Novinky

 •  

  Čtvrtek, 5. květen, 2005
  Labelu Thorp Records se podařil slušnej úlovek, když do jejich rybníčku připlavala rybička s názvem U.S. BOMBS. Label se nechal slyšet, že ´tato dnes už legendární kapela, vedená neméně legendárním Duane Petersem´ u nich vydá nový album někdy na podzim 2005. Poslední album U.S.Bombs s názvem Covert Action vyšlo v roce 2003. První album bokovky jejich frontmana, kapely Duane Peters Gunfight, se chystá již nyní na květen u labelu Disaster Records.

 •  

  Čtvrtek, 5. květen, 2005
  Na svym v pořadí čtvrtym full-lenght albu pracujou i LOWER CLASS BRATS z Texasu. Tento měsíc jede kapela turné po USA s Clit 45.

 •  

  Čtvrtek, 5. květen, 2005
  Na hudebním webu Pause And Play se objevila informace, že BAD RELIGION chystaj na rok 2006 svý nový album, který budou produkovat členové Greg Graffin a Brett Gurewitz. Naposled kapela vydala album The Empire Strikes First v srpnu loňskýho roku.

 •  

  Úterý, 3. květen, 2005
  U Day After Records došlo na dlouho očekáváné rozeběhnutí nové verze on-line krámu. Nová verze obsahuje spoustu novinek, aktuální novinky, playlisty známých postaviček, tipy atd. Nejdůležitější změnou je detailní okno u každého titulu kde jsou tracklisty, rok vydání, MP3, u triček jsou doplněny náhledy designů, atd. Zároveň máte možnost na jakoukoliv desku udělat vlastní recenzi či zanechat názor na kapelu, desku, či reagovat na recenzi. Přímý odkaz na on-line shop zde.

 •  

  Úterý, 3. květen, 2005
  PENNYWISE zveřejnili informace o novym albu. To se bude jmenovat The Fuse a vyjde už někdy v průběhu června 2005. Momentálně se kapela ještě nachází ve studiu, kde dávaj dohromady celkem 18 válů, který produkuje Darian Rundall. Jeden z novejch válů (konkrétně song Yell Out) by se měl objevit taky na kompilačce Warped Tour, kterou chystaj na Side One Dummy (viz novinky z 28.dubna).

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Úterý, 3. květen, 2005
  Dneska vychází: Fall Out Boy - From Underneath The Cork Tree, The Higher - Histrionics, Horace Pinker - Texas One Ten, A Day At The Fair - The Rockingchair Years, The Movement - Revolutionary Sympathies, Goodbye Blue Monday - Help Is On The Way, Hank Jones - Saturdays Of Thunder, Steve Cuch - CD EP.

 •  

  Pondělí, 2. květen, 2005
  K recenzi na koncert Los Fastidios jsme přidali fotky, další pak z koncertu francouzskejch kapel Craft a Lout Society Kürse (+ Demarche), kterej se konal v Liberci - obojí v sekci Reviews / Recenze koncertů. Dál si můžete přečíst historii holandskejch Backfire! - tu najdete v Articles / Historie.

 •  

  Pondělí, 2. květen, 2005
  Datum vydání novýho alba DISCIPLINE s názvem Working Class Heroes, se posunulo z plánovaného 9. na 17.květen.

 •  

  Pondělí, 2. květen, 2005
  Na stránkách RISE AGAINST se můžete mrknout na novej klip k válu Nervous Breakdown, kterej se objeví na soundtracku k filmu Lords of Dogtown (dokumentární film o skateboardingu, premiéra 3.června), jež vyjde 25. května. Song je coverem od Black Flag.

 •  

  Pondělí, 2. květen, 2005
  Jestli si chcete poslechnout straight edge hip hop, máte možnost na myspace.com, kde jsou k poslechnutí dva nový vály z připravovanýcho alba xREIGN OF TERRORx. To se bude jmenovat There´s A Last Time For Everything a vyjde ke konci června na labelu Shnarler Records, kterej má na svědomí třeba poslední album od straight edge hardcore kapely CASSANDRA, pocházející z Kuala Lumpur. Deska nese název Pay Us Suicide Torn And Forgotten. Jejich muziku si můžete poslechnout tady - to už je jiný kafe, hehe.

Celkem záznamů: 16808


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

20. 3. 2018

Anchorless Bodies (Hun), Zmar

Aktuální články

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6