Novinky

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  Přidána recenze na CZ kompilačku Big Fire Hat a na nový CD Voodoo Glow Skulls s názvem Addición, Tradición, Revolución.

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  V Download sekci stránek PunkRockVids.com si můžete stáhnout live video od AGAINST ME! k písni Walking Is Still Honest. Video bylo nahráno 1.října 2004 a soubor má velikost 27 MB.

  Zdroj:Punk Rock Videos
 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  Další kapelou, která se zúčastní Unity Tour 2005 spolu s Agnostic Front a Terror, budou DIECAST (tušim z Bostonu?). Turné má zastávku i v Praze a to 17.3.2005, další kapely budou ještě upřesněny.

 •  

  Pátek, 29. říjen, 2004
  O tom, že PUNKCORE RECORDS chystají luxusní DVD, jsme Vás již před delší dobou informovali. Finální práce na něm právě probíhají a my můžeme jen doufat, že nocí před jeho vypuštěním na svět bude co nejmíň. Label nedávno vypustil konkrétnější informace: DVD by mělo obsahovat přes 100 minut záznamu, kde uvidíme mimo rozhovorů s kapelama nebo vlastníkem Punkcore Records také záznamy z koncertů kapel The Virus, Cheap Sex, The Havoc, Defiance, Action, Lower Class Brats nebo Cropknox, kdy každá kapela předvede zhruba 3 – 4 fláky ze svýho repertoáru, obsahující i covery a nevydaný vály. Jako by toho nebylo málo, pustit si budeme moct i videoklipy od Blood Or Whiskey, Defiance (nový video k zbrusu novýmu songu Into The Dusk), Lower Class Brats (záznam z Japonska) nebo The Messengers. No upřímě řečeno, při představě tohodle DVD si mírně přichcávám do kalhot. A to s tim obvykle problémy nemívám …

 •  

  Středa, 27. říjen, 2004
  13.listopadu se chystají do studia chaos punx MAD PIGS, aby tam nahráli 5 novejch válů na připravovaný EP. Více informací samozřejmě přineseme, ale musíte si ještě chvilku počkat :-)

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Středa, 27. říjen, 2004
  Nedávno zomrel vo veku 65 rokov John Peel. Možno že vám to meno je známe ale ak nie tak J. Peel bol jeden s prvých rádiových D.J.-ov pre BBC, ktorý dal priestor punku. Mal reláciu “John Peel Sessions“ kam pozýval kapely ktoré u nich v BBC štúdiu nahrali par songov ktoré v rádiu púšťali a spravil s nimi aj rozhovor, medzi známejšími by som asi mohol spomenúť Major Accident, Boys a ak ma pamäť neklame tak aj Rancid. R.I.P.

 •  

  Středa, 27. říjen, 2004
  A nyní dvě zprávičky z tábora MAD-Tourbooking.de: Američtí DOWNSET, kteří se měli 14.listopadu představit v pražském Rock Café, byli nuceni kvůli problémům s promotéry zrušit celé turné. Slibují však, že v roce 2005 svým fanouškům vše nahradí. Tou druhou zprávou je tzv. update posterové sekce aneb plakátů přibylo a jejich kvalita se zvýšila, takže neváhejte a mrkněte se, event.stahujte a tiskněte, protože JE CO!

 •  

  Úterý, 26. říjen, 2004
  Sexmachine tak to je projekt zpěváka z v Čechách velmi známých Vanilla Mufins. Tahle banda vydává své první EP u Knock Out Records a já už se moc těším na na jejich debutovou desku.

  Zdroj:Knock Out Records
 •  

  Úterý, 26. říjen, 2004
  Německá skupina Vogelfrei vydává své druhé CD v digipacku u Bandworm Records s názvem Zwischen Sehnsucht und Rebellion. Podle mých zdrojů by mělo být na CD něco kolem 12 songů. Tato kapela je velmi přirovnávaná k Social Distortion.

  Zdroj:Bandworm Records
 •  

  Úterý, 26. říjen, 2004
  Holandské rock´n´rolové kapele The Stilettos vychází u Stardumb Records druhé CD s názvem Making History By Repeating It. Kdo má rád pořádnej rokec tak vřele doporučuju.

  Zdroj:Stardumb Records
Celkem záznamů: 16422


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Tábor (MC Orion)

24. 11. 2017

Thalidomide, Rost (At), Commodore 64

Aktuální články

Náš tip

gbh small