Novinky

 • Další FAT kompilace od Fat Wreck Chords

  Středa, 16. květen, 2018
  Další FAT kompilace od Fat Wreck Chords

  Fat Wreck Chords pokračuje ve vydávaní oblíbených "tlustých" kompilací. Další na řadě bude ta s názvem "Fat Music For Wrecked People", na které se objeví NOFX, Mad Caddies, BadCopBadCop, The Lawrence Arms, Strung Out a The Last Gang. Sedmipalec bude čítat 6 skladeb, z nichž polovina bude nevydaná, z připravovaných nahrávek.

 • Fear Fest 2018: PARASIT

  Úterý, 15. květen, 2018
  Fear Fest 2018: PARASIT

  Pokud někomu chybí produkce Skitsystem lehce lízlá death metalovou švédskou školou, jsou PARASIT jasným favoritem letošního Fear Festu! Se členy Entombed, Diskonto, Uncurbed, Demonical, Asocial, 3 Way Cum v sestavě. Již koncem května tady!

 • FOR PETE´S SAKE vydávají nové album

  Úterý, 15. květen, 2018
  FOR PETE´S SAKE vydávají nové album

  Norská straight edge kapela FOR PETE´S SAKE, kterou dali v roce 2011 dohromady členové tou dobou 11 let rozpadlých Sportswear, se poprvé od úmrtí zpěváka Petera Amdama v roce 2016 hlásí o slovo. Ven vypouští novou skladbu "Pure Intensity", která se objeví napřipravovaném LP "North Atlantic". To vyjde stejně jako předchozí "In Faith and Loyalty" u marylandského labelu React! records. O zpěv se rozdělili basák Arne Olav a kytarista Espen, působící zároveň v Damage Control.

 • Rozpad MONACHUS (2009 - 2017)

  Úterý, 15. květen, 2018
  Rozpad MONACHUS (2009 - 2017)

  Švédští MONACHUS (v letech 2001 až 2009 fungující jako Icos) ohlásili rozpad. Jejich poslední vystoupení se uskuteční na červnovém Alerta Antifascista Deathfestu, kde se představí ve společnosti Archivist, Morrow, Las Casas Viejas a našinců Baestien. V éře Monachus tak vydali dvě alba "Out of the Blue" (2011) a "Below" (2013).

 • Nový song od PARANOID

  Úterý, 15. květen, 2018
  Nový song od PARANOID

  Song s názvem "Jikangire" si můžete poslechnout tady. Objeví se na novém albu "Heavy Mental Fuck-Up", které vyjde na podzim, ale také se objeví na třísongovém stejnojmenném maxi singlu, který vyjde koncem června u Konton Crasher / The Sign Records.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Nové nahrávky od Harley Flanagana z CRO-MAGS

  Úterý, 15. květen, 2018
  Nové nahrávky od Harley Flanagana z CRO-MAGS

  Harley Flanagan, zakládající člen CRO-MAGS, vydává dvojici EPs na finanční podporu Gary Millera aka Dr. Know z Bad Brains, který bojuje se závažnými zdravotními problémy (přímá podpora přes GoFundMe zde). Tím prvním je jeho projekt HARD-CORE a nahrávka s názvem "Dr. Know EP", obsahující 6 skladeb. Více jsme o ní psali v loňském roce zde, vychází 4. června. O měsíc později pak vyjde EP "Cro-Mag Demos", jež už svým názvem předurčuje, co bude obsahovat. Skladby z let 1982-1983 zde budou čtyři.

 • Fear Fest 2018: MYTERI

  Pondělí, 14. květen, 2018
  Fear Fest 2018: MYTERI

  Tak Fear Fest 2018 se blíží mílovými kroky. Další švédskou smečkou jsou u nás již dobře známí MYTERI. Temný d-beat / crust ve stylu Tragedy, ale stále se znatelnou stopou skandinávského hardcoru alá Skitsystem / Wolfbrigade. Na Fear Festu v Praze!

 • SPINE vypouští druhý singl

  Pondělí, 14. květen, 2018
  SPINE vypouští druhý singl

  SPINE vypustili druhý singl z připravované desky "Faith", která vyjde 15. června u Bridge Nine. Tentokrát to do vás nachrlí v songu "Drawing Lines" na youtube. Připomeňme, že v sestavě figurují členové Weekend Nachos, Sorry Excuse, Blindside USA a Keef Mountain.

 • TORCHE nahrávají páté album

  Pondělí, 14. květen, 2018
  TORCHE nahrávají páté album

  TORCHE se v těchto dnech nacházejí ve studiu, kde nahrávají svoje páté studiové album. Ve studiu Cabana East na Miami jej produkuje jejich současný kytarista (a dřívější basák) Jonathan Nunez. Album vyjde u Relapse records, počkat si ale budeme muset až do příštího roku.

 • Nové album HUMAN CULL se blíží

  Pondělí, 14. květen, 2018
  Nové album HUMAN CULL se blíží

  Opět ve spolupráci několika labelů vyjde nové album grind / hardcore kapely HUMAN CULL s názvem "Revenant". Předpokládaný datum vydání je během června. Dva vály si můžete poslechnout tady.

Celkem záznamů: 17008
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Praha (Eternia Smíchov)

Battery (USA) + Belief (Ger)

Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Country bál u Bike_Jesus

Praha (Bike Jesus)
24. 5. 2018

Helga Blohm Dynastie (psychedelický hobos z Němec, na kytaru Tobias Werner z Ambush!), Nesbitt´s Inequality (nová deska u Silver Rocket, čerstvě zpět z tour, forma jak Princ, ucejtíš), Dingo (kovbojové z bílý hlíny)

Náš tip

veggie parade