Novinky

 •  

  Monday, 13. December, 2004
  Kapela Suffer se dostala do hitparády ČTV Poprask, takže pokud ji chcete podpořit svým hlasem, není nic jednoduššího než kliknout na tento přímý link. A ...pak vyhledat ´Thirteen´ SUFFER a kliknout na hlasovací tlačítko.

 •  

  Monday, 13. December, 2004
  Legendární CIRCLE JERKS hodlají potěšit své fans vydáním DVD s názvem The Show Must Go Off. Datum vydání je 25.ledna 2005 a bude se jednat o vskutku skvostný požitek, zaznamenaný na kamerách Panasonic DVX 100 - samozřejmě ve zvuku 5.1 Surround. Celkem se zde objeví 26 válů z koncertu, fotogalerie, trailery a reviews, extra bonusy nebo komentář frontmena Keitha Morrise a basáka Zandera Schlosse, který bude dokonce otitulkován! (myslíte, že i v češtině? Hmm řek bych, že ne :-) Každopádně to určitě bude stát za to.

 •  

  Monday, 13. December, 2004
  Přidány recenze na CD kapel Neck a Backfire! a na DVD Pistol Grip

 •  

  Sunday, 12. December, 2004
  Facedown Records připravili pro fanoušky jejich labelu záznam koncertu z roku 2004 v Glasshouse, Pomona, CA. Můžete se tedy těšit na dva DVD disky, na kterých je záznam koncertu točený pěti kameramy. A teď seznam učinkujících kapel xDisciplex AD, Shockwave, Symphony In Peril, Comeback Kid, Sinai Beach, Nodes Of Ranvier, The Deal, Seventh Star a další. Cena za dva disky je velice nízká tak neváhejte a udělej te si radost k vánocům.

  Zdroj:Facedown Records
 •  

  Friday, 10. December, 2004
  Přidána recenze na nový CD kapely District.
  Dále byla přidána recenze na koncert Pistol Grip, který se konal na sedmičce. Čtěte v Reviews.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Friday, 10. December, 2004
  Šílenci z CONVERGE byli nominováni na dvě ceny, přičemž ovlivnit jejich vítěze můžete i vy. První nominací je Nejlepší video na MTV´s Headbanger´s Ball, u čehož jim můžete pomoci zde (mezi konkurenty najdete třeba i Atreyu, Bleeding Through, Hatebreed, Most Precious Blood, Throwdown, ale i mnohem známější ´mainstreamové´ kapely). Tou druhou je nominace na Nejlepší punkrockové album, jež udílí PLUG Indie Music, a které se volí zde. Dalšími kandidáty jsou třeba Bad Religion nebo Fet Majkova kompilačka Rock Against Bush volume 1.

 •  

  Thursday, 9. December, 2004
  Ze zámoří přišla před několika okamžiky šokující zpráva - bývalý kytarista kapely Pantera Dimebag Darrel byl dnes v noci zastřelen přímo během koncertu ve městě Columbus, kde hrál s kapelou Damageplan. Neznámý utočník vyskočil na podium, střelil ho zblízka do obličeje a pak pokračoval v palbě. Podle údajů CNN, MTV, FOX News a dalších bylo při neštěstí zabito nebo zraněno i dalších několik lidí ... samotný ´střelec´ pak zemřel pod palbou policie. Na tomto koncertě měli zahrát i Hatebreed

 •  

  Thursday, 9. December, 2004
  17.2. 2005 bude americká punkrock skupina Bouncing Souls natáčet DVD ze svého koncertu pro sérii The Show Must Go Off! - Live DVD. Tak doufejme, že cd vyjde brzy u Chunksaah Records

 •  

  Thursday, 9. December, 2004
  Americká skupina Dropkick Murphys bude příští rok vydávat další The Single Collection vol.2. CD bude obsahovat 22 songů z let 1998 až 2004. CD by mělo vyjít 8.3.2005 u Hell Cat Records.

 •  

  Thursday, 9. December, 2004
  DVD se chystají vydat MENACE. Podle předběžných zpráv bude obsahovat jejich koncert na Holidays In The Sun v roce 1998, dále pak videa z různých koncertů v letech 2003/04, z Holidays In The Sun 2003, Wasted 2004 a Punk Aidu 2004 v Anglii i České republice.

Celkem záznamů: 16808


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia (Smíchov) u skejt rampy)

20. 3. 2018

What Of Us (USA, hardcore/screamo kapela z New Yorku a New Jersey s bývalými i současnými členy Capacities, Weather Lore či Au Revoir - ty poslední jste slyšeli v listopadu v Underdogs'!), Sur L'Eau (screamo/emoviolence, Ger)

Aktuální články

Náš tip

Fear Fest 2018