Novinky

 •  

  Úterý, 26. říjen, 2004
  Holandské rock´n´rolové kapele The Stilettos vychází u Stardumb Records druhé CD s názvem Making History By Repeating It. Kdo má rád pořádnej rokec tak vřele doporučuju.

  Zdroj:Stardumb Records
 •  

  Úterý, 26. říjen, 2004
  Greg Grafin, spevák Bad Religion ktorých dúfam nemusím predstavovať, ide vydať knižku ktorá je vedeckou úvahou o evolúcií a jej rozpory s náboženstvami. Zaujímavé...

 •  

  Neděle, 24. říjen, 2004
  Americká skupina Dropkick Murphys po svém japonském turné navštíví Čínu, kde by skupina měla vystoupit s místní punkovou skupinou Brain Failure :-). Tak si myslím, že jsme snad jediná země kde tato skupina zatím nehrála.

  Zdroj:Dropkick Murphys
 •  

  Sobota, 23. říjen, 2004
  Švédská kapela The Bones zapracovala na svých stránkách a zbrusu změnila design. Takže kdo miluje pořádnej rock´n´roll tak ať se mrkne na www.bonesrocknroll.com

  Zdroj:www.bonesrocknroll.com
 •  

  Pátek, 22. říjen, 2004
  Internetové stránky RATOS DE PORAO doznaly nějaké změny v designu, avšak stále si je můžou přečíst pouze individuality ovládající portugalštinu (grrrr...). Tadle brazilská sebranka šílenců má zavítat do ČR ve dnech 4.11. (Praha) a 5.11. (Brno), takže kdo se tam chystáte, připravte si igelitový pytlíky na hlavu !

  Zdroj:ofic.sránky RxDxPx
 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 •  

  Pátek, 22. říjen, 2004
  Na konci listopadu by mělo vyjít nový album americký partičky NY REL-X, se kterou si na našich stránkách můžete přečíst také rozhovor. Album se jmenuje Sold Out Of Love a samozřejmě pak bude následovat americké a evropské turné, takže doufejme, že k nám tadle kapela znovu zavítá.

  Zdroj:ofic.stránky NY Rel-x
 •  

  Pátek, 22. říjen, 2004
  U italského labelu Savona Punk Rock Autoproduzioni vyšla kompilační kazeta s názvem MUSIC IN FREEDOM, MUSIC FOR FREEDOM, kde najdete celkem 23 kapel - mezi jinými například Speichelbroiss, Generacion Rebelde, Klasse Kriminale, Downpetersons, Youngang, Timothy, Tku Trashin, Plasma, Affranti, Inerdzia, FFD nebo Inner Terrestrials. MC v ceně 3 euro si můžete objednat na e-mailu savonapunkrock@hotmail.com.

 •  

  Pátek, 22. říjen, 2004
  11.října jsme Vás informovali o vydání best ofu od americkejch melopunkovejch NOFX. Výběrovka toho nejlepšího od týdle kapely ponese název The Greatest Songs Ever Written (by us) a bude na ní 26 válů + jeden dosud nevydanej (Wore Out Soles Of My Party Boots). CD bude obsahovat 24-stránkovej booklet s dosud nezveřejněnejma fotkama z dlouhý jednadvacetiletý existence NOFX a mnohé jistě potěší, že všechny fláky byly pro tuto příležitost nahraný znovu a čerstvě. Label Epitaph teď rozeběh na tuhle novinku propagační micro-sajtu, kde si z alba můžete poslechnout 4 songy nebo si ho přímo objednat. Jestli se na stránku chceš mrknout, klikni sem :-)

 •  

  Čtvrtek, 21. říjen, 2004
  Holandští KNOCKDOWN na svých stránkách oznámili, že ukončují činnost. Jako důvod uvedli rozdílný pohled členů na budoucnost kapely. Nejisté je tedy i vydání nové desky, která měla vyjít v lednu 2005, jelikož i ohledně toho panují v Knockdown neshody.

  Zdroj:ofic.stránky Knockdown
 •  

  Čtvrtek, 21. říjen, 2004
  Zpěvačka TSUNAMI BOMB Agent M. potvrdila zvěsti o odchodu kytaristy Mikea Griffena. Mike se s kapelou rozešel v dobrém a vzájemně si přejí v budoucnu hodně štěstí a úspěchů - stejně tak jim želáme my. Tsunami Bomb si v současnosti hledají náhradního kytaristu na nadcházející turné s Motion City Soundtrack, Maxeeen a Limbeck.

  Zdroj:Punkbands.com
Celkem záznamů: 16803


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha 4 (Café Na půl cesty)

20. 3. 2018

Anchorless Bodies (Hun), Zmar

Aktuální články

Náš tip

All Metal Heads Spending Loud Night vol. 6