Novinky

 • Představujeme: DEAD ON PAROLE

  Úterý, 13. červen, 2017
  Představujeme: DEAD ON PAROLE

  Řecký hardcore / crust. To prostě nemůže být špatná kapela. A taky, že není. DEAD ON PAROLE nahodili na svůj bandcamp novou devíti songovou nahrávku. Pro fans Chaotic End, Hibernation nebo From Ashes Rise.

 • Nové EP od švédských WASTE

  Úterý, 13. červen, 2017
  Nové EP od švédských WASTE

  Ve čtvrtek se v Praze představí švédští WASTE, kteří hrají navztekaný sXe hardcore s politickým přesahem a ženským vokálem. Na koncertě určitě zazní i nějaká ta písnička z nového EP "Executioner", na které byly právě spuštěny předobjednávky u Refuse records. Celé jej najdete k poslechu tady.

 • Rozpad BUSTED OUTLOOK

  Úterý, 13. červen, 2017
  Rozpad BUSTED OUTLOOK

  Kalifornští BUSTED OUTLOOK se rozpadli. Důvodem jsou obvinění, kterým čelí jejich zpěvák Rich. Více se dočtete zde, Richovu reakci pak najdete tady (zřejmě musíte být přihlášeni). Zrušeno bylo i plánované japonské turné, posledním vydaným titulem tak nejspíš zůstane loňské album "Not Defined By Violence". Rich zároveň působí v kapele Permanent Ruin.

 • Song z chystané desky COMEBACK KID

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Song z chystané desky COMEBACK KID

  COMEBACK KID si plácli s Nuclear Blast a domluvili se na vydání nové desky. Při této příležitosti zveřejnili první singl "Absolute", ve kterém za mikrofonem hostuje Devin Townsend. Nové album bude následovat poslední desce "Die Knowing", vydané v roce 2014 u Victory records.

 • Phobia Records chystané tituly

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Phobia Records chystané tituly

  Pravděpodobně již tento týden vyjdou u Phobia Records tři nové tituly (YDINTUHO, DISSEKERAD a FÖRGIFTAD), mezitím si můžete na bandcampu poslechnout nově přidaný song právě ze singlu Dissekerad a po jednom válu od každé kapely z chystaného split LP PASSIV DÖDSHJÄLP / FEAR OF EXTINCTION.

 • limokid7
 • Limokid7

  limokid7
 • Chystaný split ASO-NAGA / RESTRICTION

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Chystaný split ASO-NAGA / RESTRICTION

  Dvě severočeské hardcore / punk kapely ASO-NAGA z Krupky a RESTRICTION z Ostrova, hledají labely, které by byly ochotné podílet se na chystaném split EP. Aso-Naga si můžete poslechnout tady a Restriction tady. Tamtéž naleznete i kontakty.

 • Představujeme: WEAKS

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Představujeme: WEAKS

  Basák z japonské kapely Lastly Maeda založil novou smečku s názvem WEAKS, které nyní vychází u Strong Mind Japan Records debutní singl s názvem "Flamenco". O artwork se postaral Satoshi (ex-Isterismo) a trailer si můžete prohlédnout / poslechnout tady.

 • Benefiční kompilace pro Chelsea Manning

  Pondělí, 12. červen, 2017
  Benefiční kompilace pro Chelsea Manning

  "Freedom Is a Wilderness" se jmenuje nová skladba WORLD / INFERNO FRIENDSHIP SOCIETY, kterou přispěli na kompilaci "Hugs For Chelsea". Ta je benefiční pro Chelsea Manning, která byla před měsícem po 7 letech věznění propuštěna na svobodu. Barrack Obama zrušil zbytek trestu (dalších 28 let) 17. ledna 2017. Připomeňme, že Chelsea je transwoman a také bývalý americký vojín, odsouzený za neoprávněné nakládání s utajovanými informacemi a jejich zvěřejňování především prostřednictvím WikiLeaks. Na kompilaci se dále objevil např. Thurston Moore, Michael Stipe, Tom Morello nebo Against Me!, Anti-Flag, Jello Biafra & The Guantanamo School of Medicine, Screaming Females, Culture Shock a další.

 • Ochutnávka z nového alba ČAD

  Pátek, 9. červen, 2017
  Ochutnávka z nového alba ČAD

  Slovenští ČAD vypustili první song "Štvaná zver" z nového alba "Bastard", které vychází v pondělí 12. června jako digipack CD. Na vinylové verzi se momentálně pracuje, vyjít by měla ještě během léta. Jako hosté se na albu objeví Rudi Rus z Headbangeru_FM a Datra z RozpoR.

 • MAJORITY RULE a PG.99 zpátky na pódiích

  Pátek, 9. červen, 2017
  MAJORITY RULE a PG.99 zpátky na pódiích

  Nadšenci do screama / ema zažívají žně, kromě zmiňovaných City Of Caterpillar se na scénu vrací i MAJORITY RULE a to navíc ve společnosti PG.99, kteří se naposled na pódiu objevili krátce vrámci reunionu roce 2011. Právě s nimi vyrazí na americké tour (aktuální výpis zastávek tady), ostatně spolupráci obou kapel osvědčilo již společné splitko z roku 2002. A stejně jako City Of Caterpillar, i Majority Rule se záhy objeví i u nás, konkrétně to bude 17. října v brněnském Kabinetu Múz ve společnosti Remek.

Celkem záznamů: 15933
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
animal-lib