Novinky

 • To Live A Lie novinky

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  To Live A Lie novinky

  Tak u tohoto labelu je někdy opravdu těžké stíhat co všechno má v plánu a co vydává. Předpokládáme, že ale věrní grind / fastcore / power violence maniaci mají přehled a tudíž tady vypíchneme pár titulů, které nás trkly hned napoprvé. Samozřejmě většina z nich se již streamuje na labelovém bandcampu. SEX PRISONER / HARM DONE split LP, WVRM - "Can You Hear The Wind Howl" LP, MAXBROS / TRAVOLTA split LP, GASP - "Sore For Days Demo 96" kazeta, SIDETRACKED - "Impediment" kazeta, ACxDC / GODLAGOON split, DEPRAVED - "s/t" EP, FAIM - "Demo" kazeta.

 • Polský label N.I.C. Records jede

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Polský label N.I.C. Records jede

  Takže další nové releasy vyšly u polského labelu N.I.C. Records. Jsou to již avizované split LP CALM THE FIRE / THE DEAD GOATS a také singl parádní hardcore / punk kapely NEGATIVE VIBES - "s/t", který nám trestuhodně ušel, protože vyšel již v průběhu letošního léta. Poslech právě tohoto singlu tady.

 • Novinky u Blood Harvest Records

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Novinky u Blood Harvest Records

  Švédský death / thrash / black metal label Blood Harvest Records je stále aktivní a má hromadu plánů. Z těch tentokrát vypíchneme nové nahrávky od těchto kapel: GLOAM - "Death Is The Beginning" LP/CD (poslech), RUIN - "Drown In Blood" LP/CD (poslech) a TOMB MOLD - "The Bottomless Perdition / The Moulting" LP/CD (poslech). Vše death / thrash nahrávky z hlubokého podzemí těchto stylů.

 • Představujeme: WITCHTRIAL

  Pondělí, 9. říjen, 2017
  Představujeme: WITCHTRIAL

  Trocha metal punku na úvod týdne neuškodí. Nová kapela WITCHTRIAL pocházející z Washingtonu (to je v USA) se přihlásila o slovo svým demem nahraným letos v únoru a v létě vydaným na kazetě. Samozřejmosti je i poslech či případný download na kapelovém bandcampu. A že prej for fans Venom, Hellhammer či Anti Cimex.

 • Aktivní NEEDFUL THINGS

  Pátek, 6. říjen, 2017
  Aktivní NEEDFUL THINGS

  A další plánovanou nahrávkou pardubických grindcoristů NEEDFUL THINGS je split sedmipalec s OVERVIOLENCE. Vyjde koncem října u Psychocontrol Records. Poslech celého singlu tady.

 • phobia eshop 2
 • Phobia eshop 2

  phobia eshop 2
 • Další vinyl od EXCRUCIATING TERROR

  Pátek, 6. říjen, 2017
  Další vinyl od EXCRUCIATING TERROR

  Na německém labelu Power It Up Records vyšlo EXCRUCIATING TERROR - "Legacy Of Terror Sessions" LP, které obsahuje na první straně demo "Visions Of Terror" a na straně druhé singl "Legacy Of Hate" a pár nevydaných songů.

 • Split SUTEKH HEXEN s HISSING

  Pátek, 6. říjen, 2017
  Split SUTEKH HEXEN s HISSING

  Pro black metal / psycho hardcore fans tady máme lahůdku v podobě společného splitu SUTEKH HEXEN / HISSING. Vychází jako dvanáctipalec u Flenser Records a celou nahrávku si můžete poslechnout tady.

 • Nové album NORTHLESS

  Pátek, 6. říjen, 2017
  Nové album NORTHLESS

  Těžkotonážní doom / sludge kapela NORTHLESS se po delší odmlce znovu hlásí o slovo a tentokrát s novým albem, které se jmenuje "Last Bastion Of Cowardice", a které vyjde klasicky u jejich domovského labelu Halo Of Flies Records. Song s názvem "Godsend" tady k poslechu.

 • Představujeme: SUIT SIDE VS VEDA PLIGHT

  Pátek, 6. říjen, 2017
  Představujeme: SUIT SIDE VS VEDA PLIGHT

  Belgický anarcho hardcore / punk s názvem SUIT SIDE VS VEDA PLIGHT se hlásí o slovo. Tady je bandcamp s nejnovější nahrávkou, pro kterou se hledají labely. O artwork se postaral Stiv z Visions Of War.

 • Představujeme: MORIARTY

  Čtvrtek, 5. říjen, 2017
  Představujeme: MORIARTY

  Nová tuzemská přesněji řečeno olomoucká hardcore / crust kapela se jmenuje MORIARTY. A jediné co jsme o ní našli je její FB profil. Tak pátrejte dál.

Celkem záznamů: 16307
3 4 5 6 7


Aktuální recenze

Aktuální fotogalerie

Aktuální rozhovory


Reklama
vegan