Novinky

 •  

  Pátek, 12. listopad, 2004
  Chlapci (ehm) z DISCIPLINE oznámili přípravy na nové album. To se bude nahrávat někdy během února / března 2005 a vyjít by mělo v průběhu dubna. Následovat bude samozřejmě evropské turné (prozatím domluveno Holandsko, Německo a Belgie).

 •  

  Pátek, 12. listopad, 2004
  Kdo jste se tešil na DVD THRICE, budete si muset počkat ještě trochu dýl - konkrétně na druhou polovinu roku 2005. DVD s názvem If We Could See Us Now bude obsahovat záběry z živých vystoupení, videoklipy, ´zákulisní story´ z prvních 6 let historie kapely a EP obsahující vály z B-stran singlů a vály z kompilaček.

  Zdroj:PunkBands.com
 •  

  Pátek, 12. listopad, 2004
  Kompletní rozpis kapel na festivalu PUNK & DISORDERLY, který se koná v německém Berlíně koncem ledna 2005, je na světě. Festivalu se zúčastní takový kapely jako Blitz, Anti-Nowhere League, Klasse Kriminale, The Opressed, Last Resort, Discipline, One Way System, Argy Bargy, Skeptix, Stage Bottles, The Filaments, Brigada Flores Magon, Antidote, The Business, Abrasive Wheels, US Roughness a mnoho dalších. Rozpis si můžete prohlídnout tady, leták tady.

 •  

  Čtvrtek, 11. listopad, 2004
  16.Listopadu(november) vychází kapele Ducky Boys z Bostonu další full CD s názvem Three Chords And The Truth. Deska vyjde u Thorp Records.

  Zdroj:Thorp Records
 •  

  Čtvrtek, 11. listopad, 2004
  Jedna z nejlepší US kapel - THE UNSEEN z Bostonu - podepsali s Hellcat Records! Kapela se o víkendu objeví v tamním rádiu WFNX 101.7 Boston, kde se bude diskutovat mimo jiné o kompilaci Give´Em A Boot, která zhruba za týden vychází, a kam The Unseen přispěli válem Waste Of Time. Při této přiléžitosti v relaci samozřejmě zahrajou pár svejch fláků a oficiálně ohlásí podepsání s Hellcatem. Takže evuibady gona čjůn do rejdyjou :-)

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Čtvrtek, 11. listopad, 2004
  Label Fearless Records se chystá vydat po sérii reedic všech alb AT THE DRIVE-IN této kapele také kompletní antologii. Ta má obsahovat největší hity, nevydaný songy, raritní songy z B-stran singlů, covery, videa a v neposlední řadě pak exkluzivní live dokumenty. Vydání je naplánováno na léto 2005.

 •  

  Středa, 10. listopad, 2004
  Nový album UNWRITTEN LAW vyjde v únoru 2005 u Lava Records. Bude se jmenovat Here´s To The Mourning a produkovat ho bude Sean Beavan a Josh Abraham, který maj na svědomí alba takovejch velikánů jako Nine Inch Nails a Marilyna Mansona, resp. Velvet Revolver a Staind.

 •  

  Středa, 10. listopad, 2004
  Portugalská streetpunk kapela MATA-RATOS vydala u Ataque Sonoro nové CD s názvem És um homem ou és um rato , které obsahuje 14 novejch válos petardos (např. Terrorista Urbano, Gangue Das Batinas, Deus Patria E Familia nebo cover Misfits).

 •  

  Středa, 10. listopad, 2004
  Další kapelou, která vystoupí na Unity Tour 2005 v Praze budou PUNISHABLE ACT z Berlína. Kdo je nezná, může si na oficiálních stránkách stáhnout zhruba 9 mptrojek nebo dva videoklipy a jedno promo video. Vystoupení se bude konat 17.března 2005 a zúčastní se ho ještě Agnostic Front, Terror a Diecast.

 •  

  Středa, 10. listopad, 2004
  Z Ameriky občas problesknou zprávy o riotech spojenejch s koncertama punkovejch kapel. Naposled to byly výtržnosti na koncertě tušim Total Chaos, tentokrát se situace opakuje s tím rozdílem, že se jedná o vystoupení LEFTOVER CRACK (a že to nebylo tak velký :-). Ti vystoupili 6.listopadu v New Yorku a show se zúčastnilo podle některých informací 400, podle jiných 800 až tisíc lidí. Spekulací o tom, jak celej rajot začal, je víc: jedna varianta říká, že někdo z davu vyhodil flašku směrem k policajtům, jiná zas že si policajti přišli do kotle pro ňákýho totálně ožralýho týpka - těžko říct, pravda je možná někde mezi :-) Tak jako tak se tam nakonec vyrojilo celkem víc než 30 polismenů, kteří se koncert pokusili ukončit, takže se samozřejmě strhla mela a těch flašek začalo lítat víc :-) Nakonec musela policie přerušit dokonce dopravu na St.Marks Place, kam se vřítil dav účastníků koncertu a tam nepokoje pokračovaly. A byli by to snad pravý američani, kdyby nad tím vším nelítal policejní vrtulník? Výsledkem je 5 zatčených, k žádným vážnějším zraněním podle dostupných informací nedošlo.

Celkem záznamů: 16496


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Brno (Bajkazyl)

15. 12. 2017

Jakubysko (speed-violence, Sk), Paskuda (crust-power, Sk), No God Rhetoric (grind-violence)

Aktuální články

Náš tip

lvmen lbc