě měli členové kapely všechny osobní věci. Škoda je 80 tisíc dolarů. 20.ledna 2006 má Streetlight Manifesto vyjít album "Keasbey Nights" na Victory Records.
Celkem záznamů: 17094


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

19. 6. 2018

Modern Life Is War (USA), Cro-Mags (USA), Culture Abuse (USA)

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod