Novinky

 • Nový singl B.E.T.O.E. je venku

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Nový singl B.E.T.O.E. je venku

  Novinkou u labelu Nuclear Fear Records je nový singl venezuelské raw punky kapely B.E.T.O.E. s názvem "Adelanto Nuevo". Tři vály k poslechu tady.

 • Představujeme: AMMO

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Představujeme: AMMO

  Kytarista Night Birds PJ Russo založil novou hardcore kapelu, kde zpívá. Kapela se jmenuje AMMO a už vypustila svoje první demo se šesti válama, poslechnout či stáhnout si jej můžete přes jejich bandcamp.

 • VIOLENT AFFAIR vydávají nové EP

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  VIOLENT AFFAIR vydávají nové EP

  Oklahoma City punks VIOLENT AFFAIR budou 28. srpna vydávat nové EP "Anthems of Defiance in a Dying World" s pořadovým číslem tři, na které jsme si museli počkat od konce roku 2016, kdy vyšla dvojka. Tento díl bude obsahovat nové skladby "Tearing Out" a "Remembrance", obě si už nyní můžete poslechnout tady.

 • Nový sedmipalec od TRAUMA 84

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  Nový sedmipalec od TRAUMA 84

  Po dlouhých porodních bolestech vydávají TRAUMA 84 z Brna nové 7" EP s názvem "Pachuť šílenství". Na jeho vydání se podílela řada labelů, např. Papagájův Hlasatel, Dis-šrot records, Schmeichel Kabinett, Šváb records, GRF records, Aback records, Véva records, a další. V digitální podobě nahrávku najdete na bandcampu.

 • CARNAGE SS / DISPHORIA split k poslechu

  Pondělí, 9. červenec, 2018
  CARNAGE SS / DISPHORIA split k poslechu

  Na YouTube i na obou bandcamp profilech kapel CARNAGE SS (Aljaška, USA) a DISPHORIA (Britská Kolumbie, USA) se objevil k poslechu jejich společný split. Hrubý d-beat / raw punk na druhou. Asi prozatím vyšlo opravdu jenom digitálně.

 • Phobia bandcamp
 • Phobia bandcamp

  Phobia bandcamp
 • ÅTERFALL / PANIKATTACK split EP již brzy venku

  Středa, 4. červenec, 2018
  ÅTERFALL / PANIKATTACK split EP již brzy venku

  Na Phobia Records vyjde během několika dní split EP dvou švédských d-takt kapel ÅTERFALL / PANIKATTACK. Dva vály z něj si můžete poslechnout tady.

 • SVAVELDIOXID ve studiu

  Středa, 4. červenec, 2018
  SVAVELDIOXID ve studiu

  Tohle bude trhat ušní bubínky. Nová nahrávka SVAVELDIOXID se blíží. První vál zveřejněný na Soundcloud profilu se jmenuje "Krigshetsare". Kde a jak to vyjde zatím netušíme.

 • Představujeme: LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES

  Středa, 4. červenec, 2018
  Představujeme: LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES

  Tohle není tak úplně ze Švédska, ale název kapely je song od Shitlickers a stylově vlastně jde o skandinávský raw punk. Bratislavská špína v podání kapely LEADERS OF THE FUCKING ASSHOLES. FB profil a youtube sranda.

 • Song z připravovaného alba GRÄNSLANDET

  Středa, 4. červenec, 2018
  Song z připravovaného alba GRÄNSLANDET

  Doom / sludge / crust kapela GRÄNSLANDET ze (překvapivě) Švédska nahodila na svůj bandcamp k poslechu vál s názvem "Borgarjävel", který se objeví na debutním LP s názvem "Denationalization". Vyjde v kooperaci několika labelů a překvapivě s účastí Phobia Records.

 • ATTENTAT reedice u Ken Rock

  Středa, 4. červenec, 2018
  ATTENTAT reedice u Ken Rock

  Dnešek vyhlašujeme jako švédský den! Poměrně utajený švédský label Ken Rock, který se specializuje na staré punkové historické vykopávky vypustil nedávno do světa v reedici singl švédských ATTENTAT s názvem "Born To Be Malaj". Vyšlo původně v roce 1980 na labelu Rykkman Rekkords. Hluk zde.

Celkem záznamů: 17174
3 4 5 6 7


Reklama
vegan