Novinky

 • TRAPPIST zveřejňují svůj první videoklip

  Středa, 18. červenec, 2018
  TRAPPIST zveřejňují svůj první videoklip

  TRAPPIST zveřejnili druhý singl a zároveň vůbec první videoklip, vztahuje se k válu "Victims of a Bomber Raid" a najdete jej zde. Skladba se objeví na debutovém albu "Ancient Brewing Tacticts", které má vyjít za měsíc u Relapse. Připomeňme, že v sestavě působí členové Infest, Despise You, Spazz a dalších kapel, další info tady.

 • Představujeme: REGIME

  Středa, 18. červenec, 2018
  Představujeme: REGIME

  Členové Fatum, Reptiloids a dalších moskevských hardcore kapel zformovali kapelu REGIME. Jejich čerstvé debutové EP "Who´s To Blame" si můžete poslechnout či zakoupit na bandcampu.

 • CLEARxCUT zkompletovali digitálně EP

  Středa, 18. červenec, 2018
  CLEARxCUT zkompletovali digitálně EP

  Němečtí CLEARxCUT zveřejnili i třetí a poslední track z debutové nahrávky "The Vegan Straight Edge", i s textem jej najdete zde. Nahrávku můžete předobjednávat u Catalyst records nebo si jí (snad) zakoupit na nějakém z plánovaných koncertů, ať už 26. července na Pre-Fluff Hardcore Matinee v Praze nebo 29. července na Fluff festu.

 • AGAINST ME! dokončili nové album

  Středa, 18. červenec, 2018
  AGAINST ME! dokončili nové album

  AGAINST ME! dokončili nahrávání, mixing a mastering nového alba. Podle slov Laury Jane Grace už je jasno i o labelu, ale na jeho konkretizaci si ještě musíme počkat. Začátkem měsíce se také potvrdila informace, že ke kapele se znovu trvale přidal původní basák Andrew Seward. Zatím poslední album "Shape Shift With Me" vyšlo v roce 2016.

 • Vychází čtvrtý a finální press zinu Destruktorrr

  Středa, 18. červenec, 2018
  Vychází čtvrtý a finální press zinu Destruktorrr

  Po roce a čtvrt v prodeji a téměř 300 prodaných kusech vychází čtvrtý a finální press fanzinu Destruktorrr. Jestli se chceš dozvědět víc o jihlavské hardcore a punk scéně, přečíst rozhovory s kapelou Kovadlina, labelem Deadheroes records a raperem MC Kolona, jestli nevíš, co znamená posedlost růžovými vinylovými deskami a jestli chceš pochopit proč punkáči začínají dělat a hrát country, tak máš jedinečnou možnost. "Destruktorrr je zpět, aby naboural tvoje představy o punkrocku, lifestylu a posunul hranice tvého vnímání světa a hudby!" K sehnání v distrech nebo na tomto mailu.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Skladby z debutového alba AXIS OF DESPAIR

  Úterý, 17. červenec, 2018
  Skladby z debutového alba AXIS OF DESPAIR

  Švédská drtička AXIS OF DESPAIR sice již nějaký ten pátek působí, ale až nyní vydává debutové album. Jmenuje se "Contempt For Man" a vychází u Southern Lord. Na bandcampu si z něho můžete poslechnout už čtyři skladby. Připomeňme, že v sestavě téhle party z Örebro působí členové Nasum, Infanticide, Coldworker.

 • Split CLITERATI s VIOLATION WOUND

  Úterý, 17. červenec, 2018
  Split CLITERATI s VIOLATION WOUND

  Portlandští CLITERATI zveřejnili ochutnávku v podobě skladby "Alt Wrong" z připravovaného split 12" LP s VIOLATION WOUND z Oaklandu. To nahrával Greg Wilkinson (Autopsy, Necrot, Deathgrave) v Earhammer Studios a masteroval Dan Randall (Ghoul, Fucked Up) v Mammoth Sound. Obsahovat bude 10 válů a vyjde 27. července u Tankcrimes.

 • ADOLESCENTS zahájili evropské turné

  Úterý, 17. červenec, 2018
  ADOLESCENTS zahájili evropské turné

  ADOLESCENTS nakonec na evropské turné vyrazili i přes ztrátu Steve Sota, který zemřel minulý měsíc ve věku nedožitých 55 let. Na postu basáka jej dočasně nahrazuje Brad Logan, kterého můžete znát z Leftover Crack, F-Minus nebo Rats In The Wall. Prohlášení kapely zde. První koncert se konal včera v německém Düsseldorfu.

 • COPE vydávají nový singl

  Úterý, 17. červenec, 2018
  COPE vydávají nový singl

  Londýnská hardcore kapela COPE vydává nový singl s názvem "Wounds", k poslechu tady. Následuje předchozímu albu "Tooth & Nail", vydanému na podzim 2017. To najdete k poslechu na bandcampu, stejně jako jejich ranější materiál.

 • Pět ran do klobouku i u Phobia Records

  Pátek, 13. červenec, 2018
  Pět ran do klobouku i u Phobia Records

  A tuzemský label Phobia Records nesmí zůstat pozadu. Právě dnes vychází čtyři tituly a pátý bude k dostání poprvé na Obscene Extreme Festivalu. Jde o RÖVSVETT - "Bly, skrot & hagel" EP, ÅTERFALL / PANIKATTACK split EP, SOCIETYS DECLINE - "No Angel On The Shoulder Of The World" LP, DISSEKERAD - "Mörkret Tilltar" LP (repres) a na OEF bude k dostání SLUTET - "Livet Dödar Min Sjal" LP.

Celkem záznamů: 17174
1 2 3 4 5


Reklama
animal-lib