Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • EXIT UNIT singl u Deep Six Records

  Úterý, 14. březen, 2017
  EXIT UNIT singl u Deep Six Records

  Au. Tohle nám tak trochu uniklo mezi prsty. Nenápadná hláška, že na Deep Six Records vyjde singl EXIT UNIT. On totiž ekvivalent názvu Exit Unit je INFEST! Sestava hovoří za vše Denunzio, Domino a Bob Kasitz. Singl se jmenuje "Anthems For The Next World War" a pár sekund zla je k poslechu tady.

 • Představujeme: WALL BREAKER

  Úterý, 14. březen, 2017
  Představujeme: WALL BREAKER

  WALL BREAKER je nová sXe hardcore punk kapela z New Jersey, nejvíce ovlivněná spolky jako SSD nebo Life´s Blood. Jejich první demáč vyšel na kazetách u Bleeding Edges a Absolute Contempt records, všech pět válů si můžete poslechnout skrze jejich bandcamp.

 • Dva singly u Imminent Destruction Records

  Úterý, 14. březen, 2017
  Dva singly u Imminent Destruction Records

  Dva nové releasy má na kontě anglický label Imminent Destruction Records. Jsou to švédští AXE RASH a jejich singl "Head vs. Wall" (bandcamp) a finská raw punk bruska HARHAT - "Henkinen Ydintuho" EP (bandcamp).

 • Chystané album švédských INVSN

  Úterý, 14. březen, 2017
  Chystané album švédských INVSN

  Po pár náznacích dotáhneme informace ohledně nového alba "The Beautiful Stories" od INVSN. Tahle švédská kapela s lidmi z Refused, Masshysteri, DS-13, The (International) Noise Conspiracy, Lykke Li, The Deportees v sestavě, se upsala labelu Dine Alone records, právě na něm album 9. června vyjde. Skladba "Immer Zu" k poslechu zde.

 • Představujeme: EMPTY RITUAL

  Úterý, 14. březen, 2017
  Představujeme: EMPTY RITUAL

  Pokud si vybavujete kapelu Justi Die! z východního pobřeží USA (Asheville), vězte, že tři z jejích členů (zpěvák, kytarista, bubeník) nyní pokračují v kapele EMPTY RITUAL, která si jako inspiraci bere hardcore alá Unbroken, Most Precious Blood, apod. Demo o šesti skladbách si můžete poslechnout tady.

 • orba31
 • Orba31

  orba31
 • Nový titul u Phobia Records

  Pondělí, 13. březen, 2017
  Nový titul u Phobia Records

  U Phobia Records vyšel další titul. Tentokrát jde o split desetipalec dvou švédských kapel ÅTERFALL / VANVETT. Obě kapely drhnou klasický raw punk ve stylu Anti Cimex / Bombanfall. Vylisováno 350 kusů. Další novinkou je dolis singlu SOCIETYS DECLINE - "6 Track" EP. 200 kusů na bílém vinylu. Dále byl spuštěn předprodej singlu SVAVELDIOXID s názvem "Krigets Brutalitet", který vyjde příští týden. 400 na černém vinylu a 100 na modrém. Vše naleznete zde.

 • EDGEWISE po 20 letech s novou nahrávkou

  Pondělí, 13. březen, 2017
  EDGEWISE po 20 letech s novou nahrávkou

  20 let po posledním albu (1997) se pensylvánská hardcore kapela EDGEWISE vrací s novou nahrávkou, která stvrdí jejich návrat z roku 2014. Bude se jednat o EP "Angels and Addicts", které nahrával Fred Mascherino (Taking Back Sunday). V současné sestavě doplnil trojici Al Spina (zpěv), Vince Spina (kytara), Matt Tincani (basa) ještě kytarista Jess Goldey (My Turn To Win) a bubeník kevin Ruggeri (Ten Foot Pole). EP bude obsahovat čtyři skladby, k té s názvem "Choked Out" můžete čeknout videoklip. Vychází u Cointoss records.

 • DOPELORD nové album na vinylu

  Pondělí, 13. březen, 2017
  DOPELORD nové album na vinylu

  O vinyl verzi nového alba sludge / stoner vrahů DOPELORD s názvem "Children Of The Haze" se opět postaral slovenský label Heavy Metal Vomit Party. Vychází ve třech barvách, dvě limitky a předobjednat si jej můžete tady.

 • DEATHWISH u Beer City Records

  Pondělí, 13. březen, 2017
  DEATHWISH u Beer City Records

  Hm. Tohle je parádní kapela, kterou jsme tak nějak celou dobu opomíjeli. DEATHWISH a jejich nové album "Unleash Hell", které vyšlo v pátek na Beer City Records, bude zajímat hlavně fans kapel jako Zeke, Disfear, Poison Idea, Mötorhead nebo G.B.H.. Jeden vál si můžete poslechnout tady.

 • Představujeme: TOO FAR FROM HOME

  Pondělí, 13. březen, 2017
  Představujeme: TOO FAR FROM HOME

  Pražská hardcore kapela TOO FAR FROM HOME zveřejnila singl "Prisoners of Violence", který je "hejt na všechny duté mozky, které si myslí, že barva kůže říká něco o povaze či dokonce hodnotě života člověka. Zejména pak míří do řad nácků, jejichž jediným argumentem je násilí, a kteří jsou větší mor společnosti, než jejich neviditelný nepřítel". Jedná se o první singl z chystaného EP "The World Belongs To Those Who Dare".

Celkem záznamů: 15631
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Prckovy Narozky

Litoměřice (Baronka live music)
24. 3. 2017

Just War, Soukromey Pozemek, Pštrosí Sperma, Neni Podstatný

Náš tip

Punx Picnic 2017