Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
Eternal Noise Misery - 21.4.2018 - Praha, Eternia
THALIDOMIDE + KOSY GEN + VZTEKLEC - 21.4.2018 - Plzeň, Újezd
DISCHARGE (UK) + CONTROLLED EXISTENCE a další - 26.4.2018 - Praha, Modrá Vopice
VOLE + YARVAR COCHA + KUTYA HARAP + další - 28.4.2018 - Žďár nad Sázavou, Batyskaf
NEIGHBORHOOD BRATS (USA) + RUBANISKO (Sk) + PRŮMYSLOVÁ SMRT - 29.4.2018 - Brno
STÄLKER (NZ) + LAHAR + MURDER INC. - 4.5.2018 - Písek, Local club Pí
THE REMEMBERABLES (USA) + FVTVRE + POVODÍ OHŘE - 8.5.2018 - Praha, 007
Přijď na koncert, zachraň dítě! - 11.5.2018 - Liberec, Azyl
INSECT ARK (USA) + KISS ME KOJAK - 15.5.2018 - Liberec, Azyl
DEMON HEAD (Den) + THE TOWER - 18.5.2018 - Praha, Café V Lese
MANILLA ROAD (USA) + EXORCIZPHOBIA - 22.5.2018 - Praha, 007
NEUROSIS (USA) + DEAF KIDS (Bra) - 15.6.2018 - Praha, MeetFactory
 •  

  Středa, 28. červenec, 2004
  Začátkem měsíce vyšly u Jahquita Records další dvě české novinky, a to CD pražské ska jazz 2tone kapely GREEN SMATROLL s názvem Green Perception (13 songů) a CD punkabilly partičky THE GANGNAILS s názvem Taste It !! (12 songů). Obě k objednání po 250,- kč za kus.

  Zdroj:Jahquita Records
 •  

  Středa, 28. červenec, 2004
  Další kapelou, která nelení, jsou neměčtí SCRAPY, jimž vydal nové CD / LP Unsteady Times tamní label Mad Butcher Rec.. Najdete na něm 13 novejch válů jako např. Root Rockers, Sad Nights In Soho, The Boys Are Back, Glory ... Glory USA nebo Shot Down, kterou si můžete stáhnout tady.

  Zdroj:Mad Butcher
 •  

  Úterý, 27. červenec, 2004
  Bouncing Souls natáčali video k pesničke Anchors Aweigh. Pár fotiek s natáčania tohto klipu si môžete pozrieť tu.

  Zdroj:Internet
 •  

  Úterý, 27. červenec, 2004
  Na kompilacií In Honor s ktorej výťažok pôjde na boj proti rakovine, sa objavia mimo iných aj naši obľúbenci Bouncing Souls a Descendents. The Souls sa už v minulosti angažovali pre boj s touto chorobou a je dobré vidieť že to nebola len jednorázová záležitosť pre vylepšenie image. Na stránke si môžete vypočuť aj doposiaľ nevydaný Bouncing Souls – True Believers (live in New Persey).

  Zdroj:In Honor
 •  

  Pondělí, 26. červenec, 2004
  End Of The Century sa volá nový dokumentárny film o Ramones ktorý bude v strede Októbra (10. mesiac) premietaný v 22 amerických štátoch. Dokument obsahuje aj posledný rozhovor s Joe Strummerom. Dúfajme že sa toto zaujímavé dielo dostane nejako aj k nám.

  Zdroj:End Of The Century
 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 •  

  Pondělí, 26. červenec, 2004
  Nemecká HC/punková legenda Spermbirds vydala nový album z názvom “Set an Example“, ktoré obsahuje 14 songov. Či chalani nezabudli hrať sa môžete presvedčiť a vypočuť si ukážky z nového albumu tu, ale v Nemecku to rozhodne úspech malo.

  Zdroj:Spermbirds
 •  

  Neděle, 25. červenec, 2004
  Ken Casey (Dropkick Murphys) v rozhovoru pro americký Rolling Stone prozradil plány Dropkick Murphys na příští rok. V březnu se můžeme těšit na double CD. Na jednom CD budou nahrané staré i nové písně v akustickém podání a na druhém všechny věci doposud vydané na singlech.

  Zdroj:Punk Bands
 •  

  Neděle, 25. červenec, 2004
  Gitarista a spevák s kapely .One Man Army Jack Dalrymple hrá momentálne na gitare všetky nasledujúce koncerty Swingin’ Utters. Či je stálym členom kapely sa nevie, ale vylúčené to neni.

  Zdroj:Swingin' Utters
 •  

  Pátek, 23. červenec, 2004
  Datum vydání druhého dílu kompilace ROCK AGAINST BUSH (10.srpna 2004) se nezadržitelně blíží a Vy si na něj při té příležitosti můžete prohlídnout ukázku (samozřejmě doporučuju se zvukovkou) zde. Při každém dalším spuštění hraje jinej song. Kompilace se zúčastní např. Operation Ivy, Bad Religion, The Lawrence Arms, Dropkick Murphys, Lagwagon, Rancid, The Unseen, Bouncing Souls nebo Sick Of It All - celkem 28 kapel ! Součástí kompilace bude i DVD.

  Zdroj:PunkBands.com
 •  

  Čtvrtek, 22. červenec, 2004
  The Slackers sa v poslednej dobre nejako moc rozbehli. Na ich koncertoch, ktorých je hojne, predávajú svoje nové EP International War Criminal, na jeseň by mal výjsť dlho očakávaný album kapely “Slackers in Dub“ a pracuje sa na splitku s “zatiaľ nemenovanou rockovou kapelou“. Akoby toto nestačilo kapela pripravuje nové live CD s názvom “Live at Ernesto’s II“. Mimochodom by to malo výjsť u Hellcat rec.

  Zdroj:Hellcat newsletter
Celkem záznamů: 16904


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Power Grindcore 5

Brno (Kabinet MÚZ)
20. 4. 2018

Cyness (Ger), Distaste (At), Abortion (Sk), Attack Of Rage (Sk), Johny Foxter, Choked By Own Vomits, Grinding Jesus Brothers (Sk), BowelFuck

Aktuální články

Náš tip

discharge-vopice