Novinky

 • Tři nové tituly venku u Phobia Records

  Pondělí, 19. červen, 2017
  Tři nové tituly venku u Phobia Records

  Tři nové tituly vyšly právě dnes u Phobia Records. Jde o singly DISSEKERAD - "IV" EP, YDINTUHO - "Warheads, Thunder & Blood" EP a FÖRGIFTAD - "Bränd Generation" EP. Nic jiného než klasický skandinávský käng nečekejte. Dvě kapely ze Švédska, jedna z Finska.

 • Finské splitko se dvěma bandama z Helsinek

  Pondělí, 19. červen, 2017
  Finské splitko se dvěma bandama z Helsinek

  Finská parta PAKKOSYÖTTÖ (v sestavě je Mika z Endstand), o které u nás bylo naposled slyšet v souvislosti se splitkem s Kovadlinou, právě vydává 7" split s další kapelou z Helsinek - SICK URGE. Ti hrají divoký hardcore punk, ostatně jejich stranu si můžete poslechnout tady.

 • Song z chystaného debutu PACINO

  Pondělí, 19. červen, 2017
  Song z chystaného debutu PACINO

  Na soundcloud můžete omrknout ochutnávku z chystané debutové desky PACINO v podobě songu "Kraj". Vyjde 21. července pod názvem "Půl Litru Země" a její křest proběhne v Psych Tentu na Fluff festu, kde bude zároveň poprvé k dostání.

 • BACKTRACK nahráli nové album

  Pondělí, 19. červen, 2017
  BACKTRACK nahráli nové album

  New York hardcore kapela BACKTRACK bude na podzim vydávat nové album. To nahrával bubeník Terror Nick Jett v The Wild Arctic studiu v Portsmouthu. Album bude následovat předchozímu "Lost In Life", vydanému v roce 2014 u Bridge Nine records.

 • Knihy o československém punku

  Pátek, 16. červen, 2017
  Knihy o československém punku

  V roce 1991 zde vyšla první kniha mapující tuzemskou i zahraniční punkovou scénu, Punk Not Dead. Postupem času se z ní stal skoro nesehnatelný sběratelský klenot, v loňském roce jsme se pak dočkali jejího druhého vydání v novém balení, doplněné navíc o dobové fotky Petra Růžičky a Štěpána Stejskala. Příští týden vychází její pokračování, nazvané příznačně "Punk Not Dead ... dalších 25 let". Obsahovat bude kapely uvedené v prvním díle (u některých i jejich "pohrobky"): rozhovory, fotky a jejich historie až do současnosti.
  Zároveň je venku kniha "Punk v obrazech", která na 200 stranách (z toho cca 120 v barvě) na křídovém papíře formátu A4 předkládá zhruba 350 fotografií, vybraných ze sbírky Štěpána Stejskala z let 1983 až 2007.
  K dostání v distribuci Véva records, možné předání v Praze nebo někde na akcích. Objednávat můžete i od PHR, Magick Disk Musick nebo Punkstore.cz.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Rozpad WARSONG

  Pátek, 16. červen, 2017
  Rozpad WARSONG

  Španělští punks WARSONG oznámili po sedmi letech existence ozpad. Za sebou zanechali dvě řadové desky "Ancient Times" (2011) a "Control" (2016), dvanáctipalec "The Caravan" (2012) a sedmipalec "Restitution" (2013) a spoustu zážitků z jejich koncertů ať po Evropě, kterou projeli celkem 5x, nebo v USA, v Mexiku či Japonsku.

 • Nové album ENTRAILS u Metal Blade

  Pátek, 16. červen, 2017
  Nové album ENTRAILS u Metal Blade

  Německá death metal kapela ENTRAILS se od FDA Records přesunula pod křídla většího labelu Metal Blade a nejnovějším počinem je album s názvem "World Inferno". Vyšlo jako LP i CD. Poslech celého alba tady.

 • LUST FOR DEATH album je venku

  Pátek, 16. červen, 2017
  LUST FOR DEATH album je venku

  Druhé album francouzské crust core kapely LUST FOR DEATH s názvem "Demons" je už nějaký ten pátek venku. Vyšlo na vinylu ve spolupráci několika labelů a celé si jej můžete poslechnout tady.

 • PROF SNY records - nový label usazený v Praze

  Pátek, 16. červen, 2017
  PROF SNY records - nový label usazený v Praze

  V Praze usídlený label Prof Sny records právě vydává na bílém vinylu bestofku kapele TOTÁLNÍ NASAZENÍ, ukázky a tracklist tady. Ta doplní předchozí tři vydané tituly, kterými jsou REPTILIANS FROM ANDROMEDA - "Doomsday" EP (turecký garage punk s ženským vokálem), V/A - "Istanbul Street Trash vol. 1" LP (14 underground kapel z Istanbulu na zeleném transparentním vinylu) a TAMPON - "Planet Tampon" LP (legendární dívčí turecká kapela). Na příští měsíc se pak chystá debutové EP "Hienas Negras" od SICK SIDE, což je hardcore punk kapela z Mallorky, trailer můžete čeknout tady.
  Aktivity labelu můžete sledovat na jeho webu nebo fb profilu.

 • ES WAR MORD z Berlína

  Čtvrtek, 15. červen, 2017
  ES WAR MORD z Berlína

  Nová berlínská punk kapela ES WAR MORD vydá během června debutní album s názvem "Unter Kannibalen". Vinyl, LP, 180 g. Předobjednávky u Punkdistro.de. V sestavě ex-členové kapel jako Vorkriegsjugend, Die Skeptiker atd. atd. Hluk jsme nikde nenašli ...

Celkem záznamů: 15933
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan