Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • PP17 představuje: FICKEN LEBEN

  Středa, 22. březen, 2017
  PP17 představuje: FICKEN LEBEN

  PP17 jako Punx Picnic 2017 představuje první kapelu z letošního silně obsazeného line-upu dvoudenního "pikniku", který opět proběhne uprostřed května v Praze v Modré Vopici. Takže první vlaštovkou budiž kolínské stoner grind noise komando FICKEN LEBEN. Je to jízda! Tady je link na jejich demo z loňského roku.

 • Nové album FUBAR

  Středa, 22. březen, 2017
  Nové album FUBAR

  Holandská grind core kapela FUBAR se po nepatrné odmlce vrací v plné síle. Na FDA Records jim vyjde během tohoto týdne nové album s názvem "Weltschmerz". Poslech celého alba tady.

 • Loňské demo CUTTING THROUGH v re-edici

  Středa, 22. březen, 2017
  Loňské demo CUTTING THROUGH v re-edici

  CUTTING THROUGH je straight edge hardcore kapela z Portlandu, v jejíž řadách najdete členy Unrestrained, Safe And Sound, Get The Most a Fired Up. Inspiraci si berou hlavně od 80´s hardcore kapel alá Bold, Youth Of Today nebo norských Sportswear. V loňském roce jim vyšlo demo, které nyní za spolupráce Refuse records s Can´t Keep Us Down records vychází v 7" EP re-edici. Celá věc je k poslechu tady.

 • Rozpad EVACUATE (2007 - 2017)

  Středa, 22. březen, 2017
  Rozpad EVACUATE (2007 - 2017)

  Kalifornští EVACUATE oznámili konec. Tahle chaospunková parta kolem charismatického Mika Viruse (Cheap Sex, The Virus) fungovala od roku 2007 a vydala alba "Evacuate" (2008), "2012" (2011, recenze), "Blood Money" (2016) a EPs "Endless War" (2010, recenze) a "Our Lives" (2014).

 • Chystaný debut TEETHING je na spadnutí

  Středa, 22. březen, 2017
  Chystaný debut TEETHING je na spadnutí

  Koncem dubna vyjde u Dead Heroes debutní album španělských oldschool hardcore grinderů se silným DIY punkovým postojem TEETHING. Gatefold LP ponese název "We Will Regret This Someday", ochutnávku v podobě "Filipino Violence" si můžete poslechnout tady. Těžkotonážní agresivní šílenství.

 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 • Volba tuzemského vinylu roku 2016

  Úterý, 21. březen, 2017
  Volba tuzemského vinylu roku 2016

  10. ročník ankety o tuzemský vinyl roku, tedy BEST CZECH VINYL DISK 2016, právě startuje a svolává všechny aktivní sběratele a fanoušky fyzických, polyvinylchloridových hudebních nosičů ke zvýšení pozornosti. Projeďte své úlovky za minulý rok a zvolte pět z nich, které jsou podle vás na absolutní špičce. Hlasujte hned (nejpozději však do konce měsíce března 2017), pravidla ankety jsou závazná a naleznete je před kompletním seznamem vloni vyšlých vinylových titulů, které jsou tradičně doplněny reálnými náhledy obalů a informací o vydavateli. Nenechávejte hlasování na poslední chvíli, pusťte se do toho teď hned. Předem děkujeme všem aktivním jedincům.

 • PRESSING ON vydávají nové EP

  Úterý, 21. březen, 2017
  PRESSING ON vydávají nové EP

  PRESSING ON, Portland. V sestavě členové Warcry, From Ashes Rise, Talk Is Poison nebo Copout. A název kapely podle skladby od Gauze. Za měsíc jim u Deranged records vychází nové 7" EP s názvem "Future". Všechny čtyři skladby si můžete poslechnout už nyní přes bandcamp. Následuje albu "No Defeat, No Capitulation" (poslech zde).

 • Dva tituly v přípravě u Brain Solvent Propaganda

  Úterý, 21. březen, 2017
  Dva tituly v přípravě u Brain Solvent Propaganda

  Dva brutální d-beat / crust singly vyjdou během letošního jara u amerického labelu Brain Solvent Propaganda. Budou to nový singl POLLEN - "Fear Of Another War" EP (dva vály tady, masterováno v Tokyo Noise Room v Japonsku ...) a MANIA FOR CONQUEST / SVAVELDIOXID split EP (po songu tady a tady).

 • Noise Master číslo 31 je venku

  Úterý, 21. březen, 2017
  Noise Master číslo 31 je venku

  Jestli si někdo myslel, že NOISE MASTER už nevyjde, tak nové číslo (31), ho vyvede z omylu. Zatím asi nejkomplikovanější stavba. Ale je to tu. Klasická xerox produkce. Jako se daří i držet méně stránek, těch tu je 60. V klasické grafice se propleteme rozhovory s DISAVOIR VIVRE, AMOCLEN, nedokončeným povídáním s RAVING ED a zahraniční formací SHIT NOISE BASTARDS. Biografie představí FANATIC ATTACK, MORAX a SOCIAL MAYHEM. Nechybí recenze a tentokrát i reporty z koncertů. Piš si v nejbližších dnech o svou kopii na PHR pro ČR, Adrikovi na Slovensko anebo zkus klasiku: rabies-noise@volny.cz.  P.S. ... a jestli se naseru, bude NOISE MASTER vycházet pravidelnějc (Mr.Šakal)

 • Představujeme: KÜRØISHI

  Úterý, 21. březen, 2017
  Představujeme: KÜRØISHI

  Finský d-beat / crust KÜRØISHI celkem v tichosti vydal u Fight Records (evropský press) a u SPHC (US press) debutní album s názvem "Poverty.Ignorance.Greed.Slavery". Pro fans skandinávského crustu rozhodně zajímavá kapela. Kazetová verze vyjde či již vyšla u Creative Class War a CD verze u japonského labelu Break The Records. O obal se postaral japonský mistr Sugi. Jo a poslech tady.

Celkem záznamů: 15631
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Prckovy Narozky

Litoměřice (Baronka live music)
24. 3. 2017

Just War, Soukromey Pozemek, Pštrosí Sperma, Neni Podstatný

Náš tip

for liberation fest