Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Dokument o punkové historii v Bay Area

  Pátek, 11. srpen, 2017
  Dokument o punkové historii v Bay Area

  Nejspíš také podle známé kompilace z roku 1987 se jmenuje nový dokument "Turn It Around: The Story of East Bay Punk". Ten mapuje více než 30 let punkové historie v kalifornské Bay Area, motající se hlavně kolem věhlasného klubu 924 Gilman Street v Berkeley. Kromě jiných zde vystupují členové a členky Rancid, Neurosis, NOFX, Bikini Kill, Bad Religion, Dead Kennedys, Flipper, Minor Threat, Bones Brigade, 7 Seconds, MDC, Spitboy, Subhumans, ale i The Offspring, Green Day, Metallicy nebo Guns n´Roses. No a celé to uvádí Iggy Pop. Trailer můžete omrknout tady, pro další info mrkni na web dokumentu.

 • Kniha o historii hardcore punku 80. let

  Pátek, 11. srpen, 2017
  Kniha o historii hardcore punku 80. let

  Bridge Nine bude vydávat obnovenou a aktualizovanou verzi "XXX Fanzine (1983-1988): Hardcore and Punk in the Eighties". Kniha o 288 stranách bude kolekcí článků, recenzí a fotografií z tohoto bostonského zinu z 80. let, nebude však pouze restaurovat texty z té doby, zároveň přinese "tehdy a nyní" perspektivu či nové rozhovory s kapelami jako Agnostic Front, Bad Brains, Cro-Mags či osobnostmi jako IanMacKaye nebo Keith Morris. Kromě nich v knize narazíte na Black Flag, Misfits, D.O.A., Jerry´s Kids, Negative Approach, 7 Seconds, Exploited, Anthrax, SSD, Subhumans, Dead Kennedys, Descendents, Youth of Today, Dag Nasty, a řadu dalších. Součástí knihy bude navíc 12" LP kompilace kapel (Strife, Fu Machu, letlive., The Riverboat Gamblers), coverujících vrámci vlastní interpretace 19 zásadních skladeb z tehdejší éry hardcore punku. Vyjde na podzim.

 • STERILE MIND u Sabotage

  Pátek, 11. srpen, 2017
  STERILE MIND u Sabotage

  Na bandcampu Sabotage Records si můžete poslechnout a předobjednat debutovou nahrávku hardcore kapely STERILE MINDS z Oaklandu. Jmenuje se "Lift The Mask" a vychází 1. září. V sestavě lze vystopovat členy No Statik nebo What Happens Next.

 • Představujeme: DEATH CRUSADE

  Pátek, 11. srpen, 2017
  Představujeme: DEATH CRUSADE

  Polský crust je vždycky zárukou kvality. Nová smečka z Gdaňsku se jmenuje DEATH CRUSADE a na jejich bandcampu si můžete poslechnout jejich debutní nahrávku. Crust!

 • Konec Carry The Weight records

  Pátek, 11. srpen, 2017
  Konec Carry The Weight records

  Jeden z nejvýraznějších DIY evropských labelů soustředících se převážně na metalický hardcore - britský Carry the Weight records - ukončuje činnost. Tento label vydal během 8 let existence kolem 70 nahrávek, mezi nimiž byly např. Sectarian Violence, Ecostrike, Culture, Coke Bust, Mind Trap, XRepentanceX, Renounced, Breaking Point, Racetraitor nebo Abolition. Prohlášení Pata a Tomase najdete na fb profilu. Rozlučková party se bude konat 17. prosince na letošním CTW festu.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • BAKOUNINE / DISPOSE split LP je venku

  Čtvrtek, 10. srpen, 2017
  BAKOUNINE / DISPOSE split LP je venku

  Ve spolupráci mnoha labelů napříč celou Evropou vyšel crust split BAKOUNINE / DISPOSE. V ČR seženete u Aback Distribuce. Poslech celého splitka tady.

 • ABURADAKO neoficiální repres

  Čtvrtek, 10. srpen, 2017
  ABURADAKO neoficiální repres

  Na Crowmaniax vyšel repres flexi singlu z roku 1983 staré japonské kapely ABURADAKO. Singl se jmenuje "あぶらだこ" a repres vyšel v celkovém poštu cca 300 kusů na klasickém vinylu. Poslech tady.

 • Singl CAT AND THE UNDERDOGS

  Čtvrtek, 10. srpen, 2017
  Singl CAT AND THE UNDERDOGS

  Trochu zvolníme. Hlavně hudebně. Nová švédská punk rock kapela se členy E.a.t.e.r. v sestavě se jmenuje CAT AND THE UNDERDOGS a začátkem července jim vyšlo debutní EP s názvem "The Cops Are Coming". Trailer k němu tady. Pro fans Ramones nebo The Clash.

 • Představujeme: LAWFUL KILLING

  Čtvrtek, 10. srpen, 2017
  Představujeme: LAWFUL KILLING

  Londýnské hardcore / punk podsvětí také žije. Tahle kapela má potenciál vás zaujmout. Inspirace starým americkým hardcorem více než zřejmá. LAWFUL KILLING. Demo nahrávka na bandcampu.

 • Ochutnávka z druhé desky R.I.P.

  Čtvrtek, 10. srpen, 2017
  Ochutnávka z druhé desky R.I.P.

  Oregonská stoner / heavy metal / doom parta R.I.P. bude za dva měsíce vydávat svoje druhé album "Street Reaper". Ochutnávku v podobě skladby "The Other Side" si můžete poslechnout tady. LP verze bude obsahovat 9 skladeb, CD pak navíc nabídne bonusovku "Shadow Folds". Album následuje debutovému "In the Wind" z loňského roku, celkově se jedná o jakousi fůzi Saint Virus / Pentagram / Motörhead.

Celkem záznamů: 16098
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib