Novinky

 •  

  Neděle, 16. leden, 2005
  The Boilsz Philadelphie vydávají nové CD u Thorp Records. Cd nese název World Poisona bude mít 16 songů. Výborná věc pro fanoušky Rancid, The Unseen, The Casualties.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Jihočeská kapela SUNSHINE chystá vydat začátkem února nové album s názvem Moonshower and Razorblades. Kapela nedávno podepsala smlouvu s labelem Custard Records, kterej patří zpěvačce 4 Non Blondes Lindě Perry. V únoru jede tato táborská kapela turné po několika českých městech.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Po několika dnech nefunkčnosti stránek supr labelu Punkcore Records již web běží a to v novém designu! Během následujících dnů by tam ještě mělo být přidáno spousta fotek kapel, mp3jek, obrázků všech vydaných titulů na tomto labelu a mnoho dalšího. Doufejme, že se již taky brzo dočkáme slibovanýho DVD, na který již netrpělivě čekáme několik měsíců, a který bude vážně pecka.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  A když už jsme u BYO Records ... label vydal neméně zajímavé DVD, pojmenované ANOTHER STATE OF MIND, které obsahuje punkový dokument z roku kolem 1982. Na něm uvidíte klasický legendy jako Youth Brigade, Social Distortion nebo raritní snímky z koncertů Minor Threat. DVD se prodává za 15 dolarů.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  BYO Records zveřejnili nové informace ohledně chystaného DVD kapely LEATHERFACE s názvem Boat In The Smoke - hlavní částí bude samozřejmě záznam z koncertu, a to z 23.března 2004 z londýnského klubu Camden Underworld. Dále zde pak najdete např. rozhovor s Frankiem Stubbsem nebo 7 bonusovejch válů natočenejch v Sunderlandu v roce 2001. Oficiální datum vydání je 7.března 2005.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Méně známý label Asian Man Records chystá vydat re-edice několika alb SCREECHING WEASEL. Konkrétně jsou to alba Boogadaboogadaboogada (únor), My Brain Hurts (březen), Wiggle (duben) a Anthem For A New Tomorrow (červen), přičemž budou mít nový obaly, vepsané poznámky přímo od kapely a i dosud nezveřejněné fotografie. Zatím jsou zveřejněny pouze tyto čtyři, ale plánují se i ostatní.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Pakliže vlastníte nějaké live dokumenty a videa z koncertu NOFX za posledních deset let, můžete je poslat na adresu Fat Wreck Chords ATTN: NOFX Video, PO BOX 193690, San Francisco, CA 94119 a budete přímo od kapely odměněni zatím neupřesněným překvapením (při rozjařenosti NOFX se můžeme jen domnívat co si chlapci vymyslej - ikdyž zatim to vypadá, že todle berou vážně :-) ... pokud budete mít štěstí, i Vaše část se objeví v novém filmu / dokumentu, který tato kapela plánuje.

 •  

  Pátek, 14. leden, 2005
  Proslulý label Epitaph Records rozjel své první oficiální turné - vystoupí na něm kapely Matchbook Romance, Motion City Soundtrack, From First To Last, The Matches a Scatter The Ashes. Celá šňůra se týká pouze Spojených států a proběhne v průběhu měsíců února a března. Epitaph k této příležitosti hodil na web zajímavou mikro-stránku (týkající se této šňůry), kde si můžete přečíst veškerá data a místa konání, objednat si vstupenky, stáhnout třeba ikony nebo wallpapery do windows, projet sponzory nebo se podívat na videa zúčastněných kapel. Stránky k prohlédnutí zde.

 •  

  Čtvrtek, 13. leden, 2005
  Jsou tu další recenze. Exkluzivní recenze na nové album Street Dogs s názvem Back To The World. Další recenze je na Vanilla Muffins s albem The Drug is Football

 •  

  Čtvrtek, 13. leden, 2005
  Kluci z VITAMIN X (taktéž rozhovor v sekci Interviews) ohlásili, že maj novýho bubeníka. Jmenuje se Wim a dříve působil v kapele Dandare z Utrechtu. Kapela dále slibuje nahrání novýho EP, který by mělo vyjít na začátku letošního léta - a sliby se maj plnit :-)

Celkem záznamů: 16496


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Bajkazyl)

15. 12. 2017

Jakubysko (speed-violence, Sk), Paskuda (crust-power, Sk), No God Rhetoric (grind-violence)

Aktuální články

Náš tip

lvmen lbc