Novinky

 • MYTERI nové album venku !!!

  Úterý, 10. říjen, 2017
  MYTERI nové album venku !!!

  Po několika měsících čekání je to tady! Nové album švédských MYTERI s názvem "Ruiner" vychází oficiálně u Phobia Records právě dnes! Vyšlo ve spolupráci několika labelů na luxusním 180g vinylu s gatefold obalem, plakátem a ve třech barevných vinyl kombinacích. Stream celého alba tady.

 • NIGHTFALL s novým singlem

  Úterý, 10. říjen, 2017
  NIGHTFALL s novým singlem

  Americký d-beat / crust NIGHTFALL je zpět s novým singlem. Nahrávka se jmenuje "Deadly game" a vyšla u Ryvvolte Records. Zatím žádný hluk na sítích.

 • Nové album RUINAS je venku

  Úterý, 10. říjen, 2017
  Nové album RUINAS je venku

  Argentinský stenchcore crust RUINAS, který se momentálně motá po evropských silnicích a štacích, vydal u Angry Voice Records nové "s/t" album. Album digitálně vyšlo již v roce 2016, tady je kompletně k poslechu.

 • Nové album EXHUMED u Relapse

  Úterý, 10. říjen, 2017
  Nové album EXHUMED u Relapse

  Nové album grind core legendy EXHUMED vychází tento měsíc na Relapse Records. Deska se jmenuje "Death Revenge" a k dostání je v několika verzích (vinyl, CD, download atp.). Tři songy jako návnada jsou tady.

 • Představujeme: ALEMENT

  Úterý, 10. říjen, 2017
  Představujeme: ALEMENT

  Americká odpověď na tvorbu starých dobrýc Axegrinder, to jsou ALEMENT. Další utajená a poměrně kvalitní stenchcore kapela z Philadelphie (to je v USA). Tady je jejich bandcamp se všemi jejich nahrávkami. Špína.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Fear Fest 2018: GRÄNSLANDET

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Fear Fest 2018: GRÄNSLANDET

  Zpomalíme. GRÄNSLANDET. Tohle je parádní hrubý mix klasického švédského d-beat / crustu se sludge / doom pasážemi. Míchanice, která baví a důkazem budiž debutní album s názvem „Solidum“ nebo nová deska, která je v přípravě a vyjde nejspíš právě na jaře příštího roku. Ještě se sluší připomenout, že v Gränslandet působí členové spolků jako Myteri, Vengeance Of Karma nebo Socialstyrelsen. Fear Fest 2018!

 • To Live A Lie novinky

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  To Live A Lie novinky

  Tak u tohoto labelu je někdy opravdu těžké stíhat co všechno má v plánu a co vydává. Předpokládáme, že ale věrní grind / fastcore / power violence maniaci mají přehled a tudíž tady vypíchneme pár titulů, které nás trkly hned napoprvé. Samozřejmě většina z nich se již streamuje na labelovém bandcampu. SEX PRISONER / HARM DONE split LP, WVRM - "Can You Hear The Wind Howl" LP, MAXBROS / TRAVOLTA split LP, GASP - "Sore For Days Demo 96" kazeta, SIDETRACKED - "Impediment" kazeta, ACxDC / GODLAGOON split, DEPRAVED - "s/t" EP, FAIM - "Demo" kazeta.

 • Polský label N.I.C. Records jede

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Polský label N.I.C. Records jede

  Takže další nové releasy vyšly u polského labelu N.I.C. Records. Jsou to již avizované split LP CALM THE FIRE / THE DEAD GOATS a také singl parádní hardcore / punk kapely NEGATIVE VIBES - "s/t", který nám trestuhodně ušel, protože vyšel již v průběhu letošního léta. Poslech právě tohoto singlu tady.

 • Novinky u Blood Harvest Records

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Novinky u Blood Harvest Records

  Švédský death / thrash / black metal label Blood Harvest Records je stále aktivní a má hromadu plánů. Z těch tentokrát vypíchneme nové nahrávky od těchto kapel: GLOAM - "Death Is The Beginning" LP/CD (poslech), RUIN - "Drown In Blood" LP/CD (poslech) a TOMB MOLD - "The Bottomless Perdition / The Moulting" LP/CD (poslech). Vše death / thrash nahrávky z hlubokého podzemí těchto stylů.

 • Představujeme: WITCHTRIAL

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Představujeme: WITCHTRIAL

  Trocha metal punku na úvod týdne neuškodí. Nová kapela WITCHTRIAL pocházející z Washingtonu (to je v USA) se přihlásila o slovo svým demem nahraným letos v únoru a v létě vydaným na kazetě. Samozřejmosti je i poslech či případný download na kapelovém bandcampu. A že prej for fans Venom, Hellhammer či Anti Cimex.

Celkem záznamů: 16303
2 3 4 5 6


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib