Novinky

 •  

  Pondělí, 14. březen, 2005
  THE ATARIS se v těchto dnech nacházej ve studiu, kde dokončují práce na novém albu, jež má vyjít u Colombia Records. Mezitím se jejich basák Mike Davenport věnuje svýmu bočnímu projektu PENCAPCHEW, kde hraje na kytaru i Marco Pena (ex-Ataris). Pencapchew jsou teď na miniturné po jihu Spojených Států.

 •  

  Pondělí, 14. březen, 2005
  Burning Heart Records společně s THE BUSINESS pracují na jejich DVD, které jak doufají stihnou vydat na jaře příštího roku. Proto jestli máte jakékoliv live nebo raritní záběry s touto kapelou, které by se na DVD mohly objevit, můžete je zkontaktovat na e-mailu info@burningheart.com (do Předmětu napsat The Business DVD).

 •  

  Sobota, 12. březen, 2005
  Podruhé v tomto týdnu Vám přinášíme informace o situaci na mostecku. Tentokrát jde o hudební klub Za vraty (Vtelno u Mostu), jejich prohlášení a vyvrácení různých polopravd o chodu celého klubu. Více v Articles.

 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  Oznamujeme Vám, že teplická punkrocková kapela THE HYSTERICS spustila svoje oficiální webový stránky. Najdete je na: www.thehysterics.net

 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  GC Records oznámili vydání benefiční kompilace pro indymedia.org. Ta se bude jmenovat This Just In..., vyjde někdy během dubna / května a bude obsahovat celkem 29 válů od kapel jako např. Toys That Kill, Enemy You, Killer Dreamer, This Is Revenge, The Spunks, Broken Society, Intro5peck, Coleko, I Farm, Berzerk, ESL, Try Failing, Rah Bras nebo The Wade Brigade. CD bude k mání za 8 dolarů.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  Nový album chystaj i SUICIDE MACHINES. Na nahrávání v Blasting Room Studios se vrhnou v dubnu, produkovat to bude Bill Stevenson a vyjít to má v červnu na SideOneDummy. Kapela dál pracuje na DVD, které vyjde tamtéž a to ještě letos.

 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  Ve studiu se momentálně nacházej HORRORPOPS. Tam pracují na novém full-lenght albu, které vyjde pod názvem Bring It On!. Album bude následovat po loňském Hell Yeah! a bez zajímavosti jistě není, že na něm pracují už s Geoffem Kresgem, zakladatalem Tiger Army a bývalým členem AFI. Posledního dubna kapela vyráží na turné po Kanadě.

 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  Na stránkách PunkRockVids.com si můžete stáhnout video z koncertu od STREETLIGHT MANIFESTO. Live klip je k písni Everything Went Numb a byl pořízen 25.února 2005. Já jsem tudle kapelu slyšel prvně, ale určitě se po ní někde podivám, páč je to fakt dobrý !

 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  Právě dnes vychází u Rabiat Records split CD ostravské DEGRADACE s opavskými PROTI SMĚRU. Každá kapela zde představí 7 novejch songů.

 •  

  Pátek, 11. březen, 2005
  Přidána recenze na CD Pilsner Oiquell.

Celkem záznamů: 16808


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

20. 3. 2018

Anchorless Bodies (Hun), Zmar

Aktuální články

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6