Novinky

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  Švédsky Millencolin sa po dlhej dobe upísali znova Burning Heart Records. Viac info na stránke labelu...

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  Do Reviews CD byla vložena recenze na novou desku něměcké skupiny Scrapy

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  Na labelu People Like U se objevily informace o novém albu londýnské skupiny Deadline. Na CD najdete 14 songů s názvy 1. The world keeps turning 2. Serious 3. Take no chances 4. Wave you goodbye 5. Long way home 6. Come out to play 7. Taken for a ride 8. Out of luck 9. Who are you? 10. This girl 11. In my eyes 12. Nice guy 13. Secrets 14. Pearly gates. Určitě se máme na co těšit. A jak bude vypadat obal ??? Tak to se můžete kouknout zde na CD a na LP

  Zdroj:People Like U
 •  

  Úterý, 30. listopad, 2004
  Do sekce Reviews - Koncerty byly vloženy fotky z koncertů Peter Pan Speed Rock ze Sedmičky a dále pak Skarface a Začiatok Konca, Green Monster a Mad Pigs z Liberce.

 •  

  Úterý, 30. listopad, 2004
  24/11/04 sa narodil frontmanovi Duanovi Petersovi a basgitaristke Corey Parksovej z kapely Die Hunns, syn Clash Thomas Peters. Gratulujeme! Mimo toho Duan ohlásil nové albumy Die Hunns, U.S. Bombs a že plánuje svoj sólo projekt.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Úterý, 30. listopad, 2004
  O tom, že bostonští punx THE UNSEEN přešli pod HellCat Records jsme Vás již informovali. Novou informací ale je, že kapela se 5.prosince odebere do studia nahrát nový album (prozatimně pojmenovaný Hellcat Debut), který by měl produkovat samotnej Ken Casey z Dropkick Murphys. Jestli nevíte co od novejch Unseen čekat, stačí si poslechnout flák Waste Of Time na právě vyšlý kompilačce Give´Em The Boot volume IV. :-)

 •  

  Úterý, 30. listopad, 2004
  Jelikož zastupitelstvo Havlíčkova Brodu schválilo výstavbu nového autobusového nádraží, jsou dny klubu Vagon sečteny. Klub bude fungovat do té doby, dokud se zastupitelstvu nepodaří sehnat potřebné finance na výstavbu nádraží. Modleme se, aby to bylo co nejdéle. Jedny z posledních Punk a HC koncertů proběhnou v prosinci (viz sekce Gigs). Proto ti, kteří do tohoto klubu rádi jezdili na HC/Punk festivaly, mají jednu z posledních příležitostí jak zavzpomínat a možná naposledy pořádně zapařit na festivalech Punkový Rej č.3 a HC Vánoce. Když už jsme na té Vysočině, koncem roku vyjde na Cecek Records čtvrté CD kapele V.T.Marvin. Více informací na: www.cecek.com

 •  

  Pondělí, 29. listopad, 2004
  Pražská legendární kapela S.P.S. se pravděpodobně chystá během ledna do studia, kde by měla nahrát své nové album. Téměř všechny písničky už mají prý hotové.

  Zdroj:S.P.S.
 •  

  Pátek, 26. listopad, 2004
  Liberecká WOJTYLA, hrající agresivní hardcore punk, vydala své debutové CD s jednoduchým názvem 2004 :-) Na zhruba 22 minutách najdete 10 songů (např. Udavači, Nevěř, Wojtyla, Politici, Krvavej strop, Fláterníci 666, Rakev nebo Kriminál) + intro. K dostání bude na koncertech a v libereckém Real Street Shopu.

 •  

  Čtvrtek, 25. listopad, 2004
  Kdo by neznal španělský ptáčky SKA-P. Tato kapela, která má za sebou už řadu alb i jedno velice povedený DVD, nedávno dotočila novej videoklip. Ten se vztahuje k písni ANIMALES OF LABORATORIO, takže už podle názvu je zřejmé, že se jedná o píseň proti vivisekci. Video je ke stažení tady (kde jsou k vidění i další ´zajímavá´ videa), má 7,3 MB a není zrovna v nejlepší kvalitě, což je spíš dobře, protože záběry který v něm uvidíte opravdu nejsou pro slabý povahy. Kam se na to hrabe klip Animal Liberation od Los Fastidios...

Celkem záznamů: 16803


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

20. 3. 2018

Anchorless Bodies (Hun), Zmar

Aktuální články

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6