Novinky

 •  

  Úterý, 22. únor, 2005
  První přípravy na největší hardcore festival v ČR Fluff fest právě začaly. Zatím je znám pouze datum festivalu - 15. - 17. červenec. Více informací Zde.

 •  

  Úterý, 22. únor, 2005
  Dnes vychází následující novinky: Roger Miret & The Disasters - 1984, Armor For Sleep - What To Do When You Are Dead, Comeback Kid - Wake The Dead, Hidden In Plain View - Life In Dreaming, Gym Class Heroes - The Papercut Chronicles, Screeching Weasel - BoogadaBoogadaBoogada (re-edice), Suffocate - Faster Only Time Will Tell, Ida - Heart Like River, kompilačka V/A - Atticus...Dragging The Lake Volume 3 nebo DVD Darkest Hour s názvem Party Scars And Trison Bars: A Trashography.

 •  

  Úterý, 22. únor, 2005
  Po dlouhé době prací a shánění se konečně dala dohromady anarcho-punková kompilačka s názvem Anti-War, která vychází u Overground Records. Najít na ní můžete celkem 23 dosud nevydaných a raritních skladeb od kapel jako Dirt, Zounds, Metro Youth, Kronstadt Uprising, Political Asylum, A-Heads, Anthrax, The System, Sanction, Instigators, Blood Robots, Lost Cherees, Riot Clone, Youth In Asia, Psycho Faction, Naked, Omega Tribe, Anti-System, Faction, a dalších. Tématem je Thatcherovská / Reaganovská éra v období Studené války a bohatý booklet obsahuje historie i fotky zúčastněných kapel. V průběhu roku se chystají ještě další kompilace podobného ražení.

 •  

  Úterý, 22. únor, 2005
  Americkejm THE GENERATORS vyjde 4.dubna u People Like You nový album s názvem Winter Of Discontent. Zároveň kapele vychází ´ztracené´ album Excess, Betrayal ... And Our Dearly Departed, které bude remasterované a doplněné o 5 novejch válů a videoklip k písni Thirty Seconds. Generators v březnu navštíví i Českou republiku vrámci turné Where The Bad Boys Rock.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Na Let it burn records vyšlo nové album maďarských Bridge to solace s názvem Kingdom of the dead. Podle prvního popisu je více metalové než předchozí album Of Bitterness and hope. MP3 z nového alba najdete Zde.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Video ke svému novému albu Traces to nowhere natočili polští metalisté Sunrise.Ke stažení Zde.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  V sekci REVIEWS si můžete přečíst recenzi na DVD Anti-Flag.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Česká televize vyhlásila soutěž o videoklip roku 2004. Do hlasování se dostali i třeboňští Suffer se svým klipem k písni Secret girl. Hlasovat můžete Zde - klip 176 anebo pomocí SMS. Pravidla Zde

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Vypadá to, že VANDALS začínaj krušný časy. Po problémech s koncertováním v Rakousku (zapříčiněnejma jejich koncertováním pro americkou armádu v Iráku) přišly ze stejných důvody potíže i v další zemi - v Řecku. Když se totiž chystali odehrát show v Aténách, zhruba 500 lidí začalo proti jejich vystoupení velice razantně protestovat, načež se kapela radši stáhla do ústraní, kde strávila zhruba 2 hodiny než byla odvedena do bezpečí.

 •  

  Pondělí, 21. únor, 2005
  Kapela TAKARU oznámila ukončení činnosti. Loni kapela vydala album There Can Only Be None (Alone Records) a ještě in memoriam jim vyjde nové EP zhruba v půlce března na Sky Of III Rule. Většina členů bude dál pokračovat v hraní v jiných kapelách.

Celkem záznamů: 16808


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

20. 3. 2018

Anchorless Bodies (Hun), Zmar

Aktuální články

Náš tip

Fear Fest 2018