Novinky

 •  

  Čtvrtek, 9. prosinec, 2004
  DVD se chystají vydat MENACE. Podle předběžných zpráv bude obsahovat jejich koncert na Holidays In The Sun v roce 1998, dále pak videa z různých koncertů v letech 2003/04, z Holidays In The Sun 2003, Wasted 2004 a Punk Aidu 2004 v Anglii i České republice.

 •  

  Čtvrtek, 9. prosinec, 2004
  Na českých stránkách Media Burial Videos si můžete stáhnout klip Transplants k písni Diamonds And Guns - velikost souboru je 45 MB.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Kapele AFI ide práca na novom albume oveľa lepšie než očakávali a tak sa na nový album môžeme tešiť už v apríli (4. mesiac).

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Roger Miret a Vinnie Stigma sa pravdepodobne rozlúčili zo zvyškom zostavy Agnostic Front lebo na turné vyrážajú s ľudmi z On The Rise.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Medzi nomináciami na tento ročný Grammy Awards sú mimo iných aj Joe Strummer & Johnny Cash a ich “Redemtion Song” s ktorýmsú v kategoŕií Best Pop Collaboration with vocals. V kategórií Best Metal Performance nájdeme kapelky ako Hatebreed a Motorhead :-)) a v minimálne šiestich kategóriách nájdeme v dnešnej dobe všade prítomných Green Day. Zoznam nominovaných nájdete tu.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  O víkendu také přišla výborná zpráva pro všechny fanoušky objednávání muziky po internetu, zejména pak těch, který používali Punk Core online store. Po roce úprav a prací byla totiž konečně spuštěna PUNKUTOPIA.COM, takže s objednáváním CDček, LPček, triček, placek, DVDček, plakátů, samolepek, knížek, zinů a mnoho dalšího můžete vesele začít. Z novinek si zde kromě zmiňovaných Havoc můžete objednat limitovaný edice barevnejch vinylů od Cropknox, Action, Defiance nebo Cheap Sex.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  8.ledna 2005 vyjde CD EP a sedmipalec kapely THE HAVOC z Los Angeles. Ponese název Road Warrior a v limitovaný edici 500 vinyl kousků můžete nalézt 100 červenejch a stejnej počet nachovejch vinylů. Kapela v současnosti jede turné po Spojených Státech.

 •  

  Úterý, 7. prosinec, 2004
  Nový kousky si můžete poslechnout v sekci Media - Mp3, dále pak přibyly recenze na CD Tight Finks, The Briefs a Radio One + recenze na DVD Sham 69 - to vše v Reviews.

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  Na brazilských stránkách Fuckkk The System si můžete stáhnout video k písni Time Bomb od G.B.H.. Video bylo natočeno 25.listopadu v Gordo A Go-Go MTV studiu a má velikost 21,5 MB.

 •  

  Pondělí, 6. prosinec, 2004
  Na internetu se objevila vskutku zajímavá padesátka nejlepších punkových alb všech dob podle světoznámého hudebního magazínu Kerrang!. V ní můžete najít počiny legend jako jsou Sex Pistols,Ramones, Dead Kennedys, Discharge, The Clash, Rancid, Black Flag, Minor Threat, NOFX, Misfits, Bad Religion, GBH, ale i mezi punkery kontroverzní bandy typu Green Day, The Offspring, Nirvana nebo Blink 182. Protože je nesmysl zde z důvodu místa kompletní ´hitparádu´ zveřejňovat, můžete si jí prohlídnout v sekci Articles - Články.

Celkem záznamů: 16729


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

XII. Punk Fest

Havlíčkův Brod (Hala Bodus)
24. 2. 2018

Purgen (Rus), High Society (Ger), Rozpor (Sk), Načo Názov (Sk), Rübänïskö (Sk), P.S., Just Wär, N.V.Ú., Do Řady!, Čertůf Punk, T.D.O., Zputnik, RV-4

Aktuální články

Náš tip

blacklisted