Novinky

 •  

  Pondělí, 6. září, 2004
  V recenzích na koncerty si můžete prohlídnout pár fotek z víkendového festivalu PUNK AID.

 •  

  Pondělí, 6. září, 2004
  KOB Records vydavá reedici prvního alba italské kapely Reazione L'Altra Faccia Della Riviera / Indelebile. CD stojí 10€ a seženete ho u KOB Records.

  Zdroj:KOB Records
 •  

  Pondělí, 6. září, 2004
  Po třech letech vydávají nové studiové album britští BEERZONE, které vyjde na americkém labelu Beer City Records. Novinka s názvem Against The Flow bude obsahovat 15 válů (z toho 13 nových), zazní na něm i flák Ha Ha Ha (který jsme od Beerzone mohli slyšet v živém podání na jejich skvělý show na letošním Antifestu) a na pultech obchodů by se mělo objevit 11.října 2004.

  Zdroj:Punk & Oi In The UK
 •  

  Pondělí, 6. září, 2004
  Video k písni My Machete z nového alba Definitve Act od amerických TSUNAMI BOMB si můžete stáhnout tady. Záznam byl pořízen 27.8.2004 a má velikost 30 MB.

  Zdroj:Punk Rock Vids
 •  

  Pátek, 3. září, 2004
  Fanoušci pardubických STREET MACHINE si můžou od včerejška na oficiálních stránkách kapely stáhnout wallpaper do windows, přímý odkaz tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Čtvrtek, 2. září, 2004
  Prvý singel The Donnas “Fall Behind Me“ k ich očakávanému albumu “Gold Medal“ si môžete vypočuť na nete buď vo Windows Media, Real alebo Flash formáte.

 •  

  Čtvrtek, 2. září, 2004
  Všem, kteří jste nám přes formulář zasílali informace o koncertech a ty se zde dosud neobjevily, se omlouváme, ale došlo k našemu pochybení a všechny tyto e-maily putovaly na špatnou adresu, tudíž se k nám vůbec nedostaly. Pakliže ještě máte zájem, můžete info poslat znovu a chybu určitě napravíme. S omluvou Kids And Heroes Crew :-)

 •  

  Čtvrtek, 2. září, 2004
  Na stránkách BOSTON MUSIC AWARDS se můžete zúčastnit zvolení tamních hudebních cen a po vložení e-mailové adresy už stačí jen odevzdávat hlasy oblíbeným kapelám, mezi nimiž najdete třeba Dropkick Murphys, Street Dogs nebo The Unseen.

  Zdroj:Side One Dummy
 •  

  Čtvrtek, 2. září, 2004
  Dnes přichází ještě jedna žhavá novinka z tábora AGNOSTIC FRONT a rozhodně ne ve stínu té první! 7.listopadu 2004 budou totiž AF natáčet v legendárním klubu CBGB´s materiál pro jejich první DVD! Toho dne proběhnou prakticky hned po sobě dvě show (první začne v 15 hod. a druhá zhruba o 2 hodiny později), přičemž vstupenka bude k mání za 5 dolarů. AF slibují, že na každém z těchto dvou vystoupení odehrají jiný set a toho dne zazní materiál ze všech jejich alb, včetně ještě nevydaného Another Voice, o kterém Vás informujeme o pár řádků níže ;-) Takže jestli se budete zrovna tou dobou pohybovat po New Yorku, můžete se stát součástí NYHC historie!

 •  

  Čtvrtek, 2. září, 2004
  Dnešní ráno jsem se horkou letní novinkou potěšil i já sám :-) Veteráni NY hardcore AGNOSTIC FRONT konečně oznámili datum vydání nového alba ANOTHER VOICE a stanovili jej na 22.listopadu pro Evropu a 5.ledna pro Spojené Státy (jo, taky čučim :-) ! Novinka vznikala pod producerskou taktovkou Zeuss a Jamey Jasty z Hatebreed, na kytaru zde budeme mít možnost slyšet drnkat Matta Hendersona z Madball a za mikrofonem budou Miretovi pomáhat například Scott Vogel z Terror nebo Karl Buechner z Earth Crisis! CD bude navíc doplněno o video složku, obsahující část vystoupení kapely se speciálním hostem J.Jastou z Hatebreed, jež zachytil režisér Dale ´Rage´ Resteghini (ten má na svědomí i klipy kapel jako Fear Factory, Hatebreed, Shadows Fall, atd.). Obal alba v plné velikosti si můžete prohlídnout zde!

Celkem záznamů: 16600


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Liberec (Azyl)

19. 1. 2018

Still Awake (Ger), Trauma 84, No More Hiroshima

Aktuální články

Náš tip

thrash attack brno