Novinky

 • G.A.T.E.S. mají novou nahrávku

  Středa, 21. červen, 2017
  G.A.T.E.S. mají novou nahrávku

  Japonský metal / punk G.A.T.E.S. se vytasil s novou nahrávkou. Jak už je u japonských kapel zvykem pěkně utajenou. Vyšlo jako CD a v USA i jako 100 ks limit LP na modrém vinylu. Album se jmenuje "Back From The Grave" a hlukové ukázky nemáme. Pokud víte víc pište nám na naše kontaktní e-maily.

 • Představujeme: RATPACK

  Středa, 21. červen, 2017
  Představujeme: RATPACK

  Nová brněnská hardcore / punk kapela se jmenuje RATPACK a celou svoji debutní nahrávku pověsili na kapelový bandcamp. Nahrávka se jmenuje "Negative State Of Carol".

 • PROCRASTINATE vydávají svoje první album

  Středa, 21. červen, 2017
  PROCRASTINATE vydávají svoje první album

  Hardcore punks PROCRASTINATE z Řecka hodili na youtube skladbu "Wallflowers", pocházející z připravovaného debutového "s/t" alba, které vyjde u Sweetohm records. K dispozici bude jak dvanáctipalec, tak digitální verze. O artwork se postaral Alex CF. Velká deska následuje předchozím EPs "Subjugated Herd" (2014) a "Ideals to Burn" (2015).

 • Nové tituly u Refuse records

  Středa, 21. červen, 2017
  Nové tituly u Refuse records

  Kromě druhého pressu LP "Vile Life" od GOVERNMENT FLU a avizovaného EP "Wiem" od MOSKWA právě u Refuse records vyšlo debutové LP "Tross alt" od MODERN LOVE. Jedná se o kapelu z Norska, ve které se sešli původní členové Damage Control, Death Is Not Glamorous, Kids Like Us a Subject To Change. Jejich zvuk je mixem 80´s DC kapel, raného skandi-punku (Ebba Gron / Kjott), anarcho-post-punku (The Mob, Zounds) a UK popu. Celkem devítka válů, z nichž dva jsou k poslechu tady. Živě na Fluff festu a After-Fluffu.

 • Dema polských DEUTER na vinylu

  Středa, 21. červen, 2017
  Dema polských DEUTER na vinylu

  Avizované LP "Demos 1981-1984" od DEUTER je venku. Kus polské punkové historie v podobě 16 skladeb, z nichž tři si můžete poslechnout tady. Deuter byli společně s Dezerter a TZN Xenna jedním z hnacích motorů druhé vlny varšavského punku v první polovině 80. let, přestože v té době nedokázali dotáhnout pořádnou nahrávku, jako tomu bylo v pozdějších letech, kdy už ale přeci jen prošli nějakým hudebním vývojem. Kromě skladeb nahraných v Riviera-Remont Club (1981), Okolniku (1982) a ve sklepě Hybrydy club (1984) obsahuje i fragmenty koncertů ve Varšavě (1982) a (1984) - celkem pět písní, které nebyly nikdy nahrané ve studiu. Pro kompletnost ještě uveďme instrumentální skladbu, nahranou pro Akademii Ruchu. Kromě dvou z LP kompilace "Victim of a Safety Pin" tedy tyto songy dosud nikdy nevyšly na vinylu, některé dokonce vůbec. Artwork se nechal inspirovat u Crass, kteří byli pro ranou tvorbu Deuter velkou inspirací.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Nová nahrávka LEBENDEN TOTEN

  Úterý, 20. červen, 2017
  Nová nahrávka LEBENDEN TOTEN

  Další záhadnou a novou nahrávkou, která se objevila na sítích od portlandské kapely LEBENDEN TOTEN, je po flexi EP a jednostranném LP snad plnohodnotné album, které obsahuje sedm válů a jmenuje se "Mind Parasites". Doufejme, že ho budou s sebou mít na jejich koncertu v pražském klubu 007 Strahov, který proběhne příští týden ve středu.

 • Představujeme: FORCE (Belgie)

  Úterý, 20. červen, 2017
  Představujeme: FORCE (Belgie)

  Pokud máte rádi osmdesátkovej hardcore, mrkněte po demáči belgické kapely FORCE. Obsahuje celkem sedm válů a najdete jej na bandcampu. Kazetová verze vyšla u Control Records Bigcartel, obsahuje i download kód.

 • Nové album francouzů CHAVIRÉ

  Úterý, 20. červen, 2017
  Nové album francouzů CHAVIRÉ

  Emo hardcore punks CHAVIRÉ z francouzského Nantes si plácli se Stonehenge records, kde tak vydají svojí novou nahrávku "Interstices". Tu si můžete poslechnout či zdarma stáhnout na bandcampu (dole je event. další link ke stažení). Živě je můžete vidět 20. července v Praze (Café Na půl cesty) a o dva dny později na Fluff festu.

 • Repres MASTER´S HAMMER u Brutal Assault

  Úterý, 20. červen, 2017
  Repres MASTER´S HAMMER u Brutal Assault

  První počinem nově založeného labelu Brutal Assault Records je repres kultovní desky "Rituál" od black metalové kapely MASTER´S HAMMER. Vychází jako double LP na 180g vinylech a najdete na nich také dva bonusové songy, které vyšly původně na kompilaci "Ultrametal".

 • Nové nahrávky k poslechu

  Úterý, 20. červen, 2017
  Nové nahrávky k poslechu

  FREE - "Ex Tenebris" (ex-Have Heart, 7" vyšlo u Trible B records)
  RANCID - "Trouble Maker" (nové album vyšlo 9. června u Hellcat/Epitaph)
  CLOWNS - "Lucid Again" (nové album těchto Australanů vyšlo v květnu)
  THE TIDAL SLEEP - "Be Water" (třetí album této německé kapely)
  PORTRAYAL OF GUILT
  - "s/t" (debut EP screamo/post-hardcore z Texasu)
  ELDER - "Reflections of a Floating World" (nové album stoner / doom kapely z US)
  WHISKER BISCUIT - "s/t" (hardcore z Ontaria, vyšlo u No Time records)
  HOMESICK -
  "Statements" (druhé EP hardcore / pop-punk kapely z Prahy)
  BHF - "Days of Dissent" (nové album hardcore punk kapely z Rakouska)
  SILENCED - "EP" (debutové EP hardcore kapely z australského Perthu)
  LLNN / WOVOKA - "Marks / Traces" (Kodaň vs. Los Angeles a zatažená obloha)
  MARISOLV
  - "demo 2017" (nová nahrávka německé emo / HC / metal kapely)
  MORAL STRAIGHTJACKET - "I´ll Be Your Rainbow" (nové EP post-punk/post-metalu z USA)
  MAR NEGRO - "Verano 2017" (debutové EP emo punk dua ze San José z Kostariky)

Celkem záznamů: 15933
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib