Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Představujeme: RASHÖMON

  Pondělí, 20. únor, 2017
  Představujeme: RASHÖMON

  RASHÖMON je nová hardcore kapela z Washingtonu DC, jejíž demo si můžete poslechnout tady. A protože o ní víme prd, nezbývá než odhadovat, že má japonského zpěváka (Kohei) a její název je odvozen od japonského snímku Rašomon z roku 1950 od A.Kurosawy. Ale šup k muzice!

 • STRAIGHT OPPOSITION: vroucí italská hardcore krev

  Pondělí, 20. únor, 2017
  STRAIGHT OPPOSITION: vroucí italská hardcore krev

  Italský hardcore se nezapře. Dalším důkazem budíž kapela STRAIGHT OPPOSION z Pescary, která na youtube hodila song "This Is It" z chystaného alba "The Fury Is From the Coast". Zuřivý hardcore, kráčející ve stopách Step by Step, Strange Fear, Fury Stands Unbeaten, Slashot, Blood For Blood, Terror.

 • Nová nahrávka od P.R.O.B.L.E.M.S.

  Pondělí, 20. únor, 2017
  Nová nahrávka od P.R.O.B.L.E.M.S.

  A pochopitelně se nezapře ani Portland! Tamní úderka P.R.O.B.L.E.M.S. vydává 28. března nové EP "Enemy Spy", které nahrával Matthias "Kenko" Kennhed (Meanwhile, Dischange, No Security, Burning Kitchen) v Clay Station Studios ve Švédsku. Obsahovat bude dva vály, které si už nyní můžete poslechnout na bandcampu.

 • Virtuální MORROW se zhmotňují

  Pondělí, 20. únor, 2017
  Virtuální MORROW se zhmotňují

  Anglická kapela MORROW, ve které se sešly staré známé tváře z Fall Of Efrafa, Lightbearer, Archivist, atd., a která v létě vydala u Alerta Antifascista debutové album "Covenant of Teeth" (k poslechu a stažení zde), se stala z původně bočního projektu regulerní kapelou. To v praxi znamená, že se začínají chystat koncerty a také druhé album.

 • TOUCHE AMORE o aktuálním evropském tour

  Pondělí, 20. únor, 2017
  TOUCHE AMORE o aktuálním evropském tour

  TOUCHÉ AMORÉ zveřejnili 10-minutový dokument o právě probíhajícím evropském turné, nese název "Moments in Passing" a najdete jej tady. Kapela jej jede na podporu aktuální desky "Stage Four" a vrámci něj se začátkem února představila i v Praze.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Je to v nás, říká DÁŠA FON FĽAŠA

  Pátek, 17. únor, 2017
  Je to v nás, říká DÁŠA FON FĽAŠA

  Dan z Hledání vydal na svém internetovém benefičním labelu výběrovku spřátelených interpretů. Mimo jiných sem přispěl i DÁŠA FON FĽAŠA a to nevydanou skladbou "Je to v nás?", zaobírající se otázkou násilí v člověku samotném a z toho vyplývajících důsledků. Tahle skladba se také objeví na split LP s dnes už rozpadlou kapelou ILÚZIA a ještě předtím na diskografické kazetě "DxFxFx - 777", která bude mapovat všechny písně, které Daša nahrál a vyšly povětšinou na vinylových formátech. Oba nosiče vyjdou pod hlavičkou Burina records, jehož nedávno zprovozněný fb profil můžete sledovat tady.

 • Chystané album FUCK YOU PAY ME

  Pátek, 17. únor, 2017
  Chystané album FUCK YOU PAY ME

  Pojďme se blíže podívat na nedávno avizované nové album FUCK YOU PAY ME. Tuhle hardcore úderku z Ohia vede Clevo-hardcore ikona Tony Erba, člen 9 Shocks Terror, Face Value, H100s a Gordon Solie Motherfuckers, a hrají "rychlý, negativní, heslovitý a temný hardcore" ovlivněný kapelama jako Negative Approach, BGK, The Pagans a Discharge. Nové album "Dumbed Down" vychází 24. března u Tankcrimes, titulní skladbu si můžete poslechnout tady. Mastering má na svědomí Dan Randall (Toxic Holocaust, Ghoul).

 • Ochutnávka z EP od UTANFÖRSKAPET

  Pátek, 17. únor, 2017
  Ochutnávka z EP od UTANFÖRSKAPET

  Švédská mangel bruska UTANFÖRSKAPET už brzy vydá nový sedmipalec, který bude obsahovat i skladbu "Skärvor Fran Livet". Tu si můžete poslechnout na bandcampu. Vyjde nejspíš u Phobia records.

 • Chystané EP od WRATHS

  Pátek, 17. únor, 2017
  Chystané EP od WRATHS

  WRATHS, boční projekt Jima Lindberga z Pennywise, se v těchto dnech nacházejí ve studiu, kde nahrávají materiál pro nové EP. To bude následovat loňskému debutnímu albu, vydanému u Bird Attack records.

 • Repress VIVA BELGRADO a kazeta MRAVCOLEV

  Pátek, 17. únor, 2017
  Repress VIVA BELGRADO a kazeta MRAVCOLEV

  Heavy Metal Vomit Party records hlásí dva nové tituly: VIVA BELGRADO - "Flores, Carne" LP (čtvrtý repress debutu z roku 2014 na "coke bottle green" vinylu, skvělý post-rock / screamo ze Španělska pro všechny kdo mají rádi Esazlesa a podobné kapely, podíl HMVP je 50 kusů, jeden za 12 euro + pošta) a MRAVCOLEV - "Popol" MC (kysucký experimentální black metal, kde najdeš tváře z Vocatio Interna / Green Monkey, kazeta vychází v limitu 100 ks, stojí 5 euro + pošta). Obě nahrávky se brzo objeví na eshopu.

Celkem záznamů: 15521
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib