Novinky

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  Přidána recenze na CD Tight Finks a fotky z teplického koncertu Pistol Grip.

 •  

  Pátek, 3. prosinec, 2004
  O připravovaném albu DEADLINE jsme Vás informovali již několikrát. V pořadí třetí studiovka s názvem Getting Serious vyjde na labelu People Like U 21.února. Ukázky z něj si můžete poslechnout tady.

 •  

  Čtvrtek, 2. prosinec, 2004
  SK8 gang FINAL právě vydává již druhé pokračování kompilace „SK8 At All Hazards! Vol.2“, oproti prvnímu dílu bude na tomto CD mezinárodní účast kapel. Jen tak jako ochutnávku: FABULOUS DISASTER(USA), BAMBIX(Holandsko), ALTERNATIVE ALLSTARS(Německo), STEEL RULES DIE(Anglie), z českých kapel se objeví SUFFER, BETTER WAY, KRUCIPÜSK, WOHNOUT, EASTERN STAR, CHANCERS, GANGNAILS, THE AIRBAGS, PHANTOMS ON FIRE a mnoho dalších. Na CD bude celkem 25 kapel a navíc jeden bonus v podobě videoklipu jedné nejmenované jihočeské navoněné kapely. Součástí bookletu bude celobarevný plakát, který pochází, stejně jako celý booklet, z pera dvorního designera FINAL Marcela Panzera. CD bude k dostání za rozumnou cenu ve skate&snow/street shopech po celé České republice a na koncertech všech zúčastněných kapel. Kdokoliv by měl zájem si CD objednat jiným způsobem, nechť pošle email na vikk@final-sk8.cz, CD zašleme obratem na dobírku.

 •  

  Čtvrtek, 2. prosinec, 2004
  Nejspíš v sobotu 27.listopadu zemřel bubeník floridské kapely ALL HELL BREAKS LOOSE Joe Lamadrid. Zpráva se na veřejnost dostala teprve včera a kapela prohlásila, že odehraje poslední show v Miami na jeho počest (za bicí se posadí Rene z Target Nevada a výtěžek půjde samozřejmě pro Joeovi rodinu) a pak ukončí činnost. Dále uvedla, že dosud vlastně pořádně neví, jak k tomu došlo. Joseph William Lamadrid měl teprve 18 let - R.I.P.

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  15.11. 2004 vyšla další deska skupině The American Heartbreak u labelu People Like U. CD by mělo být double, kde na jednom disku bude studiová nahrávka a na druhém živák a akustické písně plus bonus EP. Deska nese název Postcards From Hell / You Will Not Be Getting Paid!

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  Švédsky Millencolin sa po dlhej dobe upísali znova Burning Heart Records. Viac info na stránke labelu...

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  Do Reviews CD byla vložena recenze na novou desku něměcké skupiny Scrapy

 •  

  Středa, 1. prosinec, 2004
  Na labelu People Like U se objevily informace o novém albu londýnské skupiny Deadline. Na CD najdete 14 songů s názvy 1. The world keeps turning 2. Serious 3. Take no chances 4. Wave you goodbye 5. Long way home 6. Come out to play 7. Taken for a ride 8. Out of luck 9. Who are you? 10. This girl 11. In my eyes 12. Nice guy 13. Secrets 14. Pearly gates. Určitě se máme na co těšit. A jak bude vypadat obal ??? Tak to se můžete kouknout zde na CD a na LP

  Zdroj:People Like U
 •  

  Úterý, 30. listopad, 2004
  Do sekce Reviews - Koncerty byly vloženy fotky z koncertů Peter Pan Speed Rock ze Sedmičky a dále pak Skarface a Začiatok Konca, Green Monster a Mad Pigs z Liberce.

 •  

  Úterý, 30. listopad, 2004
  24/11/04 sa narodil frontmanovi Duanovi Petersovi a basgitaristke Corey Parksovej z kapely Die Hunns, syn Clash Thomas Peters. Gratulujeme! Mimo toho Duan ohlásil nové albumy Die Hunns, U.S. Bombs a že plánuje svoj sólo projekt.

Celkem záznamů: 17008


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Aktuální články

Náš tip

Fear Fest 2018