Novinky

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Z chystanýho DVD z Underground Festu na Slovensku (více v novinkách z 29.června) nakonec nic nebude. Více si můžete přečíst zde.

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Na Ceckovi vycházej další dvě novinky. Tou první je nový album Punk Floid s názvem Pop Is Dead. Album obsahuje 12 punkových vypalovaček s výborným zvukem, kvalitním obalem a specifickými texty této osobité humorné trojice a objednávat ho můžete za 180,- + poštovný. Tou druhou je CD strakonických veteránů Z ničeho nic, který se jmenuje Ježíš Kristus byl mimozemšťan, a na kterym najdete 11 válů. Todle CD můžete objednávat za 150,- Kč + poštovné. Obě alba je možné objednat i na e-mailu bravogril@seznam.cz

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  UK82 punx FRONTLINE ATTACK už bohužel patří minulosti. Resp. ne oni samotný, ale jejich kapela. Zkrátka se rozpadli. Ta kapela. No škoda jich, hráli dobře.

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Na stránkách Mad Butcher Records se objevily konkrétní informace o DVD LOS FASTIDIOS, který mělo vyjít už koncem března (viz novinky z 16.února). Takže co na něm najdete: dokumenty o evropských turné z let 2003 / 2004 / 2005 (záběry z ulic, pódií, zákulisí, studií), fotky z koncertů z pražskýho Unite Festu (30.5.2004) a milánskýho klubu Rolling Stone (2.12.2004), 4 videoklipy (Rabbia dentro il Cuore, Animal Liberation, Johnny And The Queer Boot Boys, Antifa Hooligans) a v neposlední řadě samozřejmě i záznamy z vystoupení ze zmiňovaného Milána a Prahy (dohromady 23 fláků - kompletní playlist zde). Tak snad už to konečně vyjde sákryš ... Jo a bude se jmenovat Los Fastidios On The Road - Siempre Tour DVD.

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Nový album chystaj psychobiláci DEMENTED ARE GO. Nahrávání bude probíhat někdy na podzim 2005, deska se bude jmenovat Hellbilly Storm a vyjde na německym labelu People Like You.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Matt Beck, kytarista kapely Spitfire, dává dohromady neziskovou hardcore / punk DIY kompilačku, která má za úkol roznést víc informací o nebezpečí rakoviny. Kompilace bude benefiční pro organizace, které pomáhají ženám, jež si z finančních důvodů nemohou dovolit vyšetření na rakovinu prsu. Vydáno bude pouze 1000 kusů, každý s ručně dělanym bookletem a očíslovaný, a objeví se na něm (vynil) například Everything Falls Together, Spitfire, The Minor Times, Norma Jean, Dead Poetic, Bleed The Sun, Noiseact, Curl Up And Die, As Cities Burn, Body Electric, Cursed, Horse The Band a zhruba dvacítka dalších. Součástí kompilace bude i DVD, obsahující kromě rozhovorů a dalších materiálů nevydaná live videa, natočená na Hellfestu a Cornerstone festivalu. Zde uvidíte mimo jiné třeba Avail, Savage Brutality (se členy Rehasher a Less Than Jake) nebo Cattle Decapitation. K tomu bude přiložena nezbytná literatura, zabývající se tématikou rakoviny (+ samozřejmě telefonní čísla, kontakty a hotlinky pro ženy, hledající pomoc) a dále zde najdete i různé politické články, články o válce v Íráku, apod. Datum vydání je stanoveno na podzim 2005.

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Ve věku 32 let zemřel Geoff Starr, frontman kapel Sonic Boom Boys a Geoff Starr Rock N´ Roll Band. Geoff zemřel v Anglii, kam se v červnu přestěhoval po pobytu v Thajsku, kde přežil řádění vln tsunami. R.I.P.

 •  

  Čtvrtek, 21. červenec, 2005
  Nové album IGNITE (viz novinky z 18.4. a 22.6.) vyjde za spolupráce labelů Abacus Recordings a Century Media. Datum vydání je posunuto na začátek roku 2006.

 •  

  Středa, 20. červenec, 2005
  Švédská kapela Twentyfour Hour Hell , která hraje anglický punkrock alá 77, by ráda vydala své další album. Album by mělo být nahrané a teď už se jen čeká až se přihlasí nějaký label, který by tuto desku vydal. Na stránce kapely si můžete stahnout pár mptrojek.

 •  

  Středa, 20. červenec, 2005
  Přidány 4 recenze na CD: The Messengers, Blood Or Whiskey, The Casualties a kompilačka Punx Unite: Leaders Of Today. Najdete v Reviews - Recenze CD.

Celkem záznamů: 17173


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

20. 7. 2018

Amygdala (USA)

Aktuální články

Náš tip

OEF 2018 - bok