Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Song z chystané desky VICES

  Úterý, 14. únor, 2017
  Song z chystané desky VICES

  Australská hardcore kapela VICES hodila na svůj bandcamp skladbu "Broken" z připravované desky "Now That I Have Seen I Am Responsible". Ta vychází 17. března u Resist records a následuje předchozí "We´ll Make It Through This" z roku 2015.

 • Nové album CHAOTIC END

  Úterý, 14. únor, 2017
  Nové album CHAOTIC END

  Řecké crust / punk kapele CHAOTIC END vyšlo nové album s názvem "Promise". Kapela si album vydala sama a sehnat se dá přes kontakty na jejich FB profilu. Jejich předchozí album vyšlo u Skuld Releases. Lahůdka pro Amebix, Axegrinder nebo Deviated Instinct fans. Titulní vál k poslechu tady.

 • Druhé album španělských ROUILLE

  Úterý, 14. únor, 2017
  Druhé album španělských ROUILLE

  Kapela ROUILLE vznikla v roce 2013 ve španělské Zaragoze a hraje atmosférický post-punk / emo / post-hardcore. Aktuálně jim vychází druhé album "Á la fin sera l´écrit", ze kterého můžete skouknout videoklip "Controleurs de Controleurs". Pokud vás zaráží proč je zpěv ve francouzštině, vězte, že v sestavě působí bývalý člen Amanda Woodward.

 • Nová nahrávka MANTAR

  Úterý, 14. únor, 2017
  Nová nahrávka MANTAR

  U Nuclear Blast vyjde během následujících týdnů nová nahrávka německého sludge / doom / punk dua MANTAR s názvem "The Spell". Vyjde jako desetipalec a titulní stejnojmenný vál si můžete poslechnout tady.

 • Split CONTROLLED EXISTENCE s HEADLESS DEATH

  Úterý, 14. únor, 2017
  Split CONTROLLED EXISTENCE s HEADLESS DEATH

  Na Dead Heroes Records právě vyšel CONTROLLED EXISTENCE / HEADLESS DEATH split EP. CE jsou bestiální powerviolence /grindcore komando z Prahy a jejich zbrusu nový materiál tvoří 7 nových skladeb, včetně coveru od legendárních bohů grindcore scény Warsore. Krátké výbušné songy, kompozičně postavené na hutných až beznadějně psychopaticky vyznívajících rozjezdech, přecházející ve zběsilý kopající násilný grind, gradující smrtící fastcore klepačkou. HD jsou chaotické násilné grindcore peklo z australského Melbourne, ve stylu starých grind kapel ala Excruciating Terror, Warsore, řízlé death metalovou kudlou. Jejich strana přináší 4 nové skladby včetně coveru od legendárních Voorhees. Zběsilá grindcore rubanice občas padající do hodně hlubokých vod až močálů, ale vždy se podaří tak tak uniknout, strach z toho co přijde ti nedovolí zemřít, proto utíkáš dál před bestií, která je ti stále těsně v patách - náhle padá jehla a ty s ní, to jsou pekelníci Headless Death. Vynikající sound i atmosféra materiálu. V kapele najdeš členy legendárních kapel jako Rorskopp, Rort nebo Internal Rot. Limitka je na 100 ks červenočerném vinylu se samolepkami obou kapel a 400 ks klasika černý. Více na deadheroes.cz.

 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 • Nový singl od NO CHANCE OF RECOVERY

  Pondělí, 13. únor, 2017
  Nový singl od NO CHANCE OF RECOVERY

  Pražská kapela NO CHANCE OF RECOVERY vypustila první věc z připravovaného EP "Freedom´s Just a Word You´re Free to Say", jehož křest proběhne 23. února v klubu Famu ve společnosti I Am Pentagon a Cumulonimbus. První singl s názvem "Kandidáti existence" čekuj tady.

 • Mezinárodní kompilace "Emergency Attack"

  Pondělí, 13. únor, 2017
  Mezinárodní kompilace

  Venku je čtvrtý díl digitální kompilace s názvem "Emergency Attack", kterou si můžete zdarma stáhnout tady. Objevují se na ní punk, hardcore, anarcho, power violence, crust a grindcore kapely z celého světa, aktuální díl má i české zastoupení v podobě brněnských kapel Resurgo a Trauma. Předchozí díly najdete na tomtéž odkaze.

 • HÖNNOR SS nový song

  Pondělí, 13. únor, 2017
  HÖNNOR SS nový song

  Na bandcampu švédské käng kapely HÖNNOR SS si můžete poslechnout nový song s názvem "Curse", který bude součástí split LP s makedonskou kapelou Disease. Tamtéž je také song z připravovaného EP s názvem "A Question Of Moral Sanity", který vyjde u Crucificados Pelo Sistema.

 • Další a další tituly u La Vida Es Un Mus

  Pondělí, 13. únor, 2017
  Další a další tituly u La Vida Es Un Mus

  Po albu RATA NEGRA jsou tady další tituly u aktivního londýnského labelu La Vida Es Un Mus. Jde o singly EXOTICA - "Musique Exotíque #01" EP, S.H.I.T. - "i" EP a RAT CAGE - "Caged Like Rat" EP. Všechny nahrávky ku poslechu tady.

 • DEUTER demos u Warsaw Pact Records

  Pondělí, 13. únor, 2017
  DEUTER demos u Warsaw Pact Records

  Na labelu Warsaw Pact Records (což je sublabel Refuse Records) vyjde další kus polské punkové historie v podobě alba DEUTER - "Demos 1981 - 1986" LP. Poslech několika válů na bandcampu labelu.

Celkem záznamů: 15521
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (007)

24. 2. 2017

Straightline (skate punk thrash, Ger), Burning Steps

Náš tip

OEF 2017