Novinky

 • FAKE NEWS dávají ochutnat z nové nahrávky

  Wednesday, 11. July, 2018
  FAKE NEWS dávají ochutnat z nové nahrávky

  Punkeři FAKE NEWS z australského města Gold Coast vypustili skladbu "Lead Balloon" z chystaného alba "Ewwww!". To vyjde 8. srpna a bude následovat lednové nahrávce "No Walls".

 • Singl z nové desky DOWN BY LAW

  Wednesday, 11. July, 2018
  Singl z nové desky DOWN BY LAW

  Kalifornští DOWN BY LAW hodili na bandcamp skladbu "Rebrand It" z nového alba "All In", které vychází 3. srpna za spolupráce Kung Fu records a Cleopatra records. Jedná se o první nové album od roku 2013, kdy vydali zatím poslední "Revolution Time". DBL pocházejí z Los Angeles a s pětiletou pauzou hrají už od roku 1989.

 • Poslechněte si split LYCANTROPHY s CHIKARA

  Wednesday, 11. July, 2018
  Poslechněte si split LYCANTROPHY s CHIKARA

  Na youtube si můžete poslechnout stream splitu LYCANTROPHY / CHIKARA, což je relativně nová mezinárodní DIY kapela se členy ze Švédska, Bosny, Itálie a Katalánska, fungující od loňského roku. Lycantrophy představovat nemusíme. Na kazetách vychází již brzy pod křídly Aural Onslaught.

 • Vychází Predčasná vzbura #11

  Wednesday, 11. July, 2018
  Vychází Predčasná vzbura #11

  Prekvapeniéééé! Predčasná vzbura #11 vytlačená! Kto by čakal narýchlo zbúchaných 20 strán, bude sklamaný. Jedenástka je fakt pestrá: Začneme s tour reportom kapiel MENTAL TENSION, MEDICATION TIME, FYASCO s príznačným názvom "3bands1van". Už po tretíkrát sme navštívili Ktown fest v Kodani aj s opätovnou návštevou Malmä. Ďalši report alebo cestopis čí ako to nazvať je trochu netradičný - zápisky zo stáže v ruskom meste Volgodonsk. Jediným vyspovedaným človekom v tomto čísle je Marek Marchin a bavili sme sa o turné MASSOLA & SEDEM MINÚT STRACHU po Južnej Kórei a Japonsku. Na ľudskú sračku čísla bol nominovaný Joseph Kony - vodca ugandskej partizánskej skupiny Božia armáda odporu (LRA), ktorá sa násilne snaží nastoliť teokratický systém založený na desatore. Ankety sú tu dokonca dve, jedna metalová a druhá (alko)panková a koniec je vyplnený desiatkami recenzií na knihy. Zaujalo ťa niečo? Píš si o kus na punkgen@gmail.com!

 • JUNTA debutní album v přípravě

  Tuesday, 10. July, 2018
  JUNTA debutní album v přípravě

  Dánská punk kapela JUNTA nahodila na svůj bandcamp ochutnávku z připravovaného debutního alba v podobě čtyř válů, které vyšly také jako promo kazeta u kodaňského labelu Adult Crash. Tamtéž vyjde právě také debutní album, které se bude jmenovat "Dystopolis".

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Představujeme: RAT CAGE

  Tuesday, 10. July, 2018
  Představujeme: RAT CAGE

  Singl kapely RAT CAGE přes naše stránky jen tak letmo prolétl již minulý rok, ale až teprve teď jsme se k ní v té záplavě jiných kapel, novinek, titulů atd. prokousali. A že to je zajímavá kapela! Vlastně je to jednočlenný projekt jistého chlapce jménem Bry! Odkud že byste ho měli znát? Co třeba Cry Havoc, Skiplickers, Dry Heaves, Cop Out atd. atd. Produkce Rat Cage je hodně ovlivněná třeba Totalitär nebo Disarm. Tady je singl a tady je demo.

 • První singl z debutu THE DIVING LINE

  Tuesday, 10. July, 2018
  První singl z debutu THE DIVING LINE

  V dubnu jsme představovali americkou sXe hardcore kapelu THE DIVING LINE, která jako svoje největší vlivy uvádí kapely jako SSD, Ten Yard Fight nebo Floorpunch. Pánové koncem léta vydávají debutové EP "Turn My Back on the World" u New Age records, z něhož si nyní můžete poslechnout ochutnávku v podobě skladby "Here I Stand".

 • Druhé album MORROW vychází na vinylu

  Tuesday, 10. July, 2018
  Druhé album MORROW vychází na vinylu

  Druhé album londýnských MORROW konečně vyšlo na vinylu, konkrétně za kooperace Alerta Antifascista records a Halo Of Flies records. K dostání by už tedy mělo být na Fluff festu, kde Morrow zahrají v pátek 27. července. Album "Fallow" následuje debutovému "Covenant of Teeth", obě nahrávky si můžete poslechnout zde.

 • Vyšel Noise Master #33

  Tuesday, 10. July, 2018
  Vyšel Noise Master #33

  V květnu vyšlo 33. číslo klasického xerox fanzinu Noise Master. První várka putovala do Nepálu a druhá hromádka se koncem června dostala na domácí půdu. Standardní grafika a obsah. Rozhovor s BASTARD INSTINK, DIS-TRÜST (Salvador), Bringer Of Gore Rec. / Meltaaargh!!!! Rec. (Belgie) a SNUFFX (Indie). Biografie ARPHALON (Libye), DICTATOR (Laos), SOOTHSAYER (Kanada), BLESSED DEATH (USA), dále TINA TURNER FRAISEUR (Francie), GHETTÖ (Francie), HARM DONE (Francie), LOATHING (USA) a SAVAGE (USA). Reporty a recenze a recepty. 52 stran - nic víc, nic míň. Pořídíš zde: rabies-noise@volny.cz nebo u distributorů jako PHR, Insane Society, apod.

 • Představujeme: ANTIDOTO

  Monday, 9. July, 2018
  Představujeme: ANTIDOTO

  V Madridu se vyloupla další nová kapela, jmenuje se ANTIDOTO a na svět už vypustila debutovou nahrávku "Romper Espaňa" obsahující 10 hardcore punkových skladeb melodičtějšího střihu. Album masteroval Brad Boatright v Audiosiege, digitální podoba zde, na vinylu by snad mělo být venku koncem léta.

Celkem záznamů: 17174
2 3 4 5 6


Reklama
vegan