Novinky

 • Dokument o MALIGNANT TUMOUR online

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  Dokument o MALIGNANT TUMOUR online

  Pokud jste ještě neměli možnost shlédnout dokument o MALIGNANT TUMOUR "The Way of Metallist", natočený ku příležitosti 25 let existence kapely, můžete tak nyní učinit přes youtube, kde se nachází i s anglickými titulky. Film rovněž vyšel ve formátu DVD, který na dvou discích navíc obsahuje několika hodinovou plejádu bonusových materiálů.

 • Další song z chystané desky GBH

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  Další song z chystané desky GBH

  GBH zveřejnili další skladbu z chystané desky "Momentum", tahle se jmenuje "Birmingham Smiles" a poslechnout si ji můžete tady. Vychází 17. listopadu u Hellcat records. Naživo můžete tyhle veterány vidět 14. prosince v Praze na Sedmičce za doprovodu Angry Brigade.

 • THE TRANSPLANTS s novým EP plným předělávek

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  THE TRANSPLANTS s novým EP plným předělávek

  THE TRANSPLANTS budou 13. října u Epitaph records vydávat nové EP s názvem "Take Cover". Obsahovat bude šest coverů (Minor Threat, Madness, The Flirtations, The Violators, Beastie Boys a ... Transplants) a jednu novou skladbu od Transplants, ta ponese název "Won´t Be Coming Back".

 • Vychází čtvrté album UNFOLD

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  Vychází čtvrté album UNFOLD

  Švýcarská post-metal / hardcore kapela UNFOLD vydává nové album "Banshee O Beast", z něhož můžete na bandcampu ochutnat skladby "Honor the Traitors" a "Cursed Commanders". Zajímavostí je, že zpěvák Danek ze zdravotních důvodů nemohl nahrát vokály, a proto jej na této desce zastoupil Louis Jucker (Coilguns, Autisti). V pořadí čtvrté album mixoval Pelle Henricsson (Refused, Meshuggah, The Hives), mastering má na svědomí Magnus Lindberg (Cult of Luna). Následuje předchozímu "Cosmogon" z roku 2011.

 • KORRUPT z Norska s debutovým albem

  Čtvrtek, 12. říjen, 2017
  KORRUPT z Norska s debutovým albem

  "Preachers and Creatures" se jmenuje debutové album norské kapely KORRUPT, v jejíž sestavě najdete členy Social Suicide. Promo materiály hovoří o mixu thrashových riffů, hardcoreové naléhavosti a vykřičených punkových vokálů. Sami můžete posoudit na kapelovém bandcampu. Album nahrával a mixoval Tommy Akerholdt z Turbonegro.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Diskografie BORN/DEAD na bandcampu

  Středa, 11. říjen, 2017
  Diskografie BORN/DEAD na bandcampu

  Na bandcampu se objevila diskografie kalifornských BORN / DEAD, která by podle slov kapely měla být kompletní. Cenu za jednotlivé nahrávky si můžete určit sami.

 • Změny u JUNGBLUTH

  Středa, 11. říjen, 2017
  Změny u JUNGBLUTH

  Podoba JUNGBLUTH v takové formě, v jaké je známe, se patrně značně změní. Zatím se hovoří o změně hudebního projevu a názvu. Jungbluth mají za sebou po 5 letech existence kromě slušné řádky koncertů (včetně těch v ČR) dvě velké desky, splitko s Callow a demokazetu. Více informací najdete ve vyjádření na jejich fb.

 • AMERICAN WAR MACHINE s novým EP u Bridge 9

  Středa, 11. říjen, 2017
  AMERICAN WAR MACHINE s novým EP u Bridge 9

  20. října vyjde u Bridge Nine nové EP east coast hardcore veteránů AMERICAN WAR MACHINE. Jmenovat se bude "Prey Drive" a bude obsahovat tři skladby, z nichž jednu s názvem "Becoming Death" si můžete poslechnout na bandcampu. V sestavě členové Agnostic Front, Slapshot, Blood For Blood a Intent To Injure.

 • Nové album PENNYWISE začátkem 2018

  Středa, 11. říjen, 2017
  Nové album PENNYWISE začátkem 2018

  Jim Lindberg se v rozhovoru pro Punkanormal Podcast nechal slyšet, že nové album PENNYWISE je nyní ve stádiu finalizací a vyjít by mělo začátkem příštího roku. Následovat bude zatím poslednímu "Yesterdays" z roku 2014. V rozhovoru se Lindberg zmínil také o svém projektu Wraths, se kterým chystá také novou desku.

 • Poslechněte si finální album SANGHARSHA

  Středa, 11. říjen, 2017
  Poslechněte si finální album SANGHARSHA

  V New Yorku usídlená nepálská kapela SANGHARSHA vypustila svoje finální album, jmenuje se "अन्त्य" (Antya) a obsahuje čtveřici skladeb, celé je to k poslechu tady. Kapela fungovala od roku 2010 a znát ji můžete i z působení ve stáji Alerta Antifascista.

Celkem záznamů: 16303
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan