Novinky

 • EXORCIZPHOBIA lákají na nové album

  Středa, 7. březen, 2018
  EXORCIZPHOBIA lákají na nové album

  Thrasheři EXORCIZPHOBIA vypustili další song z připravovaného druhého alba "About Us Without Us", tahle věc se jmenuje "Gypsy Rock´n´Roller" a najdete ji na bandzone. Pánové zároveň nedávno zveřejnili videoklip k titulnímu singlu.

 • První song z nové desky RED APOLLO

  Středa, 7. březen, 2018
  První song z nové desky RED APOLLO

  Slíbená první ukázka z připravované třetí desky německých RED APOLLO je tady, skladbu "The Ides of March" najdete na youtube. Album "The Laurels of Serenity" bude obsahovat 8 skladeb na délce 48 minut a vyjde 27. dubna u Moment of Collapse. Vinyl bude v různých barevných variacích, u CD vyjde i limitka s bonusovým diskem, obsahujícím instrumentální verzi alba.

 • GELD a PHYSIQUE u Iron Lung Records

  Úterý, 6. březen, 2018
  GELD a PHYSIQUE u Iron Lung Records

  Další dva pekelné releasy vyjdou koncem března u Iron Lung Records. Jde o australskou kapelu GELD a jejich debutní LP "Perfect Texture" (se členy Kromosöm v sestavě) a hlučný raw punk / d-beat PHYSIQUE a jejich debut LP "Punk Life Is Shit". Ukázky tady.

 • SNOR a PROFOSS u Adult Crash

  Úterý, 6. březen, 2018
  SNOR a PROFOSS u Adult Crash

  Na dánském labelu Adult Crash Records vyšly dva singly najednou. Jde o SNOR - "Scandinavian Heartbreaker" a PROFOSS - "s/t" EP. Skandinávský raw punk!

 • Nový singl I AM PENTAGON

  Úterý, 6. březen, 2018
  Nový singl I AM PENTAGON

  I AM PENTAGON zveřejnili první singl z připravované desky "265", která vyjde 4. dubna na Pushteek records. Skladba se jmenuje "Teď, anebo nikdy" a "je připomenutím toho, že přes všechny řeči o svobodě a pokroku, žijeme ve zkurveném, krutém světě. Vládnou mu psychopati posedlí mocí, kteří se neštítí ničeho a každý den vrhají miliony a miliardy zmanipulovaných nebo bezmocných do stále nových válek a konfliktů, nebo je zamykají v iluzi o dosažení brzkého blahobytu, která ale jen dláždí cestu k modernímu otroctví, exekucím, sociální nejistotě, fízlování, frustraci a v konečném důsledku opět k násilí. Globální nukleární rétorika i realita je opět ve stádiu tzv. studené války, nacionalismus a náboženská propaganda ruku v ruce s těžkým byznysem vyvolávají nebo zhoršují ty nejkrutější války a každou hodinou je blíž nezvratilená ekologická katastrofa. Zvířata nejsou brány jako živé bytosti. Lež už není lež a všechno se dá relativizovat, včetně znásilnění. Válka proti chudým zuří naplno. Rasismus a fašismus nejsou většinou společnosti vnímány jako hrozba, ale jako řešení...
  Nic z toho ale neznamená, že se přišel čas to vzdát. Máme to privilegium, že můžeme alespoň nějakým způsobem bojovat proti všemu tomu svinstvu, které nás obklopuje, každý podle svých možností. Víme, že punkrock nezachrání svět, ale pořád může být platformou, která nás spojuje a ne rozděluje. Únikem, který nám umožní se nadechnout a najít sami sebe, někoho, kdo nám bude rozumět, svůj způsob realizace, zábavy a nebo boje. I přes jeho neoddiskutovatelnou nedokonalost v něj i po 25 letech pořád věříme. Stejně jako v rovnost, solidaritu a lásku. Díky všem, o které se můžeme opřít. Nenechte se zlomit. Nepřestávejte věřit a bojovat. Nikdy není pozdě odmítnout pravidla. I Am Pentagon 2018."

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Song z nové desky WAR ON WOMEN

  Úterý, 6. březen, 2018
  Song z nové desky WAR ON WOMEN

  13. dubna vyjde u Bridge 9 records avizované nové album baltimorských WAR ON WOMEN, pojmenované "Capture the Flag". První ochutnávku v podobě skladby "YDTMTHL" si můžete poslechnout tady.

 • Původní bubeník Black Flag s novou kapelou

  Úterý, 6. březen, 2018
  Původní bubeník Black Flag s novou kapelou

  Původní bubeník Black Flag Brian Migdol, který v kapele působil v letech 1977-1978, založil nový projekt s názvem MY HIGH SCHOOL REBELLION. Do něj si přizval spoustu hostů, kterými jsou např. Casey Royer (The Adolescents, DI), Bill Close (The Freeze), Farrell Holtz (Decry), Axxel Ashford (The Gears), Rik Collins (Sky Saxon), Suzi Carmichael (Turbulent Hearts), Liz McGartart (Tongue), Christa Collins (Wooly Bandits) nebo Michael Valejo (Circle One). První nahrávka by měla být venku v nejbližší době.

 • Představujeme: EYE MASTER

  Pondělí, 5. březen, 2018
  Představujeme: EYE MASTER

  Členové Fall of Efrafa, King Leviathan, Blackstorm, King Beef a Lake of Snakes mají novou kapelu s názvem EYE MASTER. Tento název dozajista nastraží uši všem fans Entombed a nastraží je správně, protože přesně směrem kapel jako Entombed nebo Black Breath se má jejich tvorba ubírat. První demo je na cestě.

 • EL BANDA proti zpřísnění potratové legislativy

  Pondělí, 5. březen, 2018
  EL BANDA proti zpřísnění potratové legislativy

  Polská hardcore punk kapela EL BANDA hodila na bandcamp singl "Hanba" z připravované desky "Wiatr sieje nas", která vyjde pod křídly Pasazer records. Stejně jako předešlý song Wściekłyszpaler se věnuje potratovému zákonu v Polsku.

 • Dva nové tituly u Konton Crasher Records

  Pondělí, 5. březen, 2018
  Dva nové tituly u Konton Crasher Records

  Po singlu Kronisk Misantropi zkraje letošního roku je americký label Konton Crasher opět zpátky a tentokrát hned se dvěma novými tituly. Jde o DISSOBER / HONNÖR SS split EP a debutní dvanáctipalec hrubé d-beat / raw punk smečky z Kanady MUECO - "Mindless Instinct". Rubanice!

Celkem záznamů: 16803
3 4 5 6 7


Reklama
animal-lib

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Praha (Eternia (Smíchov) u skejt rampy)

20. 3. 2018

What Of Us (USA, hardcore/screamo kapela z New Yorku a New Jersey s bývalými i současnými členy Capacities, Weather Lore či Au Revoir - ty poslední jste slyšeli v listopadu v Underdogs'!), Sur L'Eau (screamo/emoviolence, Ger)

Náš tip

Fear Fest 2018