Novinky

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Změna na tom nejslyšitelnějšim postu nastala u ACROSS FIVE APRILS. Dosavadního zpěváka Steva Taylora, kterej stál u zrodu kapely, nahradil Brandon Mullins, kterej dosud skřepčil ve floridskejch Embraced. Poslední show s Taylorem se uskuteční 5.května v Tennessee, odkud kapela pochází, on sám bude pak pokračovat v kapele The Sequel.

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Na nový album se těšej taky příznivci THE TRANSPLANTS - to se bude jmenovat Haunted Cities a jak už to bývá, je členy kapely označováno za něco, co tu ještě nebylo :-) No ale když vezmeme v potaz jejich osobitej styl .... Navíc se na desce objeví řada zajímavejch hostů jako třeba Sen Dog ze Cypress Hill, Rakaa z Dilated Peoples, Boo-Yaa Tribe nebo B-Real. V kuloárech se mluví o tom, že datum vydání se posune z 15.května na 21.června. Label La Salle je ale jistej.

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Novej přírůstek do kolonky Diskografie čeká taky holandský ´schizofreniky´ I AGAINST I. Název alba zatím ještě neni jistej, datum vydání je ale stanoveno na září 2005 přes taktéž holandskej label Moondown Records. Album vzniklo v coloradskym studiu The Blasting Room a na nahrávání dohlíželi Bill Stevenson a Jason Livermore.

 •  

  Pátek, 22. duben, 2005
  Nový album FROM AUTUMN TO ASHES se bude jmenovat Abandon Your Friends a vyjde 26.června přes Vagrant.

 •  

  Pátek, 22. duben, 2005
  Pozdě ale přece :-) Přidány fotky z březnovýho koncertu District, The Generators, Mad Sin, Deadline a U.S.Bombs.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Všichni antifašisté a antifašistky do Brna! V období letošního 1. máje se v Brně konají hned dvě akce, které by neměly uniknout pozornosti žádnému antifašisticky smýšlejícímu jedinci. Více informací po kliknutí sem.

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  S lákavym DVD přicházej i lidi z People Like You (navíc za mnohem přijatelnější cenu). To bude obsahovat záznamy z vystoupení kapel na ´Where The Bad Boys Rock Tour 2004´, takže zde uvidíme The Bones, Demented Are Go, Die Hunns a Damnation. Krom toho zde bude kupa bonusů, videoklipů, rozhovorů a specialitek s The Generators, The Bones, Bloodjunkies, Mad Sin, Adam West, Venerea, The Revolvers, American Heartbreak a dalšíma. Přes 150 minut hracího času na dvou DVD za cenu jednoho!

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Včera se co ČR měly dostat nový DVDčka od THE EXPLOITED. Titul se jmenuje Beat´em All - Live a uvidíte na něm 75 minutový záznam z vystoupení kapely v polskejch Katowicích v roce 2003 ve zvuku 5.1, kterej obsahuje 19 válů (včetně těch nejslavnějších: Fuck The USA, Sex & Violence, Dogs Of War, Alternative, The Massacre, Troops Of Tomorrow, Let´s Start A War, Punk´s Not Dead, ale i vály z novějších alb) + bonusy jako rozhovor s kapelou, biografii nebo fotogalerii. O distrubuci u nás se stará Panther, a.s. Plánovaná cena 899,- korun.

 •  

  Čtvrtek, 21. duben, 2005
  Chaos Fest 2005, kterej se konal v sobotu v americkým Milwaukee skončil zajímavou melou. Ta se strhla když zpěváka kapely FROM A SECOND STORY WINDOWS napadl při jejich show člen jiné kapely - hardcorovejch BLOOD IN / BLOOD OUT z Indiany. Celej incident měl kořeny v předchozím koncertu v Chicagu, kde zpěvák FASSW roztřískal při surfování po hlavách kachličky na stropě klubu, což rozzuřilo právě jednoho z BIBO, protože ´Todle je poslední klub v Chicagu, co ještě dělá DIY shows!´. Při rvačce dostali na hubu i kameraman a kytarista FASSW, za svý vzaly i jejich bicí a další nástroje (např. basa skončila přelomená na dvě půlky), protože samozřejmě následovala bitka, do který se zapojilo x lidí :-) Celej incident je zaznamenanej na videu, tak se možná brzo objeví na netu. Holt Saturday Night Riot :-)

 •  

  Středa, 20. duben, 2005
  Fanoušci DEATH BY STEREO se můžou těšit na novej videoklip. Ten natočila kapela v Los Angeles pod režisérskou taktovkou Lexe Halabyho (Mudvayne, Killswith Engage) k songu Entombed We Collide z připravovanýho alba Death For Life. Album má vyjít na Epitaphu 7.června - obal a tracklist k němu si můžete prohlídnout tu.

Celkem záznamů: 17094


Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Plzeň (Anděl)

19. 6. 2018

Tengil (Swe), Nionde Plagån (Swe)

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod