Novinky

 •  

  Čtvrtek, 14. červenec, 2005
  Za měsíc vyjde nové album švédské skinheadské kapele Perkele nové album s názvem Confront. Vyjde u Bandworm Records a bude obsahovat 10 zbrusu nových písní.

 •  

  Úterý, 12. červenec, 2005
  Přidány recenze na nový album NY Rel-x a kompilačku Dirty Faces volume 1 (reviews - recenze CD). Zároveň už funguje odkaz Records (v menu), kde si můžete objednávat kompilačku od Kids And Heroes Records.

 •  

  Pondělí, 11. červenec, 2005
  Anglická skupina GBH se chystá vydat hned dvě DVD. Jedno bude z jejich japonského koncertu na Sonic Mania Festivalu v Tokyo z loňského rok. Další DVD je snázvem Charged GBH - On Stage City Baby Attacked By Rats, které bylo nahráno loňský rok v Londýně.

 •  

  Sobota, 9. červenec, 2005
  Byly vloženy překlady rozhovorů s Brain Failure a Flogging Molly. Obojí najdete v sekci Interviews.

 •  

  Pátek, 8. červenec, 2005
  Dneska začíná první ročník festivalu Mighty Sounds s podtitulem Summer Ska & Punk Explosion!sice počasí zatím nepřeje, ale určitě se to zlepší. KOntrolovat to mužete na stránkách Mighty Sounds kde je webová kamera a odkaz na www.wetteronline.de.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 8. červenec, 2005
  V utorok vystúpili The Transplants v Jimmy Kermel show zo songom z nového albumu Haunted Cities – Gangsters and Thugs. Video s tohto vystúpenia a staršie video s Doggy Fizzle Televizzle kde zahrali song Tall Cans In The Air si môžete stiahnuť na tejto stránke v sekcii Downloads.

 •  

  Pátek, 8. červenec, 2005
  Spevák Bad Religion Greg Graffin oznámil, že plánované DVD “Live At The Palladium“ by malo vyjsť už na jeseň tohto roku.

 •  

  Pátek, 8. červenec, 2005
  Mad Butcher Records vydává další kompilaci SKANNIBAL PARTY VOL.5 , která vyjde na konci tohoto měsíce. Na CD najdete 22 ska songů. 01.TWO AND A HALF WHITE GUYS(USA) - BROWN EYED GIRL 02.GREG MILKE GROWE(CAN) - ARE YOU READY? 03.DESORDEN PUBLICO(VEN) - GORILION 04.PAPAS NI PIDAMOS(ARG) - LA FLOR 05.COFFEE MAKERS(COL) - POR QUE? 06.DINAMO(ESP) - QUARTETO CHANSON 07.SHANTY TOWN(CAT) - SWEET & LOUDOWN 08.FLIP THE SWITCH(USA) - PUNKROCKGIRL 09.LOS DINGOS(ESP) - LOOKING BACK 10.LORD SKALIPSOUL & THE SKALIBU ALL STARS(F) - TOMMY´S IRIE NEW RECIPE 11.OBRINT PAS(CAT) - LA FLAMA 12.THE BARRYMORES(CAN) - WHY SO MUCH HATRED 13.DANDY FEVER(ESP) - CARA A MIN 14.NO RESPECT(GER) - WE STAND ALONE 15.DULCES DIABLITOS(ARG) - MALDITA AMBICION 16.DISCIPULOS DE OTILIA(CAT) - SIN DINERO NO HAY AMIGOS 17.SUPATONES(GB) - CHOOSE LIFE 18.TOO HOT(GB) - TOO HOT IN THE CITY 19.BAD SHAKYN(GER) - I LOVE YOU SO 20.THE PEPPER SPOTS(ESP) - MY LITTLE GIRL 21.LOST PROPELLEROS(SMN) - KAKO DA KAZEM DA ODLAZIM 22.SKALPEL(RUS) - PROSPERITY

 •  

  Pátek, 8. červenec, 2005
  Figer Records oznámili že pod svoje ochranné krídla zobrali punk rockovú legendu z Orange County - The Adolescents,ktorí budú čoskoro oslavovať 25-ty rok svojho pôsobenia. Aby tento okamžik nejako spečatili vydajú u Finger Rec. po viac ako pätnástich rokoch svoj prvý radový album po “Balboa Fun Zone“ ktorý vyšiel v roku 1988.

 •  

  Úterý, 5. červenec, 2005
  Byla vložena recenze na PunkFest ve Vopici IV., který se uskutečnil 30.6. Najdete jí v sekci Reviews - Gigs.

Celkem záznamů: 17094


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

19. 6. 2018

Modern Life Is War (USA), Cro-Mags (USA), Culture Abuse (USA)

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod