Novinky

 •  

  Pondělí, 18. říjen, 2004
  Na stránkách Interpunk.com se objevila informace, že 9.listopadu 2004 budou PENNYWISE vydávat DVD. To by mělo obsahovat záznam z turné Unknown Road 1994 s necenzurovanými autentickými záběry, množstvím dokumentů z cest a v neposlední řadě také Fletcherovy (zpěvák) ´domácí videa´, kde můžete vidět co stále provádí za šílenosti a ´todle-doma-nezkoušejte´ blbiny, rošťárny a lumpárny, který samozřejmě testuje na kom jinym než na členech kapely, jejich road crew a samozřejmě taky fanoušcích :-))

 •  

  Pondělí, 18. říjen, 2004
  Právě vyšlo CD-R s videozáznamem pražského vystoupení MISFITS 22.9.2004 v Abatonu. Video má délku 67:30 a rozlišení 624x464 (DivX) se zvukem 128 kB/s. CD je 100%ně benefiční pro freezine Move Your Ass. Za cenu 100,- Kč k dostání v pražských obchodech Emergency a Bulldog a nebo k objednání u Rage Dis Records (Jan Kovář, P.O.Box 18, 436 31 Chrastava).

 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  Do sekce Media - mp3 přidány 2 empétrojky, konkrétně Money, Lies And Real Estate od A Global Threat a cover Heart Of Glass od Blondie, kterej nahráli 4 mařky z americký kapely Lunachicks! Přejeme příjemný a ničím nerušený poslech :-)

 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  11/11/04 by mala výjsť v UK nová biografická knižka o legende The Clash. Jej názov bude Passion is a Fashion: The Real Story of The Clash a autorom je Pat Gilbert.

 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  Basgitarista H20 Adam Blake je momentálne hospitalizovaný v nemocnici, takže kapela musela prerušiť svoje turné. Hovorilo sa že je tam kvôli infekcií pečienky čo kapela nedávno vyvrátila a vysvetlila že Adam je hospitalizovaný pre nejakú krvnú chorobou ktorú má už dlhšie. Prajeme mu skoré uzdravenie

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  Na stránkach Burninng Heart Records sa objavilo web rádio, ktoré momentálne obsahuje playlist s 20 songmi kapiel ako Millencolin, Turbonegro, Randy a tak ďalej a tak ďalej. Tento prvý playlist bol údajne zostavený majiteľom labelu Peterom Ahlqvistom. Radio si zapnete kliknutím na slovo Soundsystem (v pravo hore v menu) na stránkach Burninng Heart.

 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  Grimborg Production ze Švédska vypouští na svět snowboard film The Kids Are Back, ve kterém Vám k doplnění vizuálního požitku zahrají třeba MISCONDUCT nebo TURBONEGRO. DVD verze tohoto filmu bude obsahovat i video sekci, kde budou od Misconduct videa k válům Side By Side a New Beginning.

  Zdroj:M.A.D. - Tourbooking
 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  Pohlednice (tzv. E-Card) k novému albu SICK OF IT ALL Outtakes For The Outcast k prohlédnutí zde. Doporučujem zapnout zvuk, uslyšíte cover k válu Borstal Breakout ;-)

  Zdroj:Punkbands.com
 •  

  Pátek, 15. říjen, 2004
  Přidány recenze na CD Fabulous Disaster, Blisterhead a The Bones + historie Madball.

 •  

  Čtvrtek, 14. říjen, 2004
  Vypadá to, že Punkcore Records adoptoval do své rodiny nové bejby. Tou kapelou jsou THE MESSENGERS, který vypadaj na slušnej streetpunk s ženskym zpěvem - mp3 na stránkách, klip ze studia zde a video z koncertu tady. Doufejme, že nám Punkcore brzy dodá podrobnější informace.

Celkem záznamů: 16496


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Olomouc (SF mini)

15. 12. 2017

Flowers for Whores, Dukes of Vattenhål, Samorast (Sk), Decultivate

Aktuální články

Náš tip

lvmen lbc