Novinky

POZVÁNKY NA KONCERTY:
 • Split KOVADLINA s PAKKOSYÖTTÖ

  Úterý, 18. duben, 2017
  Split KOVADLINA s PAKKOSYÖTTÖ

  U Damage Done vychází avizovaný 12" split KOVADLINA / PAKKOSYÖTTÖ. Kovadlina z Prahy z něj již před časem prostřednictvím videoklipu představila skladbu "Medicína", která reflektuje současné xenofobní nálady v ČR. Pokud se chcete blíže podívat na druhou partu z Helsinek, tady je jejich bandcamp. V sestavě Mika Kaukonen, kytarista Endstand.

 • Teplický thrash BOB s novou nahrávkou

  Úterý, 18. duben, 2017
  Teplický thrash BOB s novou nahrávkou

  Dobrá zpráva pro všechny thrash / skate maniaky, teplická kapela BOB se vrací zpátky na světlo světa. A to rovnou s novou nahrávkou "EP 2017", kterou si můžete poslechnout či stáhnout na bandcampu. Sedm válů, včetně coverů Telex a FPB.

 • Vychází posmrtný živák ISIS z Austrálie

  Úterý, 18. duben, 2017
  Vychází posmrtný živák ISIS z Austrálie

  Američtí ISIS vydávají u Ipecac recordings posmrtný živák s názvem "Live VII 02.25.10". Obsahuje devět skladeb, nahraných živě během jejich posledního australského tour v roce 2010. K poslechu či zakoupení jej najdete na bandcampu. Následuje předchozím šesti živákům, ten poslední si Isis vydali v roce 2012.

 • Představujeme: UNSOLVED CASE

  Úterý, 18. duben, 2017
  Představujeme: UNSOLVED CASE

  Nedávno vzniklá kralupská hardcore kapela UNSOLVED CASE vypustila první singl s názvem "Break". Poslechnout si jej můžete na youtube nebo skrze kapelní bandzone. Premiéru v podobě živého koncertu si střihli před dvěma měsíci po boku kapel Kovadlina a Kaczynski, špiclovat je dál můžeš před jejich facebook.

 • Bubeník Municipal Waste odkrývá RIVER BLACK

  Úterý, 18. duben, 2017
  Bubeník Municipal Waste odkrývá RIVER BLACK

  V únoru 2016 přišla potěšující zpráva pro příznivce Burnt By The Sun, většina členů totiž založila novou kapelu s názvem RIVER BLACK. Konkrétně kytarista John Adubato (BBtS, Black Army Jacket), bubeník Dave Witte (BBtS, Municipal Waste, Deny The Cross, Melt-Banana, Discordance Axis, Black Army Jacket) a zpěvák Mike Olender (BBtS, Endeavor, For The Love Of), které posílil basák Brett Bamberger (Revocation, Publicist UK). Jejich debutové album nahrával Eric Rachel (Municipal Waste, The Black Dahlia Murder), vyjde 7. července skrze Season Of Mist a první singl "Low" si můžete poslechnout tady.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • Velikonoční crust nálož u Phobia Records

  Čtvrtek, 13. duben, 2017
  Velikonoční crust nálož u Phobia Records

  Bacha na vejce! Zavřete svoje dcery a ženy! Příchází velikonoční d-beat nálož od Phobia Records. Právě dnes vychází a jsou na eshopu k dispozici čtyři (!) nové tituly. SVAVELDIOXID - "Krigets Brutalitet" EP, LIFE / ZUDAS KRUST split EP, UTANFÖRSKAPET - "Skärvor Från Livet" EP a BRING THE DRONES - "Ignorance Paradise" LP. Barevný vinyly, černý vinyly, limity, placky, nášivky i testpresy. Howgh!

 • Rozpad CARNIST (2013 - 2017)

  Čtvrtek, 13. duben, 2017
  Rozpad CARNIST (2013 - 2017)

  Zhruba rok po vydání poslední nahrávky "Hellish" oznámil londýnští CARNIST ukončení činnosti. Jednotliví členové dál pokračují v dalších kapelách: Dave, Alex a Gerfried v emo crustových Morrow, Gerfried a Alex v Archivist, Alex pak ještě v nové power violence / fastcore úderce Worst Witch. Ollyho pak najdete v hardcorových Farce.

 • Vyšel split GATTACA s ROSA PARKS

  Čtvrtek, 13. duben, 2017
  Vyšel split GATTACA s ROSA PARKS

  Avizovaný 7" split GATTACA / ROSA PARKS je venku. Černý sedmipalec, dvoubarevný obal, skládací vnitřňák - z jedné strany plakát coveru desky a z druhé texty obou kapel s eng překlady. Na straně Gattaca najdeš dva delší songy nasraného crust / metalu ("Přišel čas vymést vlastní zádveří" k poslechu zde), na straně Rosa Parks pak tři songy melodického hc/punku ("Slepá ramena" k poslechu zde). Vyšlo v nákladu 500 ks, v kooperaci Coffee Nerds For Liberation a Hardcore For Losers.

 • Split MDC s ANTIDON´TS

  Čtvrtek, 13. duben, 2017
  Split MDC s ANTIDON´TS

  Hardcore veteráni MDC (v tomto případě s výkladem Millions of Delusional Citizens) vydali 1. dubna u Swamp Cabbage records split s punks THE ANTIDON´TS z Floridy. K poslechu je tady, přičemž názvy skladeb jako "No Trump No KKK No Fascist USA" nebo "Make America Think Again" hovoří zcela jasně, o artworku nemluvě.

 • SOCIAL ENEMIES u Angry Voice

  Čtvrtek, 13. duben, 2017
  SOCIAL ENEMIES u Angry Voice

  Neměcká hardcore / punk kapela SOCIAL ENEMIES z Lipska vydá svojí zatím poslední nahrávku na vinylu u německého labelu Angry Voice Records. Celá nahrávka s názvem "Downfall of Humanity" je ku poslechu na kapelovém bandcampu.

Celkem záznamů: 15746
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan

Vyhledávání v novinkách

Aktuální koncert

Liberec (Azyl)

28. 4. 2017

Jeruji (hardcore, Ind), Deep Shining High (street punk, Ger), Highstreet Hooligans, Cirguz

Náš tip

Punx Picnic 2017