Novinky

 •  

  Úterý, 26. duben, 2005
  Německá ska kapela Scrapy vyráží na turné a dorazí i k našim slovenským bratrům na letní festival Punk Island, který se koná 27.07 v Dobrohošti. Snad se letos podívají i do Čech.

 •  

  Úterý, 26. duben, 2005
  V dubnu také vychází další číslo neměckého magazínu Moloko Plus v pořadí už 28 číslo. Krátce z obsahu... přečtete si o DEADLINE, THREE KINGS RECORDS, ANGELIC UPSTARTS, BROILERS, CRASHED OUT a mnoho dalšího...

 •  

  Úterý, 26. duben, 2005
  Far From Finished je další kapela z Bostonu, která vydává své debutové CD. Kdo máte rád kapely jako Street Dogs, Ducky Boys je tohle kapela přímo pro Vás. Deska se jmenuje Eastside of Nowhere a obsahuje 10 songů. Tři znich si můžete stáhnout na jejich stránce.

 •  

  Úterý, 26. duben, 2005
  Vložena recenze na debutový CD pražskejch V.O.H., který vyšlo minulej tejden u Rage Dis Records.

 •  

  Úterý, 26. duben, 2005
  Dnes vychází: Acceptance - Phantoms, The Receiving End Of Sirens - Between The Heart And The Synapse, Eels - Blinking Lights And Other Revelations, Valley Arena - Take Comfort In Strangers, Peter Pan Speedrock - Spread Eagle, Blacklisted - We´re Unstoppable, Bloodlined Calligraphy - They Want You Silent, Quell - One Man´s Struggle With The English Language, Brain Failure - American Dreamer, Satori - Savor Every Moment, Bruce Lee Band - Beautiful World, Opiate For The Masses - Spore, Bleed The Dream - Built By Blood, The Underhills - What Went Wrong, Psyopus - Ideas Of Reference, Eleven Minutes Away - Arson Followed Me Home, Screeching Weasel - Wiggle (re-edice), split sedmipalec Over It a Punchline a kompilačka Punx Unite, volume 3.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Úterý, 26. duben, 2005
  Přestože maj kluci z ANTI-FLAG svuj vlastní label A-F Records, pod kterym vydali poslední dvě alba Mobilize (2001) a Terror State (2003), rozhodli se přejít jinam (byli i u Fat Wrecku) - a to k RCA Records. Tam se samozřejmě plánuje nahrání nový desky, která by měla vyjít začátkem roku 2006. Kapela slibuje, že si i nadále zachová svůj postoj a bude vystupovat proti sexismu, rasismu, homofobii, nacionalismu, nebezpečí patriotismu, militarismu, fašismu, morálně upadlejm neo-konzervativcům i elitářskejm a povrchním kreténům v punkový scéně.

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Na Insane Society vycházej tři nový tituly: MALIGNANT TUMOUR - BurnInHell (druhé album této ostravské kapely vychází na kazetě a jako digipack CD se čtyřma bonusovejma videama, 13 novejch songů ve stylu mixu crustu, rock´n´rollu a starého metalu), split 7´´ EP MASS GENOCIDE PROCESS a SEE YOU IN HELL (crustcore vs. hrubý hardcore punk) a kazeta BLOWN TO BITS - s/t (nasraný politický hardcore crust z Californie, 17 songů) .

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Přestože v našich končinách není o A GLOBAL THREAT prakticky slyšet, kapela se nefláká a v uplynulejch dnech dala dohromady 23 novejch songů, který bude posílat pár labelům (škoda že ještě nefunguje Kids And Heroes Records, he). Některý z nich by se snad v blízký době měly objevit i na oficiálních stránkách kapely ve formě mp3. Global Threat nedávno hostovali na koncertě spřátelenejch Clit 45, který křtili nový CD.

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Jako z čistýho nebe přišla zpráva o konci německejch THE REVOLVERS. Po pěti letech lásky, nenávisti a rokenrolu zakončej květnovo-červnový turné svým posledním koncertem na festivalu Force Attack v Německu. Poslední show odehrají v sestavě: Marc Ader (kytara, zpěv), Pascal Briggs (kytara, zpěv), Flo (basa) a Tobbe (bicí).

 •  

  Pondělí, 25. duben, 2005
  Změna na tom nejslyšitelnějšim postu nastala u ACROSS FIVE APRILS. Dosavadního zpěváka Steva Taylora, kterej stál u zrodu kapely, nahradil Brandon Mullins, kterej dosud skřepčil ve floridskejch Embraced. Poslední show s Taylorem se uskuteční 5.května v Tennessee, odkud kapela pochází, on sám bude pak pokračovat v kapele The Sequel.

Celkem záznamů: 17173


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia)

20. 7. 2018

Amygdala (USA)

Aktuální články

Náš tip

tragedy lod