Novinky

 •  

  Čtvrtek, 15. září, 2005
  O kom je v poslední době hodně slyšet, je bejvalej zpěvák Black Flag [b]Henry Rollins[/b]. Ten se momentálně nachází na svém spoken word turné, ale i tak se o něm proslýchá, že bude mít svůj vlastní televizní pořad. Ten by se měl jmenovat prozíravě "The Henry Rollins Show" a vysílat se bude na Independent Film Channel. V pořadu bude vystupovat široká škála hudebních hostů a probírat se zde bude velkej okruh témat. Show se bude nejspíš vysílat jednou týdně a připravenejch je zatím 20 dílů.
 •  

  Čtvrtek, 15. září, 2005
  [b]BOY SETS FIRE[/b] jsou definitivně součástí labelu Equal Vision. Právě na něm chystaj 18.října vydat re-edici jejich alba z roku 1997 (původně Initial Records) "The Day The Sun Went Out". Po ní bude 1.listopadu následovat kompilace B-stran singlů a rarit od Boy Sets Fire, prozatímně nazvaná "Before The Eulogy". A jestli vám tady ještě chybí nové album BSF, tak to se bude jmenovat "The Misery Index: Notes From The Plague Years" a vyjde začátkem roku 2006. Více si o něm můžete přečíst v novinkách z 1. a 8.srpna 2005.
 •  

  Středa, 14. září, 2005
  Na novej videoklip z novýho alba Alaska od [b]BETWEEN BURIED AND ME[/b] se můžete podívat zde.
 •  

  Středa, 14. září, 2005
  Fanoušci [b]BLACK FLAG[/b] nastražte uši! Reignition Records chystaj vydat tribut této kapele s názvem "Black On Black: A Tribute To Black Flag", kterej před pár lety vyšel na Initial Records. Původní kompilace obsahovala covery Black Flag od Converge, Dillinger Escape Plan, Give Up The Ghost, The Hope Conspiracy a dalších. Na této nové re-edici budou navíc ještě bonusový předělávky od Remembering Never, Zao, Bleeding Through, Most Precious Blood, Black Dahlia Murder, Drowningman, atd. Tribut má vyjít koncem letošního roku a bude obsahovat 15 fláků od 15 kapel.
 •  

  Středa, 14. září, 2005
  Veteráni metalcoru [b]LIAR[/b] právě oslavují 10 let. Dali se dohromady s labelem GSR Music a taky tam 10.listopadu chystaj vydat svý v pořadí pátý album. Tomu bude samozřejmě následovat evropský turné, a to v prosinci.
 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Úterý, 13. září, 2005
  Italská [b]INERDZIA[/b] dokončuje nahrávání novýho alba, který se bude jmenovat "Sasso Carta Forbice" (Kámen nůžky papír). Na labelu Derotten Records má vyjít 2.listopadu. Na oficiálních stránkách kapely se navíc objevil chystanej koncert v Brně 8.října 2005.
 •  

  Úterý, 13. září, 2005
  Ne že by to byla úplná novinka, ale na stránkách [b]RATOS DE PORAO[/b] se můžete podivat na "anime" videoklip k válu Problemao. Web Krysiček zde, video běží v java scriptu a anglicky hovořící jedince jistě potěší i anglickej překlad textu :-)
 •  

  Úterý, 13. září, 2005
  Dneska vychází: [b]The HorrorPops[/b] - Bring It On!, [b]Stretch Arm Strong[/b] - Free At Last, [b]My American Heart[/b] - The Meaning In Makeup, [b]The Juliana Theory[/b] - Deadbeat Sweetheartbeat, [b]Satanic Surfers[/b] - Taste The Poison, [b]Go Betty Go[/b] - Nothing Is More, [b]Bodyjar[/b] - s/t, [b]Nodes Of Ranvier[/b] - The Years To Come, [b]Aphasia[/b] - Fact And Fiction, [b]Elliott[/b] - Photorecording, [b]The Bomb[/b] - Indecision, [b]Baumer[/b] - Come On, Feel It, [b]Desert City Soundtrack[/b] - Perfect Addiction, [b]Shattered Realm[/b] - Broken Ties ... Spoken Lies ... (re-edice), [b]The Warriors[/b] - War Is Hell Redux, [b]U.SeeD[/b] - The Black Ink, [b]The Secret Handshake[/b] - This Is Bigger Than You And I (CD EP) a DVDčko [b]Dance Hall Crashers[/b] - Live At The House Of Blues.
 •  

  Pondělí, 12. září, 2005
  A abychom neopomíjeli i novinky z domácí scény ... v následujících dnech budou ve studiu v Hostivaři nahrávat svý nový album teplický [b]ACTION[/b]. Jejich první full-lenght vyjde pod názvem "Weeping Of Angels" na DeadButcher Records a najdete na něm 10 fláků. CD má vyjít někdy v říjnu a Action slibujou ekšn mezi Born From Pain a Slayer, okořeněnou kapkou death metalu.
 •  

  Pondělí, 12. září, 2005
  Následovníka alba The Greatest Story Ever Told (2003) chystaj [b]LAWRENCE ARMS[/b]. Ti už jsou ve studiu i s producentem Mattem Allisonem, kterej už měl na starosti i jejich předchozí dva počiny. Album vyjde začátkem roku 2006 na Fat Wrecku.
Celkem záznamů: 17174


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

20. 7. 2018

Amygdala (USA)

Aktuální články

Náš tip

flaf