Novinky

 •  

  Středa, 2. březen, 2005
  Nový album plánujou taky THE RESTARTS. Plánovaný termín vydání je červenec 2005.

 •  

  Středa, 2. březen, 2005
  THE CASUALTIES krom slibovaného DVD pracují také na materiálu pro nové album. To by měli začít nahrávat někdy v létě tohoto roku a vzhledem ke spokojenosti s posledním On The Front Line plánují opět spolupracovat s Billem Stevensonem a Jasonem Livermorem. Kapela dále plánuje koncem dubna vyrazit na turné do Mexika a v červnu do Japonska, kde jim budou dělat společnost Tom And The Boot Boys.

 •  

  Středa, 2. březen, 2005
  V posledních týdnech je to samá re-edice starších alb ... tentokrát se tak děje u třech alb AVAIL - Dixie (1994), 4 AM Friday (1996) a Over The James (1998). Všechny 3 vyjdou na labelu Jade Tree a podle zvyku budou obsahovat kromě remasterovaného zvuku taky pár bonusovejch válů a nový obaly. Kapela zároveň podle svých slov ukončila spolupráci s Lookout! Records.

 •  

  Úterý, 1. březen, 2005
  Dneska vycházej následující novinky: Mars Volta - Frances The Mute, Norma Jean - O´ God, The Aftermath, Civet - Massacre, Rumbleseat - Discography a Then Some, Goldrush - Ozona, Combat Wounded Veteran - This Is Not An Erect, All-Red Neon Body, The Know How - Now In Technicolor a The Toasters - Little Hidden Secrets (DVD).

 •  

  Úterý, 1. březen, 2005
  30.května vyjde DVDčko srandistům z TOYDOLLS, kteří se právě vrátili ze španělského turné. DVD bude obsahovat záznam koncertu z holandského Utrechtu z listopadu 2004, který byl pořízen spolu s 40-ti minutovým rozhovorem a tunami záběrů z turné, zákulisí a taky zkoušek! Toydolls se v současnosti chystaj na druhý kolo, jímž bude turné po Holandsku, dále plánujou zahrát na turné po USA, Jižní Americe a v druhé půlce roku taky v Izraeli.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Úterý, 1. březen, 2005
  O budoucnost kapely PULLEY nemusej mít její příznivci alespoň zatím žádný obavy. To, že o nich nebylo v poslední době vůbec slyšet, bylo zapříčiněno pouze volnějším plánem. Navíc se kapela nacházela nějaký čas ve studiu, kde dávala dohromady několik nevydanejch válů pro další díl kompilačky Punk-O-Rama a taky pro Tribute To Adolescents, kam nahráli jednu z jejich neobjlíbenějších fláků. Takže o novym albu zatím žádný zprávy nejsou. Dále Pulley usilovně rozvracej pomluvy, že Tony a Tyler kapelu opustili - sice se věnují svým vedlejším projektům (Tony teď zkouší s Unwritten Law a Tyler zas s Death By Stereo), ale v Pulley zůstávají i nadále. Naposledy chlapci vydali minulý rok album Matters a splitko s The Slackers.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Na adrese www.just-diy.info se objevil jistě zajímavej web, týkající se (jak už název nasvědčuje :-) myšlenek Do It Yourself. Stránky teprve začínaj, proto toho na nich zatím moc nenajdete, ale do budoucna by mohly bejt opravdu zajímavý a my přejeme hodně štěstí a taky trpělivosti :-)

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  Bouncing Souls natáčali minulý týždeň nejaké svoje koncerty a materiál z nich by mal ísť na plánované “Our Live DVD“, ktoré by malo výjsť v priebehu roka.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  V září vyjde na Trustkill Records nové album americkejch hardcoristů MOST PRECIOUS BLOOD. Zároveň se zde chystá vydání re-edice prvního alba sypačů TERROR, která bude obohacena o pár bonusovejch válů a taky ňákej ten videoklip.

 •  

  Pondělí, 28. únor, 2005
  The Transplants, stanovili dátum vydania ich nového albumu na 15/05/2005, u La Salle records. Label ktorý patrí ich bubenníkovi Travisovi Barkerovi.

Celkem záznamů: 16729


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Thrash Attack in Brno

Brno (Kabinet MÚZ)
24. 2. 2018

Game Over (Ita, thrash), Slander  (Ita, hc), Battlecreek (Ger, thrash), Spreading Dread, Braindead, Acid Force (Sk), Kraost, D.S.E.

Aktuální články

Náš tip

modern life is war