Novinky

 •  

  Středa, 29. červen, 2005
  Letošní Underground Fest 2005, kterej se bude konat 1.-2.7. ve slovenskym Martině (Martinu, Martinovi? ...uh todle jsem měl asi svěřit Miškovi), se bude točit na digitální kamery a dá tak následně vzniknout DVD, kde každá kapela bude mít po dvou válech. No snad to dopadne líp než se slibovanym DVD z předloňskýho Antifestu... Na Underground festu uvidíte mimo jiné Red Insect, Svině!, Ilegality, Načo Názov, Telex, Tleskače, Znouzectnost, Tass, Odpad, Lord Alex, Totální nasazení, Punkreas, Dimenzia X, Hoten Toten, a spoustu dalších.

 •  

  Středa, 29. červen, 2005
  Trailery na filmy jsou dneska víc než běžnou záležitostí, ale viděli jste už někdy trailer na hudební album? Já teda ne ... až do dneška, kdy mi ho naservírovali hardcore / black-metalový DARKEST HOUR. Ukázka se vztahuje k albu Undoing Ruin, který vyšlo včera na Victory Records. Na tom samym místě si můžete prohlídnout novej klip k válu Convalescence. Obě videa si můžete prohlídnout zde.

 •  

  Úterý, 28. červen, 2005
  Přidány recenze na kompilačku V/A - Sk8 at All Hazards (volume 2) a splitko kapel Degradace a Proti směru (jako vždy sekce Reviews - Recenze CD).

 •  

  Úterý, 28. červen, 2005
  Obuvnická firma Nike vydala omluvné prohlášení vůči labelu Dischords Records a kultovní kapele Minor Threat za ukradení jejího motivu (viz novinky z 24.června). Uvádí v něm, že plakát byl vyroben skateboardistama pro skateboardisty a že na něm pracovali fanoušci jak Minor Threat, tak labelu Dischord, k nimž oboum cítí velký respekt, a že obal alba Minor Threat jim byl pouze inspirací. Firma se ještě několikrát omluvila a prohlásila, že všechny tyto letáky a plakáty stáhne z oběhu - dokonce už ani v odkazu v původní novince z 24.června plakát neuvidíte. Jak výmluvné ...

 •  

  Úterý, 28. červen, 2005
  Dneska vychází: Pennywise - The Fuse (pouze v Evropě), Soviettes - LP III., The Early November - The Acoustic EP, CKY - An Answer Can Be Found, Terminal - How The Lonely Keep, Scary Kids Scaring Kids - The City Sleeps In Flames, Darkest Hour - Undoing Ruin, Atreyu - The Curse (re-edice s DVD), Isle Of View - Gentle Firefly Radio, Throwdown - Vendetta, A Life Once Lost - Hunter, Toys That Kill - Don´t Take My Clone, Embrace The End - Counting Hallways To The Left, Yellowcard - Where We Stand, Circa 1999 (re-edice), Haste The Day - When Everything Falls, Ten 33 - Nightmare On Grace Street, Black Sunday - Tronic Blanc, Maida - Renaissance In Reverse, Divining - Reprisal, A Burning Water - We Can See The Sky From Here, Caldwell - Accidental Renovation, Shindig - When Words Aren´t Enough, splitko The Matches / Near Miss / Reeve Oliver s názvem Takeover 3 a kompilačka V/A - {un}known Vol. 1.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pondělí, 27. červen, 2005
  Na stránkách RESTARTS si můžete prohlídnout nový video k válu Timewaster, který vzniklo v The Poison Clubu pod režisérskou taktovkou Darragh O´Neilla. Pro jeho spuštění stačí kliknout na obrázek, ale je zapotřebí mít nainstalovanej Quick Time Player. Mimo to The Restarts stále hledaj bubeníka.

 •  

  Pondělí, 27. červen, 2005
  Tenhle tejden začneme radostnou zprávou ... basák RANCID Matt Freeman se úspěšně zotavuje z rakoviny plic (viz novinky z 16.května). Nedávná léčba byla úspěšná a jeho život už by neměl být v ohrožení. Matt je nyní doma a regeneruje, tak snad se všechno v dobrý obrátí ...

 •  

  Pondělí, 27. červen, 2005
  Přidány recenze na CD slovenskejch kapel Poďme do práce a Hoten Toten.

 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  V sekci Reviews / Recenze CD si můžete přečíst recenzi na loňský album Tleskače a na zbrusu nový alba Death By Stereo a The Unseen.

 •  

  Pátek, 24. červen, 2005
  A teď se podívejte na tohle. Nene, nechystá se žádnej tribut MINOR THREAT ani o nic podobnýho, to jen výrobce bot Nike ukradl artwork týdle legendární hardcore kapely pro reklamu na svý nový botky. Samozřejmě bez souhlasu labelu Dischord, kterej na něj vlastní autorský práva. A zrovna u takovejdle korporací, který přesně odporujou ´zásadám´ Dischords, potažmo Minor Threat a zneužívají tímto způsobem jejich ´styl´ k prosazení svýho výrobku naivním a zmatenejm kupujícím, to chlapcům určitě vůbec nevoní...

Celkem záznamů: 17173


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

20. 7. 2018

Amygdala (USA)

Aktuální články

Náš tip

pre-fluff-2018