Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • ULTRAVIOLET dávají ochutnat z chystaného splitka

  Středa, 17. květen, 2017
  ULTRAVIOLET dávají ochutnat z chystaného splitka

  ULTRAVIOLET zveřejnili skladbu "Gravity" z avizovaného splitka s rakouskými LAST SHREDS. Připomeňme, že v Ultraviolet působí bývalí členové The Carrier, oproti tomu v Last Shreds najdete dva členy Dead Swans. Další info v Novinkách z 30. listopadu a 20. dubna.

 • TRAVOLTA vyplivli dva nové vály

  Středa, 17. květen, 2017
  TRAVOLTA vyplivli dva nové vály

  Belgická fastcore / power violence parta TRAVOLTA hodila na svůj bandcamp dvě skladby z chystaného split LP s MARX BROS. Na témže místě najdete i jejich předchozí matroš, třeba ten ze splitu s Gewoon Fucking Raggen.

 • Vinyl (a kazety) vládnou

  Středa, 17. květen, 2017
  Vinyl (a kazety) vládnou

  Vezmeme to hopem, páč některé tituly se už v novinkách objevily. Takže jenom v rychlosti co je venku: PRESSING ON - "Future" EP, DESPISE YOU / COKE BUST split EP, AGATHOCLES / NOXIOUS THREAT split EP, AGATHOCLES / PUNCTURED ESOPHAGUS split kazeta, SYSTEM FUCKER - "US West Coast Tour 2017" kazeta, GERANIÜM / LINK split LP, TEETHING - "We Will Regret This Someday" kazeta.

 • PP17 představuje: INSTINCT OF SURVIVAL

  Úterý, 16. květen, 2017
  PP17 představuje: INSTINCT OF SURVIVAL

  Stenchcore z Hamburgu! INSTINCT OF SURVIVAL. I tuhle kapelu budete asi dobře znát, už tady párkrát zavrzali. Německá odpověď na kapely jako Amebix, Deviated Instinct, Axegrinder nebo Hellshock, Sanctum. Špinavost! V sobotu večer na Punx Picnicu v Modré Vopici!

 • Představujeme: FUTURA

  Úterý, 16. květen, 2017
  Představujeme: FUTURA

  FUTURA je nová kapela z Los Angeles, ve které zpívá Erika z Fumigados - tentokrát však anglicky. Právě nahráli demo se čtyřma skladbama, nesoucích se v duchu kapel jako Vice Squad, The Expelled a dalších UK´82 kapel. Celá věc je k poslechu na bandcampu.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Chystaný živák CHOKING VICTIM

  Úterý, 16. květen, 2017
  Chystaný živák CHOKING VICTIM

  CHOKING VICTIM jsou momentálně uprostřed svého reunion tour, během sobotního koncertu v Pittsburghu se frontman Scott Sturgeon nechal slyšet, že kapela bude nahrávat živé album. Zároveň dali Choking Victim publiku ochutnat instrumentální verzi nové skladby. Jediné album "No Gods / No Managers" jim vyšlo už v roce 1999.

 • Chystané 10" EP od RED APOLLO

  Úterý, 16. květen, 2017
  Chystané 10

  9. června vyjde u Moment of Collapse nové EP němcům RED APOLLO, bude se jmenovat "Meta" a obsahovat bude dvě skladby z doby kolem druhé desky "Altruist" (2015). Ty budou znovu nahrané a projdou novým mixem a masteringem a jejich instrumentální verze pak budou k dispozici jako desetipalec. Živě pak letos na Fluffu.

 • Nové videoklipy

  Úterý, 16. květen, 2017
  Nové videoklipy

  MOSCOW DEATH BRIGADE - "Brother & Sisterhood" (z chystaného alba)
  FEAR OF EXTINCTION - "Abyss" (ze splitu s Passiv Dödshjälp)
  HUMAN FAULT - "Fake" (text "o moci sociálních sítí" kapely z Vyškova)
  RVIVR - "The Tide" (ze stejnojmenného sedmipalce)
  DELUMINATOR - "129A" (z loňského debutového alba "Built to Kill")
  COMPANION - "Unbroken" (titulní track z chystaného alba, které vyjde 2. června)
  FOTOCRIME - "Always Hell" (nový projekt Roberta Pattersona z Coliseum)
  BANKRUPT - "Tronald Dump" + "Tony Montana" (dva nové singly a dva klipy najednou)

 • První song z nové desky LVMEN

  Pondělí, 15. květen, 2017
  První song z nové desky LVMEN

  Dlouho očekávaná událost chytá reálné obrysy. LVMEN odkryli první ukázku z připravované nové desky "Mitgefangen - Mitgehangen", která vyjde příští měsíc u Day After records. Skladbu "XXII" najdete tady. Předobjednávky budou spuštěny zítra na dayafter.cz. Další info o desce v Novinkách z 27. září 2016 (viz vyhledávač).

 • Nové skladby z připravovaných desek

  Pondělí, 15. květen, 2017
  Nové skladby z připravovaných desek

  Přes víkend se nám to trochu nakupilo, tak to zabalíme do objemnějšího balíčku: RATS IN THE WALL zveřejnili skladbu "Warbound" z chystaného sedmipalce. Hardcore punk z Kalifornie, v sestavě Brad Logan z F-Minus / Leftover Crack a za mikrofonem Eva z Gather.

  Švédští INVSN vyhodili singl "This Constant War" z alba "The Beautiful Stories", které vyjde 9. června. V sestavě členové a členky Masshysteri, Refused, DS-13.

  THE TIDAL SLEEP
  vypustili song "Bandages" z připravované desky "Be Water", jež vyjde 30. června. Živě 8. června v pražském Crossu.

  O THE LURKING FEAR se už u nás napsalo celkem dost, takže doplníme o první song, který tahle all-star kapela vypustila: "Winged Death". Debutové EP předchází velké desce "Out Of The Voiceless Grave", jež vyjde 11. srpna 2017 u Century Media.

Celkem záznamů: 15820
1 2 3 4 5


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib