Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Velký letní výprodej u Phobia Records

  Úterý, 15. srpen, 2017
  Velký letní výprodej u Phobia Records

  Právě dnes začal na eshopu tuzemského labelu Phobia Records velký letní výprodej. Velké desky od 100 Kč a sedmipalece od 30 Kč. Do vyprodání zásob. Ještě znovu zopakujeme nejbližší plány pro letošní rok: BRÜNNER TODESMARSCH - "Legální lágry, ilegální lidé" 10"LP, ARROGANT STATE / SLUTET split EP, MAKABERT FYND - "Systemkollaps...?" LP, ABSOLUT / SVAVELDIOXID split LP plus flexi EP, GEIGER COUNTER - "s/t" LP, VÄGRA - "s/t" LP, NAPALM RAID - "Wheel of War" LP a MYTERI - "Ruiner" LP.

 • Změny a novinky u MARTYRDÖD

  Úterý, 15. srpen, 2017
  Změny a novinky u MARTYRDÖD

  Švédskou kapelu MARTYRDÖD opustil basák Fredrik, ale ihned do rozjetého vlaku naskočil nový člen posádky Tim. Kapela odehraje během následujících měsíců pár koncertů po Evropě a nejspíš je v plánu i nějaká ta nová nahrávka. Nechme se překvapit.

 • HOT SNAKES vydají čtvrté album u Sub Pop

  Úterý, 15. srpen, 2017
  HOT SNAKES vydají čtvrté album u Sub Pop

  Američtí HOT SNAKES podepsali se Sub Pop, kde vydají svoje první studiové album od roku 2004. Na jaře 2018 jej budou zároveň následovat re-edice předchozích desek "Automatic Midnight" (2000), "Suicide Invoice" (2002) a "Audit in Progress" (2004). V listopadu tohoto roku vyrážejí na US turné, což znamená první koncerty od roku 2012.

 • Představujeme: OSTATNI

  Úterý, 15. srpen, 2017
  Představujeme: OSTATNI

  OSTATNI je nová anarcho-punková kapela z Berlína, v jejíž sestavě vystopujete lidi z emo crustových Caino. Jejich demo se třema válama si můžete poslechnout na bandcamp, naživo je pak můžete vidět 7. září v pražské Eternii po boku Finisterre, Gattaca a Antisocial Skills.

 • MALOMOCNOST PRÁZDNOTY na vinylu

  Úterý, 15. srpen, 2017
  MALOMOCNOST PRÁZDNOTY na vinylu

  V roce 2015 vydala MALOMOCNOST PRÁZDNOTY kompilační CD "Petroleus Mostensis", které obsahovalo průřez všemi předchozími demáči i několik raritních songů. Dohromady 20 kousků, k poslechu tady. Celá tahle věc nyní vychází i ve vinylové podobě, seženete na tomto mejlu nebo v distrech jako PHR, Punkstore, Hirax nebo u Vévy.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Chystané split s účástí NIČITEĽ

  Pondělí, 14. srpen, 2017
  Chystané split s účástí NIČITEĽ

  Slovenské zlo v podání kapely NIČITEĽ chystá split desetipalec s Zozoo. Tady můžete ochutnat song s názvem "V chorých rukách".

 • U Unrest to vře

  Pondělí, 14. srpen, 2017
  U Unrest to vře

  Unrest Records vypustí co nevidět do světa dvě crustové pecky. Je to oficiální repres DISCARD - "Four Minutes Past Midnight" LP a poprvé na vinylu projekt lidí z Wolfpack, Anti Cimex a Marduk MOMENT MANIACS - "Two Fuckin Pieces" LP.

 • Představujeme: OXIDANT

  Pondělí, 14. srpen, 2017
  Představujeme: OXIDANT

  Americká powerviolence hardcore kapela OXIDANT vydala minulý měsíc u To Live A Lie records debutové 7" EP "Deconstruct". Celé si jej můžete poslechnout na bandcampu. Vychází i na kazetách. V sestavě figurují členové či členky Nocomply, Running For Cover, Resist Control, Suppressive Fire, Fleabane a Gas Chamber.

 • Nová nahrávka od GAB DE LA VEGA

  Pondělí, 14. srpen, 2017
  Nová nahrávka od GAB DE LA VEGA

  GAB DE LA VEGA vydává nové EP s názvem "I Want Nothing", které vychází za spolupráce jeho vlastního labelu Epidemic records (Itálie) s Backbite records (Německo) a Vegan records (Argentýna). Na této sólové nahrávce mu asistoval bubeník Marco "Cello" Cellini, který s ním dříve působil v kapele The Smashrooms, a Simone Piccinelli, jehož můžete znát už z předchozích LPs "Songs of Existence" a "Never Look Back". Strana B obsahuje cover Misfits "Some Kinda Hate". Gab zároveň v těchto dnech bookuje na září další evropské turné.

 • Jesse Michaels rozjel blog s poezií

  Pondělí, 14. srpen, 2017
  Jesse Michaels rozjel blog s poezií

  Jesse Michaels, původní frontman Operation Ivy, a v současnosti všestranný undergroundový umělec, spustil blog poezie. Jmenuje se "Hits of Acid" a najdete jej na této adrese.

Celkem záznamů: 16098
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan