Novinky

 • Song z nové desky GREAT COLLAPSE

  Pondělí, 11. prosinec, 2017
  Song z nové desky GREAT COLLAPSE

  "Neither Washington Nor Moscow ... Again!" se bude jmenovat nové album GREAT COLLAPSE, které vyjde 26. ledna u End Hit records. Poslechnout si z něj můžete song "Southern Exorcism" zde. Naživo můžete tuhle kapelu se členy Strike Anywhere, Rise Against, Death By Stereo či Set Your Goals vidět 13. února v pražské Eternii.

 • DECLINE uctívají pamatká zesnulého kamaráda

  Pondělí, 11. prosinec, 2017
  DECLINE uctívají pamatká zesnulého kamaráda

  20. září jsme představovali sXe hardcore kapelu DECLINE z Chicaga, která představila úvodní skladbu z chystaného EP "Own Your Words" u New Age records. Nyní si na jejich bandcampu můžete otestovat další flák s názvem "Eulogy", který je poctou jejich kamarádovi Shawnu Wenzelovi, jež napsal tento text předtím, než prohrál svůj boj s rakovinou.

 • Nové album MASSACRE 68 z Mexika

  Pondělí, 11. prosinec, 2017
  Nové album MASSACRE 68 z Mexika

  Mexický hardcore punk MASSACRE 68 vydává brzy nové album s názvem "El Muro", kterým oslaví svoje 30. výročí. Nahráváno bylo v srpnu ve Finsku. Více prozradí toto víc než 8-minutové video. V Evropě by mělo vyjít u Kämäset Levyt.

 • Představujeme: SMIERC

  Pondělí, 11. prosinec, 2017
  Představujeme: SMIERC

  Nenechte se zmást, polská kapela SMIERC pochází ze Stockholmu :) hrají melodický hardcore punk s ženským vokálem a svůj první koncert vůbec odehráli v červnu na Punx 44 festivalu ve Švédsku. Když si ale třeba na bandcampu poslechnete první ukázky z jejich tvorby, uvidíte, že ty polské kořeny jsou tam hodně znát.

 • Re-edice třetí desky GOOD RIDDANCE

  Pondělí, 11. prosinec, 2017
  Re-edice třetí desky GOOD RIDDANCE

  U Fat Wreck Chords právě vychází re-edice třetího alba GOOD RIDDANCE, které vyšlo pod názvem "Ballads From the Revolution" v únoru 1998. Dostupné v CD i LP formátu, vinyl v barvě žluté, modrá už je nejspíš vyprodaná.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Rozhovor s BRATAKUS (Skotsko)

  Pátek, 8. prosinec, 2017
  Rozhovor s BRATAKUS (Skotsko)

  Nedávno jsme na internetech narazili na DIY punkovou kapelu BRATAKUS, která nás okamžitě zaujala, a to nejen hudebně. Sestavu tvoří sestry Breagha a Onnah, doplněné automatickým bubeníkem. Jejich bydlištěm je zapadlá vesnička ve skotské Vysočině, známá pouze skrz tamní whisky. Ony jsou ale straight edge, veganky, hlásí se k odkazu Riot Grrrl, spolupracují s Glasgow RnR School For Girls a jejich otce mimochodem můžete znát z několika celkem provařených kapel.

  Nejsou Bratakus ideálním kandidátem na rozhovor? Ten jsme pro československé čtenáře přinesli ve spolupráci se zinem Sanctus Propaganda. Čtěte zde.

 • Phobia Records - 16 let / 16% sleva

  Pátek, 8. prosinec, 2017
  Phobia Records - 16 let / 16% sleva

  Tradiční prosincová akce labelu Phobia Records je tady. 16 let labelu znamenají 16% slevu na celou objednávku na eshopu. Od pátku do neděle.

 • Vychází CERELITIDA #6

  Pátek, 8. prosinec, 2017
  Vychází CERELITIDA #6

  Venku je CERELITIDA #6. Tentokrát zas o něco tlustší, i Cerelitida stárne a tloustne. Na 148 stranách formátu A5 najdete rozhovory s Jitkou o organizaci Jako doma, Brookesia studiem nejen o sítotisku, Samem a Sarsou z Rogernomix o novozélandském punku, který doplňuje článek o Neils Robertsovi, s Deadheroes records, chomutovským Sláwou z Lichens a V rukou osudu a polskými El Banda. Scene report z Berlína a tour reporty Kriminaliät s Lichens (squaty a sklepy ve Francii) a Apolita s Rosa Parks (Balkán). Článek o sabotérech liščích honů v Londýně a výprava po stopách válečné Bosny. Nechybí ani reporty z koncertů pod taktovkou Celerálního Cerelu a pár recenzí na neotřelé nahrávky. Objednávat můžeš na tomto e-mailu.

 • Druhý song z nových TERRIBLE LOVE

  Pátek, 8. prosinec, 2017
  Druhý song z nových TERRIBLE LOVE

  TERRIBLE LOVE z Londýna zveřejnili druhou skladbu z připravovaného EP "Doubt Mines", které vychází 19. ledna 2018. Tahle věc se jmenuje "First Flowers" a najdete ji zde, oba vály včetně tracklistu jsou pak na bandcampu. Pokud tuhle kapelu neznáte, vězte, že v sestavě figurují členové Bastions, Goodtime Boys, Grappler a Funeral For a Friend.

 • Představujeme: SUBDUED

  Pátek, 8. prosinec, 2017
  Představujeme: SUBDUED

  Tahle londýnská kapela jménem SUBDUED je čerstvá nová akvizice labelu La Vida Es Un Mus. Parádní hardcore / punk šmrnclej vlivem Amebix. Jejich první nahrávkou je "Torment & Torture" demo, které vychází na kazetě. Poslech tady.

Celkem záznamů: 16496
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib